Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 10:47:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща на форумците от Англия  (Прочетена 23348 пъти)
 
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 12, 2011, 12:59:06 »

Аз предложих събота, понеже транспорта в неделя обикновенно е по-зле. Повечето ремонти и т.н. ги оставят за неделя и даже ми се е случвало да е затворена цяла линия на метрото, но както каза може и пеша girl_wink Ще чакаме другите.
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 13, 2011, 14:16:10 »

Ей момичета още снощи щях да пиша, но интернета ми спече нещо  sad За нас 19 е ок! Жоро предложи Хайд Парк, защото там по-лесно става с паркирането. А ако го оставим за неделята 26 ще можем да послушаме и музика без пари, че тогава е фестивала Хард Рок в Хайд парк  drum  blum (шегувам се) Мен ако питате по-добре да се ориентираме към нещо закрито, че времето не ми вдъхва много доверие. Май от четвъртък пак го дават да вали, дано се промени прогнозата. 
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 14, 2011, 10:27:43 »

Ето ме и нен  Girl_hide Аз май съм най - несиозна от всички ви (като не пиша нищо), извинете ме. Датата 19.06 (тази неделя е супер), тогава и татковците имат празник и ще го отпразнуваме по този начин  smile. Аз не съм запозната много с парковете и т.н. около центъра, защото не ходим там. St. James Park е добре впредвид, че е близо до метрото, защото както е казала Албенчик в онази лудница въобще не ми се пътува с колата, освек ако мамите от там не кажат някакви паркинги и т.н. Сега спорд мен остава да се оговорим за час и всичко ще е супер.  smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 14, 2011, 12:32:11 »

St. James Park е добре и предвид, че наблизо има и няколко музея, където можем да се приютим ако е по-лощо времето  Girl_hide Като за час, не знам до колко спят най-важните членове на срещата blum Нас ни устройва всичко след 11, за да не трябва да ставам много рано, че ми е мноооого трудничко blum Ние така или иначе, като дойдем до Лондон, най-вероятно ще си останем до никое време blush
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 14, 2011, 13:23:35 »

   Да ти кажа честно не ми се вярва да отидем на музеи, незнам защо така си мисля  pardon Ама първото, което ще кажат мъжете е да отидем в някоя кръчма (заведение)drinkz , а не в музей. Може и да бъркам, де, ще видим. А иначе за часа: след 11 какво означава? Мен ме устройва по принцип всяко време, но е по - хубаво най - късно около 12, защото ходенето, връщането, бебоците и т.н. всичко си изисква време. А и всички бебоци си имат "вечерен час", та е хубаво да го спазим, че иначе после става много лошоооо  smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 14, 2011, 17:31:01 »

Мен и 11 и 10 ме устроива, просто да не речете да е в 9.  Girl_hide
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 14, 2011, 18:55:40 »

Аз тъкмо проверявах нашите влакове и мога да пристигна на Виктория и в 9 и половина и в 10 и в 10 и половина, а от там до Сейнт Джеймс не е далеко, така че от 10 насетне, когато и да решите ние ще сме на линия в парка  good good good

Искате ли за всеки случай да си разменим телефоните?
Мама Ели ми го има (аз нейния също) , затова най-нахално си го пращам моя номер на ЛС на Госпожица и Павла  blum blum blum
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 15, 2011, 10:56:41 »

  Задравейте момичета, до колкото разбирам 11 часа е удобно на всички ни, ако искате да се уговорим тогава. Ако пък не давайте други предложения. Хубав ден и до после  heart
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 15, 2011, 11:59:06 »

11 часа е супер и за нас  good good
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 15, 2011, 12:13:45 »

Значи 11 часa, тъй като парка не е малък трябва да се разберем и за място по-точно blush
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 15, 2011, 14:51:40 »

 smile ха ха найстина трябва  smile сега обаче казвайте вие някакви предложения и по точно тези който го познават, а ние останалите (или май само аз  badgirl ) ще намерим местото по картата.
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 15, 2011, 15:12:51 »

уффффф най-накрая да се добера до компа. Мястото и часът са ок и за нас  good, то и без това от към 6-7 сме на крак  tease . За място за срещата, Бени и Гери от коя страна идвате?! И къде ще ви е най-удобно?! Аз мисля, че от към Палас ще е най-лесно да се намерим, избираме си знаменце и така най-лесно ще се ориентираме  girl_wink Или ако идвате от другата страна там можем да се търсим...Ние май ще сме с колата, че малката ни е още много малка да я возим из мръсното метро, а с автобус е прекалено далече. И май ще се повторя, но какво правим ако вали из ведро?! Днес гледах прогнозата по ББС-то и в петък ще ни удави(дано да грешат), за събота и неделя казаха, че още не знаят, че било много променливо....Дано е хубаво, ама ако не е какво правим?! Музей, кръчма или някой шопинг ценър?!


 yahoo нямам търпение
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 15, 2011, 15:25:15 »

Май по-добре шопинг, че с бебенца на кръчма angry  Ние сме с метрото, тъй че все ни е тая къде ще слезем, иначе метрото от Падингтън. Ако вали в най-лошия случаи може да заложим на нещо като Нандос pardon
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 15, 2011, 16:25:26 »

Ами ние ще слезем на Виктория и така като гледам по картата май точно откъм Бъкингамския дворец ще дойдем. Какви са тия знаменца???
Аз имам вече номерата на Мама Ели и на Госпожица, така че, ако се загубим, ще звъня на тях  smile

За нас и шопинг и кръчма са ОК, а пък ако решите и музей, въпреки че аз си мисля, че нали се събираме да се видим, да си приказваме и тн и не знам дали точно музей би бил най-подходящ като място за тази цел pardon
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 15, 2011, 19:04:44 »

   Ако вали аз съм съгласна за шопинк център  danceg, ама на дали мъжката част ще е   blum
Та сега сериозно ... само стискам палци да не вали и да е топличко, че да си изкараме по - хубаво, че дручко си е да е хубаво времето. А за срещата където кажете там, щом трябва знаменца да размахвам и това ще правя  smile Само да знаете, че нямам малко българско знаменце  blum
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines