Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 15:52:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отдушник! част 2  (Прочетена 281528 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #420 -: юли 12, 2015, 20:47:27 »

Плаче ми се, много ми се плаче.....
Не знам дали е защото майка ми ми вдигна кръвното преди малко (с която не съм се разбирала никога!) или защото баща ми почина (който е Моя човек и искам да споделя всичко!!) , или защото бях бременна, ама не съм родила (защото беше извънматочно, а сега се налага да пия противозачатъчни), или защото нямам пръстен и предстояща сватба, а дремя в този форум от години........

Писна мии!!!!!!!
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: юли 12, 2015, 21:13:39 »

Наде... пръстена е най-лесен. Хич да не ти дреме за него, въпреки че аз имам теория за тия пусти пръстени.
Другото са неща дето не зависят от тебе, ама за пръстена... бял кахър е. И предполагам, че щом го преживяваш така за тебе е важен, ама се замисли...
Аз и аз драпах за сватба, сега сто пъти се проклинам, за какво ми е изтрябвала.


Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: юли 12, 2015, 22:45:52 »

Наде спокойно мила.. Кажи си направо в очите на  хората какво има да им казваш, поплачи си така ще се почустваш по добре.. Някой неща наистина не  зависят от нас, но съдбата ни изпраща трудности за да ги преодоляваме.. Знам, че и  ти нямаш търпение за така желаното предложение, но ще се случи когато е писано..
Много прегръдки ти пращам и горе главата  give_rose
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: юли 12, 2015, 22:54:57 »

Наде, от тези неща най-тежките са загубата на любим човек и проблемната бременност. Но пък и двете събития не са зависели от теб по никакъв начин. Като човек загубил баща си, макар и в по-крехка възраст, знам, че за това лек не се намира. Човек заживява с болката, просто тя става тъпа и й намираме кътче в сърцето си. Нито изчезва, нито нищо. Живее се с нея. Животът поднася трудности по какъв ли не начин. Но същият този живот продължава и тъй като ни е само един, трябва да си го живеем.
За бременността - ще дойде и твоят щастлив миг. Ще дойде! Не е било писано да е тогава, нищо че звучи банално.
Караниците с майката - не са само при вас. Сигурно при всяка втора от нас е така. Но си имаме по една майка, някак трябва да ги приемаме. Ако твърде много ни наскърбяват, просто да се отдалечим. Ако ли не, просто да ги приемем каквито са. Не е лесно, и аз се уча на това.

За пръстена съм на мнението на Cerise, без ни най-малко да омаловажавам желанието ти да бъдеш булка и да сключиш брак. Просто...явно на този етап не е дошло време за тази стъпка.

Ето, аз по същия начин се опитвам да запазя спокойствие. Правим опити за бебе, но не става бързо, както първия път. Повтарям си, че явно не е сега момента, че има причина това да не се случва точно сега.

Кураж, "часът преди изгрева винаги е най-тъмен" give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: юли 14, 2015, 08:50:27 »

Плаче ми се, много ми се плаче.....
Не знам дали е защото майка ми ми вдигна кръвното преди малко (с която не съм се разбирала никога!) или защото баща ми почина (който е Моя човек и искам да споделя всичко!!) , или защото бях бременна, ама не съм родила (защото беше извънматочно, а сега се налага да пия противозачатъчни), или защото нямам пръстен и предстояща сватба, а дремя в този форум от години........

Писна мии!!!!!!!
Наде знам че е трудно особено така всичко на куп.Но и при теб нещата ще се подредят.Ще имаш и пръстен и сватба и ще бъдеш отново бременна и ще родиш.Сега просто си поплачи и после вдигаш главата и продължаваш.Гушкам те силно.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: юли 14, 2015, 10:40:08 »

Надееееее  Friend Friend Friend Friend
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #426 -: октомври 22, 2015, 20:16:56 »

Татко днес има рожден ден. Щеше да стане на 56 години...но........ доживя до по-малко.
Не вярвам в това да се ходи на гроба и да се отдава чест, уважение и обич - липсата, страданието и любовта се усещат със сърцето. Вярвам в това, че е с мен и ако е лудост за някои вярвам, че може да "казва" от сънищата ми.
Сънувах тези дни, че съм отишла на някакво висшестоящо мероприятие, всички са с костюми и изглеждат интелигентни, аз съм с блуза и отдолу само по гащи... Изпитвам срам как съм могла да дойда така и се опитвам както мога хем да се покрия, хем да покажа, че не ми пука и така съм решила да дойда наистина с уверена физиономия. И идва татко ми - вижда пренебрежителните погледи на хората към мен .... и ми казва с усмивка че се гордее с мен и че не му пука!!!!!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #427 -: октомври 22, 2015, 20:35:55 »

Светла му памет! Помня колко тежко изживя загубата, беше публикувала и негово стихотворение преди години heart. По моите тълкувания, сънят ти предсказва среща със стар познат, когото дълго време не си срещала. От него ще научиш твърде лична истина, която трябва да запазиш за себе си.
Зависи обаче как ти го чувстваш, може просто да иска да ти "каже", че е с теб.
Колко млад е починал...Моят баща си отиде на 65г.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: октомври 29, 2015, 08:47:42 »

Наде, сега влизам.. Светла му памет.. Има прекрасна дъщеря  heart heart heart
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #429 -: ноември 04, 2015, 11:38:02 »

Рядко се оплаквам, ама сега ми тежи..

От няколко нощи не мога да спя, и то не заради Боби.. Всяка вечер сънувам някакви гадости и се будя потна, разплакана и стресната...
Преди две нощи сънувах как всички се обръщат срещу мен и ми крещят че съм ужасен човек , че съл гадна, че не заслужавам Фил и Боби. Всички - майка ми, баба ми, приятели сякаш се бяха събрали на едно място и всички ме сочат с пръст и ми обясняват, как баща ми бил прав за мен и аз съм една неблагодарница, как той горкия човек, пък аз каква съм зла... Един приятел се опитва да ме удуши, Фил ме подминава като пътен знак и ми обяснява как съм го била излъгала и той няма да ми проговори, аз плача и крещя че не е така, ама сякаш никой не ме чува, а баща ми го гледам как се смее отстрани....
Ужасно беше...

А снощи сънувах как съм загубила Боби и съм се побъркала от притеснение и го търся навсякъде, обаче не го намирам, сама съм, Фил го няма, ходя от къща на къща... накрая стигам до офиса на баща ми , влизам вътре и гледам майка ми, зад неговото бюро и ме гледа стръвнишки и ми обяснява че съм прекалено горда, че не може така, баща ми от 6 месеца се бил поболял, трябвало да му позволя да види Боби, аз крещя че не е така и че сега трябва да намеря Боби, а тя ми отвар съседната вврата и тм е Боби в количката си и Фил и разни други хора на които държа и баща ми в ъгъла. И всички пак се нахвърлят върху мен, аз искам да гушна бебчо, но Фил не ми дава... Баща ми почва да ми обяснява как искал да ни даде пари на нас с Филип и да започнем нов живот, аз го питам откога харесва Филип- нали го мрази, а той ми вика че нещата се променяли... аз пак плача  и не знам какво да направя.....


Не знам, чудя се дали ми липсва баща ми въпреки че е страшна гад или просто е някакъв подсъзнателен страх да не остана сама...Чудя се дали е добре баща ми, да не би да му се е случило нещо и сънищата да се опитват да ме предупредят... не знам...

Не съм говорила с баща ми от февруари насам, не ми се обади за раждането, не се интересува от Боби, непрекъснато на общи познати ме очерня като няй-големия дявол и аз се зарекох , че няма да му се обадя -  заради Боби... не искам, всеки път като съм го виждала последните 6-8 години всеки път после съм като пребита - успява да ме срине психически и затова прецених че не искам да си го причинявам... Последното беше бях още бременна и заради едното смотано видео  - големия му егоизъм искаше той да е центъра на вниманието, ме остави сама в 7 месец посред снега без кола и така словестно ме нападна че вдигнах кръвно и влязох в болница.... Тогава реших да не му звъня повече и да не се тормозя, не искам и Боби да се тормози - живот и здраве сега е бебе, но ще порастне и не искам да ми зададе въпроса - Мамо ти защо си като парцал след среща с дядо? Или мамо защо дядо се държи лошо с теб?... не съм готова да отговарям на такива въпроси...

Но сънищата последната седмица все с баща ми са свързани и ... не знам...

Имах нужда да си го излея
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: ноември 04, 2015, 14:39:39 »

Ох, Миленка, не знам какво да те посъветвам! Гушкам те силно! А този човек не проявява ли никакъв интерес към внука си. А някой друг говорил ли му е, че има прекрасни дъщеря и зет, малък сладък внук ит.н. или нямате такива познати/приятели/роднини?  crazy направо съм озадачена. А вероятно ти се иска да поддържате някакви нормални отношения, макар и подсъзнателно и това те яде от вътре. Друго обяснение за кошмарите не намирам.  crazy но аз не му й разбирам дано Ина и Свекс видят и се включат по темата.  good всичко ще се нареди - имаш прекрасно семейство, той да съжалява, че не оценява какво хубаво дете си, въпреки/напук на него! give_rose
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #431 -: ноември 04, 2015, 19:32:53 »

Фаничка хора около него много - едните му вярват на глупостите - защото ме изкарва по черна от нощта, а другите просто не смеят да се намесват - и да тръгнат нещо да му говорят, смисъл няма и те го знаят... Но като цяло, и ти да си ако го чуеш какви ги говори за мен и ти ще си кажеш "Горкия човек, той всичко е направил, а тая негова неблагодарница... горкия" той  на хората разказва че ходя позлатена, само в скъпи кожи, че той ми купува всичко, че ни издържа с Филип... последното беше ... срещам негов бизнес партньор и човека ме пита дали ми харесва новата къща...
При което аз отворих едни ето такива очи  shok shok shok казах че няма такова нещо и сигурно се бърка, а човека продължи да ме уверява ??!?! че аз ?!?!?! живея в нова къща, на 3 етажа, подарък за сватбата от баща ми. Къщата струвала 600 000 лв и била в Бояна ?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?! И двамата с Филип бяхме  потресени... Отделно наляво и надясно лъже че бил платил цялата ни сватба и че той избрал мястото, видеото и тн... Факт аз познавам Ани от него, носами си я избрахме с Фил, а той не е плащал нищо. Виж на самата сватба раздаваше пари на всеки , който свари, за да може после хората да си кажат - Брееееей, колко загрижен татко.

Даже свекърите ми беше баламосал, канил ги на гости, четкал ги... свекърва ми 2 месеца се опитваше да ме убди коооолко страхотен е баща ми ?!?!?! и как аз не съм права за него ?!?!?!?... това беше докато не я напсува 2 месеца след сватбата и я нарече тъпа проста селска пръчка... не съм и го казала, Филип се постара да и каже тактично , че е сбъркала в мнението си... но тя беше убедена че ние сме грешните, а той правия.... При все че имам свекърва която смея да твърдя че ме обича, а баща ми го е виждала веднъж....
Да кажем че го бива да прави впечатление ако иска smile И определено е страшен актьор, признавам го, успява да убеждава хората в измислици...
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: ноември 04, 2015, 20:14:16 »

Ох, тоя човек няма срама и това е! Аз още миналата зима го заклеймих без да го познавам, ама сега си затвърждавам мнението. То неговото его е по-голямо от Юпитер,бе! Как си го носи?
Аз бих го питала къде са ключовете от къщата в Бояна, дето ви е купил за сватбата. Пък знаеш ли, може още да я стяга... NO
За съня...не съм специалист, но малко или много този човек е част от теб,независимо дали ти харесва или не. Винаги ще се появява в живота ти, защото ти го допускаш.
Но пък аз не мисля, че си лош човек, дори обратното. kiss2 гушки и не се давай на разни старчоци
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #433 -: ноември 05, 2015, 12:10:40 »

То едва ли ще трябва да се тълкува като сън и да се търси символика. nea По- скоро са мисли и чувства, които те вълнуват силно. Иначе БАЩА - си ако сънуваш, значи някой ще се опита да те подчини, да ти наложи волята си.  Ако ИЗГУБИШ дете и после го търсиш, чакат те сълзи и ядове, според моя съновник. Но това са обобщени неща, може за теб да е нещо съвсем различно...
Каквото и да е, ясно е, че ситуацията е натегната. Като се трупнат дертове и малко дете, обикновено търсим някой, който да го "отнесе". Често това е човек, с когото не се разбираме много, та нищо чудно, че на стари емоции около баща ти, сега даваш нова негативна сила. Ако ти олеква, пиши тук, ако можеш, поплачи си и дано не се повтарят кошмарите.  heart
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #434 -: ноември 05, 2015, 12:26:45 »

Благодаря момичета, да си призная снощи по-спокойно спах... поолекна ми явно smile
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines