Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 00:12:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща на форумците от Англия  (Прочетена 24430 пъти)
 
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 16, 2011, 15:34:08 »

Момичета какво ще кажете за най-лесно да се срещнем направо пред двореца, там където винаги има туристи, за да снимат караулите. Аз мисля, че мога да позная Павла и Бени сравнително лесно, за Ели не съм 100% сигурна, но като видя една купчинка с бебнца, говореща на български ще се ориентирам pleasantry
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 17, 2011, 12:55:51 »

  Здравейте сладурчета  smile Аз съм съгласна с предложението ти да се срещнем направо пред двореца за по - лесно. Всички ще сме с колички, така че се надявам да се познаем. Аз невярвам да позная някоя от вас, защото не съм ви виждала снимки. Но си мисля, че Бени ще я позная, впредвид че тя е слагала най - много снимки в темичката си  Bravo. Аз все пак имам телефоните на Павла и Бени, но мисля че ще познаем. И така за последно да се уточним ... 11 часа пред портите на двореца. Така ли остава последно?
   Хубав ден на всички ви, макар и дъждовен.
ПП: засега го дават, че в неделя ще е хубаво времето, надявам се найстина да е така.
 heart
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 17, 2011, 12:58:32 »

   Абе хора дайде някакви данни за този прословут фейсбук, че аз не съм много на ти с него и не мога да ви изнамеря  smile там аз съм вписана като Ели Иванова (по мъж)  girl_wink
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 17, 2011, 18:58:25 »

Ами май така остава, да - 11 чс пред главните порти на двореца  pardon

Аз си мисля, че ще позная Павличка и Мамчето, но Госпожица-та никъде не съм я виждала по снимки, само в галерията на една, но тя е много далечна  smile

Ели, опитах се да те намеря във ФБ, ама ако знаеш колко Елита Иванови има.....  blum
Пробвай ти да ме намериш, по-лесно ще ти е, защото съм си сложила и трите имена - Албена Василева Георгиева - на кирилица съм ги написала
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 17, 2011, 19:49:52 »

Ами Бени, аз съм ти пратила покана във ФБ от 100 години blum
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 17, 2011, 20:11:07 »

 blush blush blush

Божеее, извинявай  sad

Отивам да те търся  blush
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 18, 2011, 22:37:14 »

Сега е добре  smile, всички се изнамерихме и е ОК. Ама сега пък няма време да разглеждам снимки  sad
ПП: Хайде момиченца-кокиченца да си лягате и да се наспите, че утре път ви чака  blum
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 18, 2011, 22:41:33 »

Обаче албенчик и мен не ме приема за "приятелка"  sad
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 19, 2011, 19:07:51 »

Момичета, само да кажа, че днес ми беше много приятно да се видим на живо danceg
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 19, 2011, 19:32:24 »

Ех,тук най-сетне се получи вашата срещичка,за което се радвам :)Ще чакам да споделите снимчици и разказче!
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 19, 2011, 23:57:06 »

Изи вече спинка и с татко и повкарахме къщата в ред та сядам да пиша  tease

Момичета беше ми страшно приятно да се запознаем!  give_rose give_rose give_rose yahoo Надявам се съвсем скоро да повторим  heart и този път ще нося повече папкане на малката. Ели мерси за млекцето, чадърчето и ...... другият път аз черпя  girl_wink

Много бързо мина времето прекарано с вас и много приятно, чак не мога да повярвам, че се виждаме за първи път.... Имах чувството, че се познаваме от години и просто не сме се виждали отдавна...


Много гушки от нас
Ех,тук най-сетне се получи вашата срещичка,за което се радвам :)Ще чакам да споделите снимчици и разказче!

Нещо ми спече фотошопа, но утре обещавам да кача снимчици.
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 20, 2011, 09:46:23 »

   Здравейте и от мен  smile Срещата беше страхотна  judges На нас ни беше супер приятно и единствено съжалявам че не се срещнахме някъде на по - тихо и спокойно местенце, че беше много голяма навалица. Ама нищо, другия път по - добре ще бъде, обещавам  good. Следващия път на някой парк, на питник, и ще бъде супер. Ще може да се видим и да си поприказваме спокойно.
... Ели мерси за млекцето, чадърчето и ...... другият път аз черпя  girl_wink
Павла, не се притеснявай, аз съм сигурна че следващия път всички ще бъдем по - подготвени.   girl_wink
После ще пиша още че сега малкия - голям мъж много мрънка.
 heart
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 20, 2011, 10:00:35 »

Момичета, следя ви през цялото време темата и ми беше интересно дали наистина ще се видите и ето, че първата среща е вече факт!  Bravo
И аз се нареждам на опашката за снимки, така че не ни забравяйте!  GRUMPY
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 20, 2011, 12:30:16 »

А.. Ели, мислех си, че се разбрахме, другия път в Уестфийлд blush Много беше хубаво, Станислав, който малко се притесняваше преди срещата, даже пита кога пак ще се виждаме. yahoo Вие какво правихте като се разделихме, ние пак се позагубихме и накрая хванахме метрото до Оксфорд стрийт. blush Като се преместим Октомври, се надявам да съм по-ориентирана.
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 20, 2011, 15:40:25 »

Хайде и ние да се присъединим с едно голямо БЛАГОДАРЯ, че се събрахме!!! Много весело беше, момичета и много смях и аз точно като Павла имах чувството, че се познаваме отдавна  air_kiss air_kiss air_kiss
За тези, които ни четат и чакат разказче само да кажа, че организацията ни беше типично по женски  sarcastic и на никой не му хрумна, че пред портите на Бъкингамския дворец, точно в 11 часа (смяната на караулът) ще е фрашкано с турсти (меко казано). Отне ни около един час за да се намерим, но пък чакането си заслужаваше и беше страшно забавно. Е, явно мъжете на всички са ни мрънкали малко докато се открием, но какво да се прави  pardon pardon pardon

Вие какво правихте като се разделихме

Ами ние тръгнахме да се връщаме обратно към двореца и от там по колите и във влака, но понеже постоянно спирахме да си говорим (не знам защо спирахме, просто така се получаваше, явно имахме много неща за казване и ни беше страх, че няма да ни стигне времето)и доста повървяхме. Дани яде по пътя, в движение, после всеки татко си хвана бебето, пък ние трите вървяхме отзад и устата ни не млъкваха  sarcastic

Малкото Изи спеше, а пък Дани и Сиана официално се запознаха и си обърнаха внимание, аз всъщност само от там имам снимки, но като приспя дребка ще качвам.

Много объркано разказах всичко, но то е защото сякаш искам хиляди неща да кажа, но да ги събера в няколко изречения.

Целувки на всички и много скоро ще я повторим тази среща - ние вече чакаме с нетърпение  air_kiss air_kiss air_kiss
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines