Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 01:38:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМ  (Прочетена 98718 пъти)
 
radi.
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 241



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: октомври 01, 2011, 09:31:58 »

Gery79 благодаря ти, наистина много ме успокой. Аз по принцип не се притеснявам чак толкова за бебчо защото все пак той си качва добре, но като всички около мен ме питат "ти да не би да пазиш диета" и "ама това не е възможно да си качила 3кг и бебето да е 3.200" аз почвам да психясвам и да се питам дали наистина е нормално да не качвам
Активен
bejkite
Сватбар
***
Публикации: 252



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: октомври 01, 2011, 10:16:01 »

radi., и аз мисля като Gery79- щом бебето качва и всичко е наред  good

Относно обиколката на корема: познавам две жени, който родиха без дори околните да подозират, че са бременни. Вярно, че са по- пълни, но пък изобщо да не им проличи  blum

Галки по коремчето  heart
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: октомври 01, 2011, 10:25:24 »

Привет мамчета! girl_wink

Гледам нещо се губите тези дни,но се надявам всяка една да се е отдала просто на почивка! Girl_hide
Вили надявам се те е напуснал вече този вирус и ти се е разминал гентамицина,пиши как си! give_rose
Ради много се радвам,че всичко е наред с теб и бебчо,така трябва да бъде! girl_wink Ама голям мъж си отглеждаш ти...браво,да ви е жив и здрав,а за кг немисля,че има място за притеснение,понеже ти в началото много свали...нали имаше проблем с повръщането!? girl_wink
Сега да си кажа и аз отчета от ЖК-то...на 29.10 бях при акушерката,мери ми кръвното-ок,урина-ок,тонове на бебчо-ок,главичка е ниско долу и затова съм имало бодежи от време на време и така.Попитах я за витамините,които вземам по препоръка на две познати,които са тук в Англия и са също бременни,понеже с тези пластмасови плодове и зеленчуци няма как да си набавя необходимите витамини и тя се обърна и ми каза нямало смисъл от тях,но аз си мисля да ги продължа поне до влизането в 9я месец.Вие как мислите? nea Сега на 5.10 съм на видеозон и вече нямам търпение да си видя бебчо,как е,що е и колко е пораснал. heart

Спирам се вече и ви пожелавам един страхотен уикенд! give_rose
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: октомври 11, 2011, 09:09:40 »

Здравейте,момичета smile
Нещо май не сме от най-активните на последък.На мен ми идва една приятелка на гости от БГ.Беше много хубаво smile
При мен миналата седмица на ехографа имаше изненада-показа че бебо върви 2 седмици по-голям.Доки веднага ме прати на друг ехограф,където ще ходим утре.А в четвъртък ще ми правят тест за гестационен диабет.Силно се надявам всичко да си е наред и да не се налага да го вадят на сила милото sad Аз много се адявам отново на едно нормално раждане.
За болежките-няма да ги изброявам,но са си много този път blum Така ще е още 2 месеца поне.
И матрака за старата кошара на Ханито,така че и това е отметнато.Сега понеже имаме място вече и може да си позволим и скрин за повиване,който се трансформира в шкаф за по късно.Него в четвъртък ще го взимаме.
Ами това май покрай нас-стискайте ми палци,момичета всичко да е наред.
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: октомври 12, 2011, 15:34:11 »

Само минавам да се отчета, че сме си добре. Вируса отмина, надявам се без последствия. Дано и вие сте добре, коремчета.
Активен
sEniOriTa
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #335 -: октомври 19, 2011, 13:55:12 »

Как сте мами? Нещо темичката няма раздвижване!
Аз по цял ден лежа, гледам да си почивам. Утре съм на тонове трябва да определим дата и за секциото. Последния път бебка беше 3 кг, много ме радва това danceg Всичко е готово и закупено. Креватчето е сглобено. Милото и приятели го мъчиха до 1 и 30 през нощта. Дрешките са изпрани и изгладени. Сакчето на мама и то е готово. Само чакаме и така. Надявам се всичко да е наред утре и беба да изчака поне до дата на секциото.
Това за сега от мен smile
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: октомври 22, 2011, 12:55:44 »

Как сте момичета? Ние сме добре, или поне на бебчо му е добре, а на мама не особено много. Така жестоко ме рита в ребрата от дясно точно , че вече болката е направо непоносима, боли ме кожата от тази страна даже при допир и от дрехите от всичко. Смених си АГ-то и при този когото се преместих сега съм много доволна. Говорихме за раждането и решихме , че ще раждам секцио, поне това ми препоръча той, а пък и аз май май на там си клоня. Така, че не остана много и до нашата среща с бебчо, живот и здраве на 21 ноември се надявам да гушна за пръв път момчето ни  Momy , нямам търпение вече. Иначе ние сме почти готови с нещата му, останаха още малко, но тях тази седмица ще ги вземем и да ми олекне вече. Искам да ви попитам вие на каква козметика сте се спрели, защото това ми е голяма чуденка и не знам каква да му взема?
Активен
radi.
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 241



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: октомври 22, 2011, 15:13:42 »

и мен така ме боли, и като почне да се мести направо имам чувството че ще се пръсна по шевовете. А за козметика аз съм взела на нивеа. Честито за датичката и аз се надявах на 21 да съм родила, но уви бебчо друго е решил
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: октомври 24, 2011, 12:03:22 »

Здравейте и от нас мами!
Гледам темичката ни тотално много западна ама то предполагам е от лошото време. blum
И нашата козметика е на нивеа,препоръчаха ми я няколко познати,а ние самите с бъдещия тати си я ползваме и сме много доволни,та се надявам и на бебчо да се хареса! Girl_hide
Аз имам едни много гадни болежки отстрани в тазовите стави и то най-вече като сядам,но предполагам е от разширяването на таза,както и едни леки бодежи ниско в коремчето,което доки отдава на разширяването на матката,а и че бебо е много ниско долу!
И те такива работи с нас и покрай нас! pardon
Активен
radi.
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 241



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: октомври 24, 2011, 12:06:59 »

Роси и аз към края на 8 месец имах същите болежки, само че аз не можех да ходя. още малко остана стискай зъби give_rose
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #340 -: октомври 25, 2011, 15:14:27 »

Здравейте, мами!
Аз отдавна си чета вашата тема, че нашата доскоро беше неактивна. Сега най-накрая се наканих да пиша, а някои от вас вече взеха да раждат  pardon

Искам да ви питам от коя седмица/месец започват по-честите посещения при лекаря. Последния път питах акушерката и тя ми каза чак в 9-тия месец, а аз имам някакъ спомен, че е от по-рано  scratch one-s head
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: октомври 25, 2011, 15:31:26 »

Слънце, ако имаш оплаквания по-рано от 9-тия месец се ходи често. Иначе като влезеш в деветия посещенията стават по-чести, защото може всеки момент да родиш и трябва да те следят по-изкъсо.
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: октомври 26, 2011, 10:21:22 »

Здрасти момичета, ние вчера бяхме на консултация и сменихме датата за секциото на 25, вече даже ни записаха, дадоха ни списъка с нещата за болницата. Бебчо е добре всички мерки са му идеали, само килцата са му повечко 2,500 е вече  blush доки каза, че ще имаме едричко момченце, добре че няма да го раждам нормално, така че нека си расте бебчето, ще ми тежи малко повечко последните седмици, но здраве да е то не остана  Yes .
Козметика купихме на Чико , тази ни препоръчаха дано и на бебчо му хареса.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines