Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 17:32:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМ  (Прочетена 98966 пъти)
 
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #120 -: юни 13, 2011, 11:04:20 »

Здравейте бъдещи мами !!! Как сте ? Приемате ли нови попълнения сред вас ? Аз съм Теди, от Варна съм , на 20 години и живот и здраве на 23 декември очаквам да се появи на бял свят мъничкото дяволче !!
Активен
radi.
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 241



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: юни 13, 2011, 16:14:55 »

ей че млади мами сме се събрали тук yahoo yahoo yahoo
mynicheto честито пожелавам ти лека бременност и едно сладко бебче накрая puppets Разкажи ни как си, имаш ли някакви неразположения
Иначе ние с бебчо сме добре, тати ни маже с лосион и детето така се радва (мисля, че познава тати pleasantry).
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #122 -: юни 13, 2011, 18:42:32 »

radi. , ами добре съм . По принцип не мога да се похваля ,че е кой знае колко лека бременност, но съм ок вече !! Имам учудващо коремче за третия месец . В смисъл расте си не мога да кажа , че не ми личи smile Ще се снимам скоро да ви се покажем с бебчо !
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: юни 13, 2011, 18:57:33 »

Здравейте и от мен!
Благополучно се завърнах от ЖК!
Видях бебчо...въртеше си се,риткаше...всичко си му е екстрааа!Само дето пола все още незнаем,но и това скоро ще стане,само татито ни да се въре от Английско и сме на 4Д!
Попитах я за тези храчки,но ми каза,че може да е от венците или спукани капилярчета в носа.Погледна ми и гърлото и каза,че имам секрет на ларинска и да си правя инхалации със сода,а може и да си мажа гърлото с мед.
Общо взето това от нас!
Добре дошла на mynicheto!Желая ти много лека и безпроблемна бременност! give_rose Чакаме снимки на пупата! blum
radi. и аз чакам да усетим тези хубави моменти между тати и бебо...колко мило звучи! heart
Лека и спокойна вечер от нас! give_rose
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #124 -: юни 13, 2011, 22:26:05 »

Мацки абе да ви питам .. как се справяте с факта , че не трябва да дишате цигарения дим ? Аз много се притеснявам и ми е безкрайно неприятно, понеже повечето ни приятели изобщо не се съобразяват и дори се дразнят когато стане въпрос за това , че аз не трябва да го дишам тоя димилник .. В смисъл аз все моля да седнем в заведението на масите отвън за да не е задимено а те все мми казват " ааа вънка е студено ай ще седнем вътре " викам хубаво ама айде да е до прозореца да мога да седна там и те ми казват все или " ами там духа , ко ти пука нали е отворен прозореца значи където и да седнем не е проблем " или като седнем до прозореца почват " оффф айде затвори студено е , уха ми , ала бала , айде не е толкова задимено не се лигави .. " направо вече се дразня . Милото и той пуши , но колкото и да му е неприятно и колкото и да е насила се опитва някак си да се съобразява .... Но и на него му е неприятно да се карам всеки път с приятелите ни понеже те не се съобразяват а аз се ядосвам и него му било неудобно да ги притесняваме хората така и не знам си какво и аз вече не издържам .. остава варианта да не излизаме с тях ...  sad sad
Активен
miroslava_z
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23


« Отговор #125 -: юни 14, 2011, 07:01:49 »

mynicheto, явно съм късметлийка в това отношение. Повечето ни приятели не пушат, а другите се съобразяват. Преди да се стопли сядахме в залите за непушачи, а сега направо навън. Wink Родителите ми обаче са пушачи, но те и преди се стараеха само на терасата да пушат, пък сега като съм при тях задължилно си излизат. Не мога обаче да повярвам, как може да не се съобразяват!  beating

А относно стриите, засега да чукна на дърво нямам. Мен ме предупредиха колежките още от рано да се мацам с лосиони. Дано не се появят.



Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #126 -: юни 14, 2011, 07:16:58 »

Да ви кажа честно за стриите много си зависи от типа кожа . Сестра ми ме маза само с обикновен лосион за тяло и нямаше проблеми , а има жени които се мажат с какви ли не кремове и мазила и пак си имат проблем със стриите .
Активен
sEniOriTa
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #127 -: юни 14, 2011, 09:12:28 »

mynicheto добре дошла smile
rosit@ хубавото е че всичко е наред с бебо, пък следващия път ще разберете пола на мъника good

Ние утре сме на преглед, дано всичко е наред smile
Таткото няма да може да дойде с мене, защото е на работа, ама какво да се прави, ще кажат на 100 % дали ще сме със сини гащи, надявам се  danceg

Снощи се заговорихме, че трябва да се прави освежителен ремонт на спалнята, за покупките на бебо / тези по-скъпите - количка, легло и т.н. / и за останалите по - дребните, бая пари си трябват. Всичко е толкова скъпо sad а заплатите си седят едни и същи
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #128 -: юни 14, 2011, 09:36:58 »

sEniOriTa , много си права ! Още повече аз сега като забременях и нямам възможност да работя понеже аз бях сервитьорка и няма как да се натоварвам толкова много и сега само милото работи . Не че не изкарва достатъчно парички за двама ни , предполагам лятото ще има много работа и ще има още повече парички , но  все пак друго си е да влизат пари и от моя страна .. Много е неприятно ! Аз поне някой неща ще ги взема от сестра ми понеже племенника ми вече е почти на годинка и доста от нещата вече не ги ползват !
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #129 -: юни 14, 2011, 11:19:58 »

mynicheto лека бременност!   Yes

vilenceto и на теб също!  give_rose

Роси, хубави новини и при теб! А защо 4Д, няма ли начин да се види полът на обикновен ехограф? Аз поне не мислех да ходя на 3д или 4д?

За цигарите да кажа, че на мен това ми е болна тема, на работа съм заобиколена от пушачи, никой не се съобразява, спрях да ходя, а ме обвиниха близките ми, че се лигавя. Както и да е, на мен най-важният ми приоритет е да родя здраво бебе, всеки да мисли каквото си иска. Аз се мажа с хидратиращ крем за тяло без парабени и в него има какаово масло, което предотвратява появата на стрии.
Да ви питам аз спя само по корем и тази нощ ме боля от едната страна, стягаше ме и отпускаше. Трябва да се свиквам да спя в друга поза.
За сега сме направили примерен рачет на разходите, само за дрешки не знам колко да предвидим и ще почнем от рано да пазаруваме.
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #130 -: юни 14, 2011, 11:37:07 »

uliaulia , аз също спях по корем , но и аз като спя така и не ми е комфортно и получавам спазми . Затова сега посмених позата и тя пак е горе долу по корем , но свивам настрани единия крак и така корема ми се извива на една страна и не го натискам .. Ама направо как обясних и аз не се разбирам !  ROFL Ето като това първото момиче в ляво което е - нещо такова имам предвид !

А относно дрешките - моя съвет е да си купиш само 2-3 ританки ипак 2-3 боденца и пижамки понеже ей сега като се почнат едни подаръци направооо ужас ! Сестра ми лично аз я бях затрупала от дрешки още преди да се роди племенника ми и после който дойде и носеше дрешки и тя сега ми казва , че не е успяла да му облече всички дрешки , а тя не е купувала почти нищо ! Пък и преди да се роди детенцето уцелването на размера е мноооого на слуки както се казва и да не стане така да си накупиш дрешки , а да се окажат малки !! Не бързай и си купи само най-най-важното !
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: юни 15, 2011, 14:50:39 »

Здравейте майчета! cap
Гледам за стриите си говорите и според мен си е до типа кожа...при някои се появяват-при други не.Мен  това не ме притеснява много-много...е,мажа се слосион против стрии,но всичо си зависи от моята кожа! pardon
sEniOriTa така е относно скъпотията.Едно обикновенно боденце е от рода на 3до5лв...просто нямам думи.Аз мисля живот и здраве всичко да си купувам от Англия,понеже там всичко ми излиза по-ефтино,но има още време! tease
uliaulia по принцип става да се види и на обикновен ехограф,но този на моята доки не е много хубав и почти нищо не се вижда,относно пола де...иначе много хубаво и ясно му се очертава сърчицето...аз понеже немога все да си го видя хубаво! blush
А за позата относно спанете бих посъветвала да избягвате вече да спите така.Аз може би от 2рия месец вече не спя,а преди само по корем си спях.Сега си спя на лявата или дясната страна-както е показано и на снимката.Иначе по гръб си лягам само за малко да погаля бебо,преди да се обърна на една страна да спя и така! blum
sEniOriTa ще чакаме да пишеш как е минал прегледа! blush
Хайде и другите мамче на отчет...къде се криете? blum
Желая на всички ви мнооого спокоен и хубав следобед! pqz
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #132 -: юни 15, 2011, 18:17:27 »

Даа и аз задължително преди сън лягам по гръб и галя бебо !!! Тати , когато може също го гали !!
Иначе аз нямам търпение да стане 11-ти юли за следващата ни консултация при доки ! Бяхме на лекар сега на 9-ти и тати си го видя бебчето на видеозона . Каза че мърда като мишка и си има всичко ! Лошото е , че монитора на видеозона не се върти и аз не мога да си видя детенцето как мърда ! Само на снимчицата го виждам  sad
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: юни 16, 2011, 10:12:30 »

mynicheto и на мен ми е много криво,че немога да си видя хубаво мъничето.Доки ми обяснява "това тука-онова там" ама аз нищо не виждам като хората.Затова живот и здраве нашия тати като си дойде другия месец сме на 4Д!А и все пак,ако можем да научим пола вече,че голям разпит пада,а и любопитството надделява! blush
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #134 -: юни 16, 2011, 10:14:41 »

Е за 3D или 4D трябва да си в 5 месец нали ? Понеже аз някак търпение да си го видя реално на 4D ,но мисля че ми е прекалено рано ! Аз утре влизам в 4-тия месец !  danceg
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines