Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 04:17:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стресът преди сватбата III-та част  (Прочетена 169946 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: април 17, 2013, 12:51:27 »

Малена, да ти кажа все твоя коментар описва мойте чувства също. Аз от декември едно мрънкане и обикаляне по ресторанти, църквата и гражданското. Януари ги запазихме, след това и Дж си намерихме, питахме фотографа и сега съм все едно има още 3год. до сватбата.
Направих поканите и купихме чаши и това е. В интерес на истината просто незнам сега какво следва и какво да правя girl_impossible. Рано е за рокли и костюми. Проучвам украсата как ще стане, ама какво да правя сега незнам. Неискам да правя всичко в последния момент, искам да всичко да е уредено, обаче незнам с какво да продължа и това като, че ли ме плаши най-много crazy
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #376 -: април 17, 2013, 14:46:38 »

ratatui, защо не планираш медения месец? smile Аз с това се занимавам сега, като няма с какво друго. Wink Алтернативно - може да планираш и моминското парти. А и за рокля никога не е рано да започнеш да гледаш. Wink Можеш и да си мислиш за фотосесия, някаква по-интересна, изненада за младоженеца, изненада за гостите. Wink Или пък просто спри да го мислиш и се наслаждавай на спокойствието. Wink
Активен
Malena27
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: април 17, 2013, 15:35:57 »

Рататуй, както казва моята баба всичко с времето си. Колкото повече мислиш и пресилваш нещата, толкова повече се объркваш. Всичко ще се нареди, както ме у ред. А иначе Vivi е много права - аз също си уплътнявам времето с мисли за моминското парти, за протичането на самия ден, за гостите ми и друго. Успех ти желая от все сърце и само положителни емоции.  Good luck
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: април 17, 2013, 15:50:39 »

Благодаря ви момичета!
Така успокоително ми действате  girl_wink
Сега планирам рождения ден на половинката /27.04/, понеже искам да е изненада.
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #379 -: април 17, 2013, 16:46:08 »

Имах един голям син тефтер за организацията и непрекъснато го мъкнех с мен, бе станал 5кг и седмицата преди сватбата го ударих на спокойствие, разходки с едни гости от чужбина из България, ваканция.... И цяла седмица го няма тефтера и това е, тук-там, направо обърнах всичко. Панирах се и ме хванаха нервите, намерих го чак в петъка,а сватбата е на следващия ден...и ужас, в последния момент 100 неща за довършване. Та колкото и да сте спокойни, последния ден или последните 2 са неописуеми и емоционални дни.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: април 19, 2013, 16:30:05 »

видях го и реших че тук може да е полезно:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151557928384430&set=a.384006214429.162805.52992444429&type=1&relevant_count=1&ref=nf
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: април 19, 2013, 19:17:59 »

Наистина well said  Bravo
Активен
Sisinka87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



« Отговор #382 -: юни 09, 2013, 08:48:18 »

Привет момичета. Моята сватба е на 3.08 и колкото повече наближава толкова по несигурна се чувствам. сънувам едни кошмари,че роклята ми е прозрачна,че е грозна,че я късам и т.н. сънувам че гостите недоволстват,родителите се карат и нищо не е както трябва. Толкова реални са тези сънища че сутрин се събуждам обляна в пот и вкисната за целия ден...Ще се побъркам до сватбата  cray
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #383 -: юни 09, 2013, 10:16:54 »

Привет момичета. Моята сватба е на 3.08 и колкото повече наближава толкова по несигурна се чувствам. сънувам едни кошмари,че роклята ми е прозрачна,че е грозна,че я късам и т.н. сънувам че гостите недоволстват,родителите се карат и нищо не е както трябва. Толкова реални са тези сънища че сутрин се събуждам обляна в пот и вкисната за целия ден...Ще се побъркам до сватбата  cray

Нищо ново, на всички ни се случва  girl_wink, аз една седмица след сватбата продължавам да имам кошмари хихиих, ония ден сънувах че сме нямали изнесен ритуал и като се събудих ми трябваше няколко минутки да осъзная че всичко е наред и че сватбата мина перфектно!  crazy Bravo
Активен
Sisinka87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



« Отговор #384 -: юни 09, 2013, 17:40:46 »

много хубаво че всичко е минало както трябва,защото това е най големия страх за мен,че нещо ще се обърка и от там всичко ще иде по дяволите.......
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: юни 10, 2013, 05:26:26 »

само аз ли спя спокойно? имам график за всичко,имам 1 месец и знам че вс ще е наред,че ще имам време,и явно се чувсртвам достатъчно сигурна в себе си smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #386 -: юни 10, 2013, 07:27:19 »

много хубаво че всичко е минало както трябва,защото това е най големия страх за мен,че нещо ще се обърка и от там всичко ще иде по дяволите.......


при нас нищо не се обърка, всичко беше по график и всичко мина страхотно! аз съм чувала че на всички сватби нещо се обърква но нашата уви нищо, даже и времето беше страхотно въпреки че прогнозата беше дъжд:) и се чудех какво става, еми на медената седмичка загубихме халката на мъжа ми sad така че даже и да се обърка нещо няма страшно, тя сватбата си върви по своя си ред и малките обърквания съм сигурна че са доста сладки истории след време smile ( майка ми расказваше че на тяхната сватба е била без букет, забравили го lol)  на братовчед ми на сватбата бяха забравили погачата и виното за църквата lol) бели кахъри ! успех с приказния ден!  girl_wink
Активен
Sisinka87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



« Отговор #387 -: юни 10, 2013, 08:23:46 »


petq1989 браво че си толкова уверена,но има една приказка...сметка без кръчмар не се прави,защото винаги излиза крива! аз също имам повече от месец до сватбата и 10 списъка кое,кога защо и т.н. плана за голямото събитие е ясен,но това не значи че нещо няма да се обърка!
Активен
borka3
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #388 -: юни 18, 2013, 10:59:41 »

Момичета, сватбата е най-хубавото нещо, което съм организирала досега. Понеже всичко започнах много навреме, сега нещата си вървят съвсем по план. Не е кой знае колко трудно да се организираш и да си плануваш нещата. С такова удоволствие си направих поканите, избрахме ресторанта, DJ, фото и видео, че даже ми се иска пак да го правя. Това е един вълшебен момент, не го разваляйте с тревоги. Аз психически съм се настроила, че няколко дена преди сватбата ще са ми по-напрегнати, както и самият ден. Знам, че нещо винаги се обърква, но пък много хубаво не е на хубаво. Казала съм, че на сватбата не искам никой да ме занимава(както и моя човек) с душевните си проблеми, с личните си проблеми или с това, че искал не такова вино, а друго, че искал още 1 стол, или че DJ нещо не го кефи, или че много сме се забавили от снимките на фотосесията след гражданското или църквата. Това си е нашият ден и всички гости са там благодарение на нас двамата. Така че те ще се съобразяват с нас, не ние с тях.
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: юни 18, 2013, 11:55:03 »

представата за моята сватба се различава от тази на борка.както вече не веднъж съм казвала щом тези хора са ни уважили с присъствието си не е редно да се държа с тях все едно с 300 зора айде от мен да мине са поканени,още повече че ние ще сме 15 човека и то най-близките.ще се погрижа нищо да не им липсва.
що се отнася до подготовката-остана да се купят колан,риза и вратовръзка за мъжа ми/ 2 дни преди сватбата ще кръщаваме племенника/,бонбони и жито за подноса,бонбони за след подписването и за църквата,поднос за погачата и целофан и панделки за погачата и подноса с жито.роклята и другите неща сме ги купили от март месец.исках всичко да е готово от рано за да съм спокойна.
остават около 40 дни до сватбата и честно казано още не мога да осъзная какво ме чака.за сметка на това обаче треската обхвана майка ми и мъжа ми. smile
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines