Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 12:34:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стресът преди сватбата III-та част  (Прочетена 170102 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: август 15, 2012, 19:12:56 »

Моргана и аз съм малко объркана и почти безпричинно се чувствам стресирана и зле. Явно е нормално за по-емоционалните натури smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: август 15, 2012, 19:35:07 »

Всяка булка явно минава през стресови ситуации ... Моите за сега се въртят около гражданско/ресторант, но леко полеко почвам да го давам непукист.
Колкото до отказалите, макар да бях подготвена, че правя сватба в единствените 4 почивни дни тази есен е кофти, но пък знам че всеки си има уважителна причина и на никого не се сърдя. Купонджийте и близките ми ще са на линия, така че ще бъде весело (надявам се  Good luck ) .
Давайте го една идея по позитивно ом ом ом  tease Между другото и на мен ми предстой подредба на маси и от сега ме втриса  Xixixi
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: август 15, 2012, 19:51:52 »

Аз нямам маси за редене tease , но пък главата ми е за редене, така че ако имате идеи crazy
предам ли документите в гражданското, мисля че ако ми ги приемат, ще се успокоя. write
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: август 15, 2012, 21:11:53 »

И аз да се включа с един от кошмарите,които сънувах скоро.Та сънувам аз,че денят е дошъл и аз съм си облякла роклята и чакам фризьора и гримьора да дойдат-да ама не   angry .Младоженецът идва да ме взема,а аз изпадам в истерия,че не съм готова  girl_impossible .Върха на всичкото е че се сещам,че съм забравила да раздам поканите/казвала съм си,че имам време-да ама не/ и съответно нямаме никакви гости  shok .Ей,момичета не искам да ви казвам като се събудих,в какъв шок изпаднах  tease.
То това да си булка не е лесна работа  blum blum
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: август 15, 2012, 23:40:14 »

при нас вече отпадат хора  girl_impossible кой рожденни дни, кой пътувал, лудницата пълна! аз честно казано гледам да не се ядосвам, но се посърдвам  good ...
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: август 16, 2012, 00:25:55 »

Ние до сега бяхме на pool party в съседите.   Swiming
Водата стигаше до глезените, от всякъде извираше вода, даже помислих че вали, слава богу при нас е сухо и вече реших да тегля една на медицинското и дреболиите и да го давам една идея по спокойно, че освен че нерви не ми останаха, се чувствам и много уморена.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: август 16, 2012, 08:04:46 »

Момичета, треска не ме тресе или поне аз си мисля че не ме тресе, спокойно ми е....мисля ги нещата, да...ама чак пък да ми е много притеснено....

Лошото е, да се оплача, че когато на гостите си им дал една дата до която да потвърдят никой реално не я зачита....изключвам хората които още при даването на поканата си казаха идваме, бройки еди колко си и т.н. Всички останали аз трябваше да ги търся!!! Да, бях подготвена че така можеби ще се получи, заради оплакването на съфорумка от същата ситуация и бях решила че ако ще се случи така няма да се ядосвам smile Кофти е 2 седмици след датата на потвърждение още да ме мотаят гостите ще дойдем, няма да дойдем....а аз трябва да заявявам куверти. sad

Айде ако някой си има основателна причина че ще пътува някъде или пък ще отсъства или пък е болен, няма проблем...ама да ми отказват хора с думите, ами няма да идвам, щото не ми се идва....е това вече надхвърля цялата наглост.
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #307 -: август 16, 2012, 08:16:31 »

 diablo Ееее как така "не ми се идва"  diablo beating
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: август 16, 2012, 08:36:06 »

Направо не мога да се начудя на някои хора  crazy.Най-лошото е че получаваш понякога такова отношение от много близки хора,от които въобще не си го очаквал  diablo .При мен имаше реакции от сорта "ще видим,то има много време" или пък една от най-близките ми приятелки/поне аз така си мислех/буквално се "покри" и даже неможах да и дам поканата.Звъня и по тел. тя не вдига и накрая като ми отговори и викам "да оставя поканата на майка ти",а тя "еми то тя май е на работа,незнам кога ще се прибере" и всичко това с един ми ти тон,все едно ще я карам да "копа".Нямам думи  Oh my ...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: август 16, 2012, 08:36:58 »

жозефин, аз ти го казах това... nea
даже има двама които не ми вдигат, не са от моите гости, аот тези на баща ми , ама така не мога да кажа в ресторанта предварително нищо... ни за брой парчета на тортата, ни за менютата брой.
Аз нощеска сънувах че не мога да намеря хотела и се въртя в кръг  shok
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: август 16, 2012, 09:12:52 »

diablo Ееее как така "не ми се идва"  diablo beating

ами...факт е smile Добре че не си давам много зор, иначе можеби бих се ядосала яко smile

Iztre6tqlka , при нас след писане и звънене от моя страна, човека просто ми каза че бил зает и имал гости от друг град затова не ми вдигал и не пишел, резултат: поканата още не е дадена, но поне пък е потвърдил присъствието си! smile Има и други подобни случаи....мисля че никой не се зачита в последния ред на поканата където пише да се потвърди преди еди коя си дата...и съответно очакват ние да ги търсим за инфо...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: август 16, 2012, 09:16:32 »

четат, ама не им пука хич ! Затова съм против каненето на далечни познати и подобни , бих посъветвала булките да не правят такива сватби, освен ако роднините не помагат финансово, тогава, щеш не щеш, ще претърпиш подобни индивиди. Забелязвам че старото поколение кани всички подред, само за да се изфука  pleasantry , а младите хора си подбират. Два различни свята..
Извинявам се за  Offtopic , не се сдържах....
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: август 16, 2012, 09:20:28 »

Моите гости си спазиха срока. Даже няколко ми казаха в предварителен разговор, че са под въпрос, но до датата ще отговорят и така и направиха. Това не означава, че тепърва няма да отпадат, но познавайки ги знам че ще е по уважителни причини.
За мен всичко е въпрос на възпитание. Не може да не знаеш имаш ли финансова и физическа възможност да присъстващ 20 дни преди събитието.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: август 16, 2012, 10:18:42 »

някой до последно не знаят, защото са зависими от децата си...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: август 16, 2012, 10:37:21 »

И на мен ми се отложи преди време да откажа ходене на две сватби, като за едната отказах няколко дни преди сватбата.Дядо ми влезе в болница, беше зле, и никой друг освен мен нямаше как да си вземе отпуска точно тези дни.А и да ви кажа хич нямах настроение за сватба точно тогава.

Така че понякога има доста основателни причини, но за да не се обясняват хората и да не ви товарят и с техните проблеми, просто спестяват част от нещата и отказват.Имайте го в предвид.
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines