Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 16:31:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отдушник! част 2  (Прочетена 281248 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #630 -: юни 09, 2016, 08:04:05 »

Ами какво да ти кажа - кураж  Yes Ще се случат нещата, но не когато преритваш за тях ами когато му дойде времето. Никога не съм правила тест на толкова малко закъснение за да не се филмирам излишно. Понякога човек колкото по-малко знае за плановете на съдбата за него, толкова по-добре! Продължавайте  heart heart heart без да мислите кога ще стане. Отбивай се по-често. Вчера питах за теб в месечната.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #631 -: юни 09, 2016, 08:12:25 »

Еми точно, че въобще не го мислех, а се случи  pardon Странна работа, все си мислех, че е невъзможно да не го мислиш и да стане..

Пропуснах да кажа, че се усъмних и заради розовеещо зацапване, което ту се появяваше, ту нямаше и следа от него.. Даже към 30ти ден си сложих превръзка и си чаках.. И като 2-3 дни нямаше нищо, а като се изтрия розово.. Се усъмних и викам я да видим, какво ще излезе.. Добре е, че успяхме да я засечем, та да си знам и да приемам дуфастон при следващ + тест веднага..  pardon

Голям съм дебил и винаги гледам положителното да извлека, пък ще видим до къде ще изкарам с този си оптимизъм  huhhuh.gif
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #632 -: юни 09, 2016, 08:15:30 »

Аз за пръв път чувам за подобен тип бременност...честно да ти кажа така като залипсва за по-дълго и се усъмних, явно е имало защо smile Съжалявам за това, което сте преживели, стискам ви палци и следващия път и аз те съветвам да изчакаш малко повече преди да кажеш на бъдещите баби  heart
Хубаво е, че си положителна и ти се е избистрил бързо ума  give_rose
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #633 -: юни 09, 2016, 08:22:26 »

Тони, всичко ще се нареди, ти си го знаеш, де, ама и аз да кажа  Wink Най-важното е, че си го приела и си продължаваш смело и борбено напред! И когато мечтата стане реалност, тогава ще е точният момент, сега явно е било още рано.
 

Голям съм дебил и винаги гледам положителното да извлека, пък ще видим до къде ще изкарам с този си оптимизъм  huhhuh.gif
Оптимизмът винаги е за добре! Светът е пълен с песимизъм, не бива да му помагаме да върви в тази посока.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #634 -: юни 09, 2016, 08:40:48 »

Силно гуш и от мен heart heart heart Илиян как е, мъжете по- трудно се съвземат след подобни сътресения.
Ако ти олеква, споделяй радости, болка и надежда и не се притеснявай, че предизвикваш Съдбата good Емоциите, независимо какви са, трябва да излизат навън, аз поне така мисля.
Изглеждаш чудесно на последните снимки с червените маратонки heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #635 -: юни 09, 2016, 08:50:26 »

Свекс, наистина Илиян го прие по-трудно.. Както винаги си права и уцели в 10ката! Посъвзе се, ама още му е скапано... Ще мине  pardon Майка ми, обаче води класацията по най-тежко преживяване.. Като я видях във вторник, цялата подпухнала и като ме видя хоп и се разререва.. Тя в събота е имала много гаден сън.. Сънувала, че съм родила и са пред болницата с някакви циганки и лелята на Илиян, която крещяла, че бебето е болно и не го иска.. Някакви такива и според мен от там се е напрегнала яко.. Другият път на никой smile Те не могат да се съвземат, сега трябва да мисля и тях да свестявам хаха smile

Аз бях на фирмена екскурзия до ВРАЦА и региона във вторник.. От там са снимките.. Та, трябваше да се изживявам като екскурзовод и да зареждам 40 човека с положителна енергия, когато и аз имах нужда от нея.. Ама както казва една приятелка, аз съм на този свят да давам на хората хубави емоции и се събрах, успявайки да ги забавлявам цял ден по микрофона в автобуса  Yes
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #636 -: юни 09, 2016, 09:11:50 »

Тони, силни прегръдки и от мен! Просто сега знам защо толкова те харесвам-браво за положителната енергия и силата. Сигурна съм,че ще се случат нещата и то скоро и аз те заподозрях щом спря да се появяваш активно.
 Честно казано и аз като теб всичко си казвах на майка,ама сега установявам,че не е много добра идея. Силно стиснати палци всичко скоро да се нареди.  give_rose
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #637 -: юни 09, 2016, 09:17:00 »

Toni,   heart

И аз вярвам, че сте на прав път и виж доста бързо се постигнаха много резултати.Хубаво е да си поплачеш и после с нови сили и вяра, че всичко ще е наред.
Както го чувставаш, така прави за родата.Аз след първия аборт на майка ми казах в 5-я месец, така го чувставах.

Много прегръдки. give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #638 -: юни 09, 2016, 09:31:27 »

Тони, сигурна съм, че успехът е съвсем близо. Още повече, че полагате усилия и те няма да са напразни. Гледай все така положително и всичко ще се нареди. Нали и ти вярваше в съдбата?! Ами бъди сигурна, че ти е подготвила нещо повече от прекрасно.  heart
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #639 -: юни 09, 2016, 09:34:54 »

Тони, съжалявам за това, през което минавате  heart
Важното е, че сте намерили правилния път и със сигурност ще имате нов положителен резултат!
Пожелавам ти следващите 2 чертички да са пухкав бебок след 9 месеца  pqz
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #640 -: юни 09, 2016, 09:38:23 »

Благодаря за подкрепата, момичета smile

Рони, симпатиите са взаимни! Трябва да наваксам със сватбената ти тема, че не остана  heart
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #641 -: юни 09, 2016, 16:14:02 »

Ох Миличка!!! Обичам те да знаеш... Ще си те нагушкам в неделя  heart
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #642 -: юни 09, 2016, 17:07:46 »

Сладка Тони,вчера си мислих много за теб и исках да ти пиша във Фейс да видя как си (Фани ме подсети в месечната),но си казах: Сега ,ако е станало нещо (хубаво) хич няма да и е до моите дрънканици,та си замълчах.Съжалявам за случилото се,но както самата каза,извличайте положителното от ситуацията,на прав път сте,а резултатът е много, много близо.
Една майка винаги изживява много тежко всичко случващо се с дъщеря и.Аз вече им спестявам много неща,като гледам как се измъчва.Но такова е майчиното сърце,винаги свито и от радост и от мъка.Сега ,като и ти си по-спокойна и тя ще се успокои и нека сълзите от тук нататък са само от радост.
Аз съм изчислила,че вие с Надето сега сте наред да ни избомбите,като гледам вървим по двойки.Тъй,че скоро ще си пишем в друга тема,,,,,много целувки и гушки heart
Активен
greta85
Сватбар
***
Публикации: 151


« Отговор #643 -: юни 09, 2016, 17:38:42 »

Тони, ето и аз да те окуража! Така е било писано, както се казва макар и да е кофти. Ние сме пример на семейство, което е чакало бебе 2 години. Точно мислехме да си дойдем след сватбата и да започнем изследвания. Даже личния лекар ни беше казал да отиде първо мм, че при мъжете изследването е лесно Сватбата беше август,а аз една седмица преди това разбрах, че съм бременна.
Имахме съмнения за проблем от страна на мм, защото брат му има проблеми.
Но както виждаш напълно естествено и без никаква помощ имаме дете. Някой път без особени репрудуктивни проблеми просто не се получава, но един ден и това става.
Тук във форума съм чела за много момичета с някакеи проблеми и после всички вече са мами!!!
Много позитивно звучиш и това, че сега се е случило така само може да ти подсказва, че има надежда и ще бъдеш мама! heart
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #644 -: юни 09, 2016, 17:42:35 »

Тони, миличка сега прочетох. Съжалявам, че така се е случило. Но за мен е добър знак, според моите скромни наблюдения така организмът се подготвя за истинското чудо, което много скоро ще ви се случи.  heart heart heart И не бързай с тези тестове, ако нямаш медицинска причина да знаеш твърде рано!

Активен
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines