Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 12:19:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стресът преди сватбата III-та част  (Прочетена 170077 пъти)
 
kafe
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #315 -: август 16, 2012, 12:28:26 »

И при мен още доста хора не са потвърдили , въпреки че срока мина вчера . За някои от непотвърдилите си знам , че ще дойдат , а други , които не ми бяха дали отговор и ги потърсих по тел. ми казаха "Естествено , че ще дойдем" . Просто явно хората не са свикнали да потвъждават , знам ли  huhhuh.gif От друга страна е и вероятно като е минали време от раздаване на поканите да са забравили , кой е крайния срок и за това да се бавят .
Иначе и при мен стреса е убийствен  angry Всичко си организирам сама и за всичко трябва да мисля , а времето препуска и не знам дали ще успея с нещата . Отделно нали съм с две дечица и само ги мисля дали няма да се разболеят точно тогава или малкото да не мрънка през цялото време  crazy Плюс това съм намислила 2 изненади в самия ден и трябва да координирам нещата , че съучастниците ми са само двама за да бъде изненадата за всички , не само за младоженеца . А и се притеснявам дали всички гости ще дойдат , защото всяка бройка ми е важна . Гостите ми са само много близки приятели и шепа роднини ,няма колеги на родителите или някои по-далечни хора .Много държа на всичките поканени да дойдат , дано . Отгоре на всичко когато съм под напрежение отслабвам и вече съм свалила от нищото 2 кг , та взех да се опасявам дали и роклята ми няма да стане голяма до тогава .Отделно , че сънувам само неща около сватбата , айде всичко да минава вече , че не се издържа  angry
Активен
Misha_
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #316 -: август 16, 2012, 14:12:40 »

 kafe, същата като теб съм. Всичко сама. Помощници малко (всеки си има свой живот и проблеми), за сметка на това при мен се оказа, че хора, които настояват да критикуват и съветват - МНООООООГО. Всеки е с претенции, на всеки нещо не му е както той е очаквал и всички почти държат да ти посочат само и единствено негативите на мястото, ресторанта, роклята, прическата и т.н. Че ще се оцелеем не се съвнявам, че ще се справим подобаващо - също, но ми е тъжно, че вместо просто да се радват за нас, най-близките ни хората са заети да размахват пръст пред лицата ни.

Както много хубаво каза ти, "айде всичко да минава вече , че не се издържа".

Поздрави на всички!
Активен
confused
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #317 -: август 19, 2012, 14:18:41 »

Здравейте. Аз съм нова във форума , но отсега усещам че това ще е най-посещаваната тема от мен.  sad Ние още нямаме конкретна дата, само знаем че ще е май-юни 2013, но аз отсега съм супер много стресирана, даже на моменти се чувствам депресирана и ми минават някакви идеи за отказване или отлагане на сватбата. Преди си мислих, че най-трудно ще ми е да избера роклята (защото трудно избирам дрешки), но сега това ми се вижда като най-лесното от всичко. Големия ми проблем е мястото където ще е сватбата. Не можем да решим в кой град да е, на планина или на някой плаж. Не знам как да започна с подготовката, без да сме решили поне в кой град ще е. И ми се стува ,че времето няма да ми стигне, и още куп глупости.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: август 20, 2012, 07:38:34 »

ами какви са опциите?
Активен
КAЯ
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



« Отговор #319 -: август 20, 2012, 13:35:12 »

И при мен още доста хора не са потвърдили , въпреки че срока мина вчера . За някои от непотвърдилите си знам , че ще дойдат , а други , които не ми бяха дали отговор и ги потърсих по тел. ми казаха "Естествено , че ще дойдем" . Просто явно хората не са свикнали да потвъждават , знам ли  huhhuh.gif От друга страна е и вероятно като е минали време от раздаване на поканите да са забравили , кой е крайния срок и за това да се бавят .
Иначе и при мен стреса е убийствен  angry Всичко си организирам сама и за всичко трябва да мисля , а времето препуска и не знам дали ще успея с нещата . Отделно нали съм с две дечица и само ги мисля дали няма да се разболеят точно тогава или малкото да не мрънка през цялото време  crazy Плюс това съм намислила 2 изненади в самия ден и трябва да координирам нещата , че съучастниците ми са само двама за да бъде изненадата за всички , не само за младоженеца . А и се притеснявам дали всички гости ще дойдат , защото всяка бройка ми е важна . Гостите ми са само много близки приятели и шепа роднини ,няма колеги на родителите или някои по-далечни хора .Много държа на всичките поканени да дойдат , дано . Отгоре на всичко когато съм под напрежение отслабвам и вече съм свалила от нищото 2 кг , та взех да се опасявам дали и роклята ми няма да стане голяма до тогава .Отделно , че сънувам само неща около сватбата , айде всичко да минава вече , че не се издържа  angry
kafe, това все едно съм го писала. Аз само дето не отслабвам. Наложила съм си да не допускам лоши мисли, но в събота каката ни (на 3 години) се събуди с температурата , а вечерта и бебето се "включи". Та от тогава сън не ме лови какво може да ме сюрпризира на деня.А сега на финалната права в главата ми е пълна със задачи, срещи и ....така. Ама ще оцелеем де  girl_wink
Активен
kafe
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #320 -: август 20, 2012, 17:07:32 »

КAЯ , много се радвам , че има и други хора като с моя случай - първо дечицата , пък после сватбата  yahoo Защото някои хора . когато разбраха за решението ни , реагираха малко странно , което ми беше неприятно . Коя е вашата дата ?
Междуудругото , днес от списъка на гостите ми отпаднаха още 5 човека  bad Толкова ме е яд , не можаха да кажат по-рано , а хем чакат да ги потърсиш , хем и отговора им не е окончателен . Да си бях подбрала максимум 30 човека и хайде на някоя хижичка , как ми хрумна да се занимавам с такива глупости не знам  huhhuh.gif
Активен
КAЯ
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



« Отговор #321 -: август 20, 2012, 17:31:51 »

 kafe, 08 септември е нашата дата.
То и аз на моменти се чудя защо си причиняваме всички тези притеснения, но много искахме купон да има. И от там - рокли, костюми, подаръци за гостите ....  GROAN crazy
И при нас сега започват изненадите от гости и роднини.....ама вече сме се хванали на хорото chee
Активен
confused
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #322 -: август 20, 2012, 17:38:11 »

ами какви са опциите?
Ами опциите са в някой хотелски комплекс извън града,който има достатъчно стаи да побере гостите и достатъчно голяма градина за тържеството, да има хубава гледка към море или някой язовир. Намерих няколко подобни комплекса , но или за заети или са ненормално скъпи. Поне вече имам една отхвърлена задача-харесах си чаши за ритуала, съвсем случайно smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: август 20, 2012, 17:57:36 »

Момичета не обръщайте темата в чат!
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #324 -: август 21, 2012, 08:59:29 »

Сега се стресирах и за роклята. Къде да я дам да ми я изгладят? Страх ме е да не я ликьосат  huhhuh.gif Шивачката ми каза да я нося на химическо където имат надуваем манекен  Ashamed Къде има такова химическо?  huhhuh.gif
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #325 -: август 21, 2012, 09:24:46 »

Питай в най-близкото химическо дали предлагат парно гладене smile Ако не намери шивачка на булчински рокли да ти я изглади.
Моята рокля е от сатен и се мачка. Обясниха ми в Булвеси, че мога да я изгладя само като я пуфкам с парата, без да докосвам ютията до плата.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: август 21, 2012, 11:57:13 »

Модератор:Има си тема за роклите момичета.Дайте тук да си споделяме само притесненията,как ни се отразяват и т.н.Надявам се разбирате правилно!
Активен
proxy
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #327 -: септември 04, 2012, 16:21:35 »

Стресът преди сватбата е голям. И не говоря за някаква сценична треска или позитивна емоция, а истинско притеснение, понеже има адски неща за доуговаряне, все за нещо се търчи, което не е такъв проблем, но на фона на някои роднини и гости човек е способен да полудее.
Едни роднини от страна на годеника ми няколко пъти ту казваха, че ще дойдат, ту че няма да дойдат... и както ги включихме в куверта, изведнъж... ми няма да дойдем... и това го разбираме от бабата и дядото на милото...
Доста тъпо, но от една страна поне недобронамерените хора отпадат.
Сигурно не съм единствената,на която и се случва.
Не спя спокойно, вълнувам се...
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: септември 10, 2012, 00:14:44 »

Аз си мисля, че ако всички младоженци са изолирани от роднините и гостите по време на подготоваката, стресът ще се редуцира до минимум, да не каже, че при някои дори ще изчезне.
В събота беше сватбата на сестра ми. Цялата рода я побърка - толкова нерви, паника, критки, суеверия и глупост човешка на едно място не бях виждала и за пореден път се убедих колко правилно решение взехме, че ние минахме само с подпис. За няколко часа оставихме милата ми сестричка сама и само що не я разпнаха на кръст.  girl_impossible

Така, че мили момичета, пазете си нервите. Вземете 1-2-ма доверени да ви помагат или почнете подготовкаата от много по-рано и не давайте на никой никакви обяснения какво и как мислите да правите. В крайна сметка сватбата си е ваша, а всички останали са само гости, които трябва да се съобразяват с вас, а не вие с тях и техните претенции и разбирания. 
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: септември 10, 2012, 11:52:57 »

Аз си мисля, че ако всички младоженци са изолирани от роднините и гостите по време на подготоваката, стресът ще се редуцира до минимум, да не каже, че при някои дори ще изчезне.
В събота беше сватбата на сестра ми. Цялата рода я побърка - толкова нерви, паника, критки, суеверия и глупост човешка на едно място не бях виждала и за пореден път се убедих колко правилно решение взехме, че ние минахме само с подпис. За няколко часа оставихме милата ми сестричка сама и само що не я разпнаха на кръст.  girl_impossible

Така, че мили момичета, пазете си нервите. Вземете 1-2-ма доверени да ви помагат или почнете подготовкаата от много по-рано и не давайте на никой никакви обяснения какво и как мислите да правите. В крайна сметка сватбата си е ваша, а всички останали са само гости, които трябва да се съобразяват с вас, а не вие с тях и техните претенции и разбирания. 
Абсолютно съгласна!
Дръжте всички  в пълна дезинформация, и не се вдавайте в детайли- накрая се оказва че никой не ги забелязва или че някой е забравил дълго подбираните от вас бутониери или обици в колата примерно. Дръжте контрола във ваши ръце и роднините настрани! smile
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines