Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 09:07:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стресът преди сватбата III-та част  (Прочетена 161052 пъти)
 
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: април 12, 2012, 11:45:48 »

На 12 май
Активен
Деска
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: април 12, 2012, 11:52:59 »

На 12 май

хей и нашата е тогава , точно си мислех ... колко малко време остава много е вълнуващо smile и притеснително , но все пак това са хубави емоции така че по добре да не си ги спестяваме smile smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: април 12, 2012, 12:02:26 »

Аз общо взето се притеснявам само за глупавата прическа...въпреки че и без прическа булото си придава едно особено излъчване  Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: май 10, 2012, 15:47:31 »

МОМИЧЕТА ЗА N-ТИ ПЪТ ВИ КАЗВАМ ТЕМАТА ЗА ПРОБЛЕМИ С РОДНИНИТЕ Е ДРУГА.тУК Е ЗА СЪНИЩА, ТРЕСКИ ДЕТО ВИ ТРЕСАТ И Т.Н. ПРЕДУПРЕЖДАВАМ ВИ ЗА ПОСЛЕДНО, СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ НЯМА И ДА МЕСТЯ МНЕНИЯТА, А ЩЕ ГИ ИЗТРИЯ!
Активен
kelly7
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #259 -: юни 21, 2012, 08:29:32 »

Хайде, всеки сънува кошмари, особено когато се надява сватбата му да е хубава. Тогава съзнанието му изиграва доста шегички и често той сънува гадории.

Аз например последно сънувах, че роклята ми е скъсана и мръсна и тичам самичка, че нито покани са раздадени, че няма време...

Вие какви неща сънувате покрай сватбите си?  tease
Активен
fiona1
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #260 -: юли 18, 2012, 07:34:31 »

Момичета, видях, че няма такава тема, а едничката, която някога е имало е заключена без причина от модератор, както и да е, реших да направя нова. Снощи сънувах кошмар отново, че не ми е направен грим, нито прическа, че роклята е слонова кост, а не бяла и е много натруфена и плача и плача, че дори поканите не са разнесени на гостите и никой няма да дойде...  crazy
Какви са тези сънища не знам, при вас как е, има ли вълнение?  yahoo
Активен
ivatodor
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #261 -: юли 18, 2012, 07:37:09 »

ooo и аз съм имала такива сънища най - често не харесвам роклята в съня си и с наближаването на сватбата зачестяваха все повече... ужас
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: юли 18, 2012, 08:49:45 »

аз откакто си прибрах роклята за гражданското у нашите и капарирахме ресторанта, спрях да ги сънувам тези гадории... banana
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #263 -: юли 18, 2012, 08:53:36 »

Аз за сега нищо не сънувам, обаче постояннто си представям как ще се спъвам в роклята, няма да мога да танцувам с нея, обувките ще ме стискат и няма да мога да ходя.  crazy Също че или аз или младоженеца ще припадне (като на смешните клипчета)  crazy
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: юли 18, 2012, 09:21:23 »

аз не сънувам такива неща, имаше един период в който си бяхме взели отпуска с господина и се мъчехме да свършим толкова много работа за малко време и бяхме по 12-13 часа в обикалянки, е тогава само имах кошмари....
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #265 -: юли 18, 2012, 10:16:47 »

Момичета, много странно съм спокойна ......... Още си нямам рокля, обувки, милото не е почнало да си шие костюм................Дано не изпуша преди сватбата.... smile
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: юли 18, 2012, 10:32:53 »

за роклята е добре да се замислиш, защото чух че повечето ателиета почиват август месец.
Активен
fiona1
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #267 -: юли 18, 2012, 14:05:09 »

Не знаех къде да го впиша, затова тук. Едни познати, на чиято сватба бях един от гостите казал "Еми, съжалявам, ама не ви се получи сватбата... не беше както трябва..."......
Какво значи че не се е получила една сватба. Хората играха, танцуваха, какво не им се получи не знам...
Сега ми е притеснено на нашата сватба да не каже някой така..
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: юли 18, 2012, 14:09:48 »

Fiona1 малко са толкова нетактичните хора, които ще ти го кажат в очите. А иначе има много неща, които да не се получат на една сватба! Храната може да не е вкусна, музиката може да не е хубава, питиетата може да са малко. Но всеки гледа с различни очи на нещата - за един може да е супер, за друг да е ужасна!
Активен
madlene
Новак
*
Публикации: 14


http://nunkata.wordpress.com/


« Отговор #269 -: юли 18, 2012, 14:12:58 »

Фиона, изобщо не се тревожи! хора всякакви, не на всеки може да се угоди. аз лично смятам аз да се забавлявам, а другите ако искат  blum това в кръга на шегата естествено. Някъде обаче бях прочела мнение на един ДЖ, че ако булката и младоженеца са весели и имат настроение, те автоматично го предават на хората. т.е. ако вие двамата не сте се спекли от притеснение и се забавлявате съм сигурна, че нещата ще се получат!
А иначе що се отнася до стреса...вече сънувам кошмари..днешният беше, че е вече деня на сватбата и нямам рокля и ММ идва да ме вземе и аз гола-голеничка намятам един дълъг до земята черен воал и си казвам дано да ме вземе без рокля  sad в крайна сметка всички бяха много разочаровани и сватбата свърши за няколко минути  cray cray cray
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines