Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 04, 2024, 01:33:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Monikamaria - 28.08.2011 година  (Прочетена 94802 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #255 -: септември 07, 2011, 19:36:50 »

Добре, че дъвчех дъвка - така стисках зъби, когато четях за розите, за тората и за украсата, че сигурно щеше да се чува как скърцам от яд. Толкова прекрасни неща натвори сама, сигурно те са омаяли гостите и никой не е забелязал пропуските. Кажи, как приеха бучките захар, похвалиха ли те? Bravo
Кумът ви наистина е страхотен, направо си щастливка, че имаш човек с чувство за хумор, който да те разсмива и разплаква. Бъдете много щастливи!
Активен
echi_
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #256 -: септември 07, 2011, 20:05:20 »

Мони??? Скучно ли??? Отегчително ли??? Не, не и пак не!!! Разказчето ти е страхотно, а и като гледам колко хора са се включили, след него. Чесно казано, аз все си мислих, че с твоя разказ ще изпитвам през цялото време само възхита и почитание, като знам каква организация му дръпна. Bravo Ама не, истински букет от емоции, дори ме разсмя, с това колко си била спокойна пред дребните неточности и как само се заканваш да "нахраниш" тези дето трябва, където трябва!!! Наистина страхотна емоция, а най-хубавото е било на сутринта Wink, дано това, което сте започнали, наистина да е началото на сбъдването на белия карамфил, пожелавам ви го от сърце.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: септември 07, 2011, 20:11:36 »

Monikamaria ,сватбата ти е била приказна!!!Ако има благородна завист,то в момента изпитвам точно това  blum .Нова съм във форума,но от доста време следя темите за подготовка на сватбата,тъй като се надявам,че скоро и аз ще имам това щастие.Надявам се,че и аз ще мога да видя някоя и друга снимка,защото това което виждам в галерията ти е уникално.Искрени поздрави!
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #258 -: септември 07, 2011, 20:19:17 »

Честита Сватба!!!

Казват, че щастието е последна спирка,
и то е само начин на пътуване,
на Вас и Вашето семейство пожелаваме Приятен път!



Съжалявам че малко късно се включвам, виждам че е било прекрасна сватба. Бъдете все така влюбени и след 50 години та дори и повече...пожелавам ви скоро и едно прекрасно бебче!!!
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: септември 07, 2011, 21:01:35 »

Благодаря ви, момичета!  give_rose give_rose
С украсата не беше наред това, че нищо от обещаното и уговореното не беше както трябва, а имаше неща, които 100 пъти съм казала, че не искам по нашата маса! Например лампичките! Не исках лампички, ама съвсем категорично и накрая платихме за светеща стена 180лв!  shok hysteric Драпериите въобще не бяха такива каквито исках, също!!! Свещниците нямаха нищо общо! Само икебаната ни беше такава каквато я искахме.  sad В последния момент се оказа, че не са съгласни да наредят нещата, които аз съм приготвила (които бяха единственото нещо, което ми хареса и което всъщност впечатли страшно много гостите). Накрая с 300 зора се съгласиха. Да не споменавам, че ни извадиха душата да им плащаме по време на ритуалите. Абе, с две думи - нямам думи! Добре че повечето неща си ги направих сама!  nea
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: септември 07, 2011, 21:23:00 »

И аз прочетох разказа на един дъх  heart Май на почти всяка сватба гафове има, но с времето остават само прекрасните спомени, а ти сътвори толкова красиви неща с любов за вашата сватба, просто нямам търпение за снимките и клипчето  Bravo
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: септември 07, 2011, 21:45:36 »

Моника, честито! Желая ви дълъг и щастлив семеен живот! Разказа го изчетох на 1 дъх, някои моменти от него ме върнаха към моята сватба smile Нямам търпение и за снимки! Сигурна съм, че си била прелестна булка smile Стискам палци и бебчето да се получи скоро, ако вече не се е получило и да сте много щстливи тримата заедно  girl_wink
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #262 -: септември 08, 2011, 08:11:24 »

Милаааааа, изобщо не е досаден разказа ти. Даже е недостатъчен!! Ако имаше още един пост, щях и него да си изчета с удоволствие. Имала си невероятен сватбен приказен ден. Желая ти цял живот да живееш в тази приказка и да си все толкова влюбена, обичана и щастлива. Остани само с приятните усещания от момента и изобщо не си спомняй за ненормалниците, които са се опитвали да ви развалят настроението! Само дето не мога да ти видя снимките, за това те моля да ми пратиш кода за достъп и благодаря предварително.
Активен
sweet_miminka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: септември 08, 2011, 08:55:01 »

Мончеее, искам паролка за снимките  heart
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #264 -: септември 08, 2011, 09:14:24 »

..и аз и аз  smile Мониии, всички чакаме с нетърпение -  събрала се е многобройна публика като за премиера  Wink
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #265 -: септември 08, 2011, 09:23:01 »

Мониииии и аз искам парола за снимкии,чакам с нетърпениееее  Sunshine
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #266 -: септември 08, 2011, 09:26:35 »

Нареждам се и аз на опашката за парола за снимки  yahoo
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #267 -: септември 08, 2011, 09:41:01 »

и аз за паролата smile  yahoo искам да видя колко красива булка си била Мони:)
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #268 -: септември 08, 2011, 09:51:00 »

И аз, и аз. От кога я чакам тази сватба (още преди да я отложихте се бях наредила на опашка за снимките smile ). Нямам търпение да те видя с онази невероятна рокля smile
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #269 -: септември 08, 2011, 11:26:08 »

Мони незнам дали по този начин ще успея да те " успокоя", но само ти си знаела кое как трябва да бъде и затова си толкоз разочарована. Гостите предполагам са останали страшно доволни от всички. А и как не биха всички беше направено с много любов. Затова не се ядосвай за тези неща. Явно е,че навсякъде го има. Тъпо е от страна на агенцията в самия ден да си иска парите. Даже според мен е липса на възпитание. Но това да ти е дерта. Вече сте семейство и има да мислите за къде къде по-хубави неща. Наслаждавай се на снимките, видеото и всички красиви спомени свързани с подготовката и самия ден. И аз се записвам за паролката  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines