Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 17:17:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМ  (Прочетена 98928 пъти)
 
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: май 31, 2011, 16:48:42 »

Росенце,хич не се притеснявай!По-добре сега да ги оправиш,че мен в 36 седмица като ме налегнаха два зъба..просто от болки не се стоеше  girl_impossible Наложи се в събота спешно да отида да ми вадят нерви с местна упойка.Зъболекарят ме увери,че няма никаква опасност за бебчо и действително всичко мина бързо и безпроблемно.По-лошо е да те боли,така че не се тревожи.Довери се на зъболекарката си,защото обикновено в напредването на бременността,стоматологичните проблеми се задълбочават.
Аз по принцип нямам проблеми със зъбите,но през тези 9 месеца ми се отвори работа на 3 такива. nea ,а поддържам безупречна хигиена.  good
Желая ти бързо справяне с проблема и повечко смелост  give_rose  Wink
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: май 31, 2011, 17:01:59 »

carlyangel доста изчетох по темата и с доста майчета поговорих и всеки казва,че няма проблем за бебо,но аз много се притесних днес понеже зъболекарката след като ми отвори зъба ми рови отначало с едни иглички в дупката,а после със спринцовка и игла ми пръна някакъв разтвор,който не изтче веднага,а трябвало веднага,че иначе е можело да се подуя...след това каза,че започнал да си изтича сам и ще си излезе да не се притеснявам,но мен въпреки това ме е страх дали ще изтече напълно и да не навредя по някакъв начин на бебо...тва ми е главното притеснение! cray
Утре ще видим какво става...стискайте палци сиииииилно! blush
Активен
sEniOriTa
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #92 -: юни 02, 2011, 09:26:59 »

Здравейте сладурани give_rose

vilenceto лека и спокойна бременност!
На зъболекар последно бях точно като си направих теста и разбрах, че съм бременна, дори снимка на зъба не можах да направя.
rosit@ не се притеснявай, на мен ми правиха същото, упойки не са ми слагали, защото не ме болеше толкова.
Но каза, че е хубаво да отида да ми почисти зъбния камък, за да не ми кървят венците и да се жабуря с вода за уста и конците задължително.
Седмицата ми започна много зле и се притеснявам как се е отразила на бебо sad а съм на преглед чак на 15
Първо тате влезна в болница за операция, според докторите - животоспасяваща, а той една паника, че няма да се събуди от упойката и други от този род, което не ме караше да се чувствам добре. Операцията мина във вторник, бяхме в болницата с кака и с мама, говорихме с доктора да каже какво става, а аз преди това говорих с милото по телефона. И несъзнателно го оставям до чантата на стола, а не в нея, и от притеснение и суматохата наоколо, ставаме, взимам си чантата и потегляме. В последствие разбирам, че тел ми го няма и изпаднах в ужас, един рев, толкова се притесних. Милото ми го беше подарил, а и телефона е 1000 лв. Върнах се до болницата, но естествено никой нищо не знае, от там в районното и там едно висене. Надявам се да ми го намерят, още не му се бях нарадвала. Но какво да прави. Та така, доста емоции за три дена.
Иначе операцията на тате е минала добре, за което се радвам.
Съжалявам, че ви занимавам с моите глупости smile
Лек ден на всички:)
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юни 06, 2011, 22:31:46 »

Ха Добър ви вечер мамиии!
Явно само аз ще пъня темичката с моите постове,защото вас никакви ви няма от доста време! beating
sEniOriTa  надявам се баща ти се е прибрал вече живо здраво възстановил вече и е много по-добре! give_rose И дано и телефона си успяла да си върнеш...пиша какво става. give_rose
Къде сте всички останали...как сте с бебоците? pqz
Ние сме екстра(дано само не ме чуе дявола)...ходя си на зъболекар,понеже лекуваме един упорит зъб и ваденето го оставих за към края на месеца.Зъболекарката каза,че нямам зъбен камък,но венците ми си кървяха.Обаче именно тя ми препоръча една вода за уста и след неколкократно използване вече не ми кървят така венците. danceg Иначе като,че ли усещам едно леко гъделичкане ниско в корема,но немога да разбера дали е бебо/а. blush На ЖК съм на 14ти и дано тогава вече успеем да разберем пола,че вече всички сме адски нетърпеливи! tease
Хайде желая на всички ви една лееееека и спокойна вечер и тази седмица да сте по-активни! give_rose
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юни 07, 2011, 09:22:17 »

sEniOriTa , много неприятни емоции са се натрупали при теб. Спокойно, не мисля, че ще се отразят на бебо по някакъв начин. Дано всичко да приключи благополучно  give_rose
rosit@ и аз гъделичкането го усетих рано към 12-13 седмица, продължи около седмица-две и направо започна да си ритка. Моята плацента е със задно предлежание, това е причината движенията на бебка да се виждат ясно още от самото начало.
Иначе при мен нищо ново под слънцето. Продължавам да лежа, имам си контракции. Скоро болничният ми изтича и се надявам да ми напишат нов, защото не се чувствам добре. Преди 2 седмици гинекологът ми ме изпрати на лекарска комисия, за да ми продължат болничния. Тази лекарка беше ужасна! Накара ме да легна на кошетката и започна силно да ме натиска по корема, като каза "Сега ще видя въобще имаш ли контракции... diablo" Като ме натисна първия път направо подскочих и й направих забележка да бъде по-внимателна, защото доста ме боли. Тя продължи да ме натиска и да наблюдава изражението ми, след което каза "Добре, ще ти дам болничен", все едно "Хайде, от мен да мине". Аз едва станах от кошетката, а да не ви казвам как се прибрах до вкъщи със сълзи на очи. След този преглед 3 дни не можех да си мръдна краката и изпитвах ужасна болка, когато ходех до тоалетна по малка нужда, а всички знаете, че сега ми се налага да посещавам WC по-често.  cray
Миналата седмица ходихме с татито на ФМ при Марков. Моята бебка голяма красавица се очертава  blush С нея всичко е наред. Вече е поюти 500 гр., ритка си и си играе на воля. Всички органи са наред, няма никакви усложнения. След прегледа и двамата с мъжа ми бяхме ухилени до уши.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юни 08, 2011, 09:20:38 »

mademoiselle много съжалявам,че си попаднала на такива лекари,но дано поне си струва изтърпяното и ти издадът болничен.А какво ти изписаха за тези контракции...дано и те отминат скоро и се радваш на бременноста пълноценно.Благородно ти завиждам за това,че си видяла своята бебка...а и всъщност как няма да е красавица като си има такава мама. give_rose
Аз да ви се оплача...снощи  ходих до бъдещите ни кумове и като слизам постъпалата как се подхлъзнах и аха-аха по дупе,но успях да се застопоря на ръката ми и за щастие не успях да се ударя никъде,но съм много притеснена за бебо.От снощи си стои мирно от лявата страна и не помръдва...побутвам го лекичко,гъделичкам,нооо...нищо.А оня ден така се закачаше след като ме дари с първото ритниче...и ми е едно...притесненоооооооооо. cray Звъня на доки да я питам дали да отида още днес при нея или да изчакам до 13-ти,когато ми е консултацията!
Стискайте ми силни палци мили мои да му няма нищо на бебо. cray
Активен
Bademka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юни 08, 2011, 09:41:27 »

Роси ,миличка дано всичко е наред,ще чакаме резултат  gu6
Активен
sEniOriTa
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #97 -: юни 08, 2011, 09:53:32 »

Здравейте мами,

mademoiselle направо нямам думи, за това което ти се е случило, дано всичко се оправи и ти удължат болничния.

rosit@ не се притеснявам, сигурна съм че всичко е наред. И ти трябва да мислиш така.

При мен нищо интерсно, бебо още не ме рита sad

Тате се оправя бавно, но сигурно. Утре ще го изписват:)
А колкото до тел сега трябва да ходя до районното, да занеса гаранцията.
 
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юни 08, 2011, 10:13:08 »

rosit@ за контракциите пия Диаспорал (магнезий) 3x1 и Нош Па 3x2. Мисля, че на твоето бебче му няма нищо щом не си се ударила. Аз имах същото падане в началото, няколко дни преди да видя двете чертички. а на момата нищо й няма  girl_wink
Момичета, как мога да вмъкна клипче тук?  pardon
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юни 08, 2011, 11:41:02 »

Милички мои много ви благодаря за окуражителните и мили думи.Дано сте прави.
Аз преди час се чухс доки и каза следобяд да отида да видим дали мърда и като ми каза така направо сърчицето ми се сви и нямам търпение вече да отида и да си видя бебчето...моля се на Господ дано нищо му няма. :'(
sEniOriTa радвам се,че всичко е наред с твоя баща и дано и телефона сега ти се намери. give_rose
mademoiselle ето в тази тема е обяснено как става,но първо видеото ти трябва да е качено някъде!
Стискайте ми силно палци към 14:30ч моля вииииииииии!
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #100 -: юни 08, 2011, 13:20:05 »

rosit@, пиши веднага когато можеш, че те мисля сега. Макар че силно се надявам, че са напразни страхове и всичко ще е наред  heart heart heart heart. Оф милата като знам как аз се притеснявах докао бях бременна, а и сега с Влади - стискам палци
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юни 08, 2011, 14:53:40 »

надявам се всичко да е наред rosit@ , все пак си паднала по дупе, дано бебчо просто да го е мързяло и да си е спинкал сладко. 
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #102 -: юни 08, 2011, 15:32:18 »

Всичко ще ми е наред на малчо на Роси естествено! Сигурна съм, че прегледът е за нейно успокоение, по това време бебето е доста добре защитено и да навреди падане по дупе е почти невероятно.

Аз моето човече го водих на поход до Белинташ, катерихме скали, ходихме по горски пътечки, въобще свиквам го на активен живот и се зареждаме с много положителни емоции така двамата с него. Иначе понеже в градски транспорт ми става зле, всеки ден ходя и се връщам от работа пеш, което прави час и десет-двадесет минути ходене всеки ден. Надявам се да можем да продължим този ритъм и по-нататък, много тонизиращо ми се отразява.

mademoiselle - това е просто отвратително, останах без думи!!!
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юни 08, 2011, 17:09:58 »

Ето ме и мен след прегледа при доки.Много ви благодаря за стиснатите палци и че сте ни мислили! give_rose
Според док и ехографа бебо си е наред...мърдеше си,дори видяхме как сърчицето тупка ли тупка хуууууууубаво! heart Огледа ми плаценатата и каза,че няма отлепване,също така ми погледна и матката и каза,че и с нея няма нищо притеснително и в заключение каза,че външно и вътрешно всичко е наред и с мен и с бебо.Ако имам нужда някога като този инцидент и е вечерта ми каза да отивам направо в болницата,но аз се моля на Господ повече да не изпадам в такива ужасни ситуации и до края всичко да ни е наред.Попитах и междудругото за пола,но каза,че с нейния ехограф трябва да е вундеркинд,за да ми го каже и явно ще трябва да изчакаме нашето тати да се прибере живот и здраве другия месец и да идем на 4Д! pardon
Та това е от нас! Girl_hide
Искам само да ви попитам как сте с кръвното през тези горещи дни и някоя от вас има ли тези болки ниско долу от ляво или от дясно.При мен го има все още,но само от ляво и започвам да пия но шпа,понеже до сега го избягвах,но ако ще спре го почвам? angry
п.с.Забравих да ви попитам как сте с килцата?Качвате ли и какво си похапвате по-често,по колко?
« Последна редакция: юни 08, 2011, 17:21:26 от rosit@ » Активен
miroslava_z
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23


« Отговор #104 -: юни 08, 2011, 21:29:51 »

mademoiselle, какви са тия лекари, какво е това чудо!?  shok Ама то така сития на гладния не вярва! Най-много се дразня, че доскоро абсолютно всички излизаха в болничен за щяло и нещяло, а сега ние носим последствията, понеже вече не било като едно време... Факт, тогава и осигуровките си вдигаха и какво ли не... и високите обещетения си вземаха...
Все пак е важно да си спокойна и да си почиваш, пък ако им е такъв проблем с болничния, не можеш ли да си смениш лекарката?! 
То, ако не един, друг проблем ще има човек. Аз например очаквам да ми върнат за корекции болничния... Тъй като след сватбата, нали приех фамилията на мъжо... но докторката ми вика.. щом още не е готова новата ЛК, по-добре да ме пише със старата фамилия. Нооо... оказа се, че след като представих на работодателя ми акта за брак, той пък с подаването на осигуровките, декларира, че вече съм Петкова и ....   crazy

rosit@, радвам се, че всичко е наред с теб и бебо. Хубаво си направила, че си отишла, най-малко да се успокоиш. Пък и да не говорим, че си е друго да видиш, малкия човек на ехографа... Аз, ако има лесно, всеки ден бих ходила. А за пола, понеже и на моята апарата не е кой знае какъв, в 20г.с. си ходихме на 4Д. Wink
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines