Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 06, 2024, 18:04:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Monikamaria - 28.08.2011 година  (Прочетена 94964 пъти)
 
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: септември 01, 2011, 20:34:44 »

Честито! Попътен вятър в семейния живот.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: септември 04, 2011, 21:06:51 »

Мили pink_panther, Barborana, V_e_S_i, fabolous, babyboopk, svekarva, once_upon_a_time, carlyangel,
Princess_of_the_Dawn, Tonina, soulless, Mishi, sunset, Evalina, gucci, ellimink, Milataaa, pkara, ♥ Тiama ♥, mimi1809, Morning_Flower, Bibsi8792, Боги, echi_, fashion, plamak_, panteryx, nadelina88, tsvetenceto, alo_madona, valtsvet
и не на последно място posum (старах се да не пропусна никой), от сърце ви благодаря за милите пожелания!  give_rose give_rose give_rose Искам и да ви благодаря затова, че ми помогнахте да направя подготовката за сватбата ми страшно вълнуваща! Повярвайте ми, булките, които пропускат форума грешат мнооооого!
Сега по въпроса със сватбата!  smile Всичко беше страшно вълнуващо и беше наистина мечта! Но ...свърши! Това ми е най-голямата мъка сега. Бях в след-сватбена депресия!  crazy  sarcastic
Подробен разказ ще има тези дни, защото още не мога да си събера мислите, а и честно казано много детайли не помня. Всичко беше като сън! Но бях много щастлива. Снимчици ще кача, само искам да си кодирам албума, защото се притеснявам от разни хахавелки, сещате се...
И един съвет към бъдещите булки - момичета, старайте се всяка минута да я усещате, наслаждавайте се на всеки един момент докрай, защото аз го направих, но пак не ми беше достатъчно!   blum
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #212 -: септември 04, 2011, 21:18:04 »

Миличка, толкова се радвам, че сватбата е минала добре и сте си изкарали страхотно!!! И аз като теб бях изпаднала в следсватбена депресия, но скоро ще ти мине (макар и може би не напълно, както е при мен pardon ), но ще чакаш с трепет, снимките, видеото, ще си говориш с приятели, ще си припомняш емоциите и всичко ще се оправи. В някакъв момент животът си тръгва по старо му и се успокояваш, като си намираш други неща, с които да се занимаваш smile Така, че горе главата и се наслаждавай на медения ви месец heart Чакам с нетърпение разказчето и снимките, за да се потопя в атмосферата на вашия сватбен ден!
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: септември 04, 2011, 21:23:27 »

Мила, много точно си ме разбрала. Аз се надявам точно на това, което ти казваш. Мисля, че просто трябва да се посветя на нещо ново.  smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #214 -: септември 04, 2011, 21:27:03 »

Мисля, че просто трябва да се посветя на нещо ново.  smile

А каква по-добра идея за посвещаване от едно бебче например Wink Това в кръга на шегата естествено, вие си знаете какви са ви плановете, но наистина все ще се намери нещо ново, върху което да се съсредоточиш.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: септември 04, 2011, 21:35:21 »

Аз прочетох в един друг,че искате бебче,за това ви стискам палци да става по-бързичко,като при нас,та да се пренесеш направо за постоянно там smile  give_rose
Да не забравиш да дадеш кодче на ЛС за албума,че много ми се гледат снимки ..  blush
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #216 -: септември 04, 2011, 21:36:07 »

Хеееййй, Монии! Липсваше ни smile Колко добре те разбирам за след сватбата, ако знаеш първите седмици дни след сватбата колко ми липсваше тази еуфория, но Tiama е права - всичко ще си дойде на мястото  smile. Снимките, видеото, припомнянето на разни детайли и разговорите около сватбата с приятелите - всичко това ще допълва прекрасния спомен от приказния ви ден...  danceg
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #217 -: септември 04, 2011, 21:40:17 »

Хеййй моята любима булчица се завърна  yahoo . Много се радвам за теб, че си се насладила на всяка минута от тържеството. А и така трябва все пак такава усърдна подготовка, всяко от ввсяко по-хубаво и направено с много любов. Сега си почини, отпусни се вече всичко мина и си " Госпожа". Какво по-хубаво и вълнуващо събитие. Цял живот вече за вас ще бъде празник. Тиама просто ме изпревари, но и аз бих ти пожелала едно скорошно бебче, за което да се вълнуваш. Мисля, че там еуфорията и хубавите моменти ще са повече и по-дълги.
Активен
Liusi_Borisova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #218 -: септември 04, 2011, 21:41:25 »

Честито и от мен:) Все така влюбени и щастливи да сте:) Въпреки, че не съм давала съвети и не сме си говорили, четох темичката ти през цялото време:)
Нашата сватба беше преди година и малко, но още има мигове, когато освен, че си спомням всичко с умиление, съжалявам за някои неща- като сватбения букет и прическата..но все пак важно е това, че сме женени и че се обичаме все така силно:)
Сега на всички ни(които мечтаем и работим за бебче), желая скоро да имаме тази най-голяма радост в живота на едно семейство:)
Активен
jojinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



« Отговор #219 -: септември 05, 2011, 09:55:05 »

Повярвайте ми, булките, които пропускат форума грешат мнооооого!

И какво, сега всички булки да се юрнат да описват тук сватбеният си ден ли? Ако може да ги видят всички... не всеки търси внимание.  pleasantry


ТОВА НЕ Е ФОРУМ ЗА РАЗПРОСТРАНЕНИЕ НА ОМРАЗА!
« Последна редакция: септември 05, 2011, 10:22:59 от Teo » Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: септември 05, 2011, 10:17:01 »

Monikamaria, радвам се, че всичко се е развило така добре. Желая ви щастлив семеен живот. С нетърпение очаквам снимки и разказче. Макар че сватбата ми не е минала, си представям колко ти липсва тази еуфория. Цяла година подготовка,а накрая за един ден всичко приключва. Но сега ви очакват още по- щастливи моменти. Едва ли има нещо по- хубаво от това да станеш майка. Пожелавам ти го от сърце. give_rose
Активен
zvezdi4kata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #221 -: септември 05, 2011, 10:48:45 »

Честито и от мен на младото семейство!!! Желая много, много щастие и любов!!!
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: септември 05, 2011, 13:27:32 »

Благодаря за пожеланията, момичета!!!  give_rose Точно това си пожелавам и аз!  Love girl А за след сватбената депресия, ще си се лекувам със спомени и тук!
ЛилиБелята, нещо си в грешка! Повечето от нас са тук, в този форум, не за да търсят внимание, а за да споделим радостта си и да си помогнем с каквото можем! И повярвай ми - успяваме! Написала съм това, защото съм много щастлива, че съм осъществила своята сватбена подготовка, по един или друг начин, заедно с момичетата тук! И който не го е усетил, той не знае какво е пропуснал, това имах предвид. А като гледам ти как започваш тук, защо въобще влизаш?  pardon
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: септември 05, 2011, 15:08:36 »

Миличкааа, много се радвам да те видя тук!  yahoo Дано всичко да е било прекрасно и семейния живот да ви започва по вода , така и да ви върви! И едно голямо ЧЕСТИТО от мен, и едно още по-голямо ГОРЧИВООО!  Bravo И с голяяяяямо нетърпение чакаме снимчициии!
Активен
zvezdi4kata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #224 -: септември 05, 2011, 16:14:43 »

Мони няма смисал да си разваляш настроението от някой хора във форума, ти си щастлива и ние другите много ти се радваме yahoo и чакаме да ни разкажеш своята приказка
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines