Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 16:57:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стресът преди сватбата III-та част  (Прочетена 161059 пъти)
 
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #240 -: март 27, 2012, 15:15:05 »

Аз пък вече не се ядосвам, нито се стресирам. Един ден седнах - казах си , ти си човек на графиците - направих си график ред по ред до сватбата и го следвам неотлъчно. Мъжа ми също е включен какво трябва да прави и не го оставям на мира докато не го направи, в началото де, сега го прави и без нищо да му казвам и си отдъхнах поне от задачите.
С роднините вече не споря - казвам си каквото имам да кажа и толкоз. Те пък за сега напълно утихнаха.
 girl_wink
Спрях да чета сватбени форуми, нито каквито и да било съвети по темата. Те като, че ли ме изнервяха само допълнително. Това е нашата сватба и ще я направим като нас си. Така напълно се успокоих. Така, че давайте го по-леко момичета  Party time
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: април 11, 2012, 12:24:29 »

Момичета, да ви кажа аз напоследък изобщо не съм в час! До сватбата има месец, а аз изобщо не мога да се организирам да свърша всичко необходимо. Знам какво има да се прави, но не мога да го подредя в мислите и във времето си! Направо не знам как ще успея с всичко!  pardon
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #242 -: април 11, 2012, 12:35:33 »

Веси, направи си един подробен списък на хартия, който да включва дори най- дребните неща. Абе всичко, което трябва да се свърши - какво, къде, кой, евентуално цени.
Например - букет - магазин Х/флорист  Х - цена - Кума (например) - денят преди сватбата
Да си разтъпча обувките - 1 седмица преди сватбата.
и тн.
Така ще имаш ясна представа, като е пред очите ти. Аз направих такъв списък + времето, когато мога да го свърша. Изключително много помага и отнема доста напрежение.  smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: април 11, 2012, 12:37:16 »

Аз имам списък, обаче не мога да се организирам кога кое да свърша. Имам да изпращам и учебни материали за университета и направо съм затънала в задачи. Направо ще лудна!
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #244 -: април 11, 2012, 12:39:36 »

Ще се справиш Веси, но това със списъка еййй сега ще направя и аз един  good Колко пъти се сещах и все отлагах за списък.  angry
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: април 11, 2012, 12:53:17 »

Аз съм си направила тефтер по раздели  funnytooth Всички ми се смеят, ама е много удобно и си имам раздел "Текущи задачи" и за сега съм добре с подготовката и стреса, като изключим обаче зачестилите лоши сънища, че сватбата е минала, а диджея не е пуснал нито едно хоро и сме забравили да украсим ресторанта smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: април 11, 2012, 13:24:29 »

При мен остана точно месец и аз за това взех един от големите стенни календари и драскам директно на него какво и кога ще се свърши, и за сега нещата вървят изключително по план. Само за прическата много се притеснявам и постоянно сънувам кошмари, понеже съм с доста дълга коса а утре ще ходя фризьорката да ме подстриже и съм стресирана какво ще се получи, да не я скъси много, да не и направи много къси пластове и т.н.  girl_impossible
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #247 -: април 11, 2012, 14:40:20 »

При мен остана точно месец и аз за това взех един от големите стенни календари и драскам директно на него какво и кога ще се свърши, и за сега нещата вървят изключително по план. Само за прическата много се притеснявам и постоянно сънувам кошмари, понеже съм с доста дълга коса а утре ще ходя фризьорката да ме подстриже и съм стресирана какво ще се получи, да не я скъси много, да не и направи много къси пластове и т.н.  girl_impossible

А защо ще я скъсяваш? Дългака коса може само да е от плюс при прическа според мен. Винаги може да се скрие, а да се добави коса е по-трудно...

Аз си я пускам от години, че моята расте бавно. Последно стригах връхчета преди 6 месеца,а  сега чакам да мине сватбата и няма да я пипам. Изтощена е по краищата, но я искам дългаа. А при прическа краищата не личат Wink

На мен ми остават 3 седмици до сватбата и съм странно спокойна. Почти не мисля за нея даже, да кажем, че по форуми и мейли ми се събират 2-3 часа дневно. Остават доста дреболии, но ми е спокойно, че основните неща са готови. Иска ми се да започна да се вълнувам повече, че няма да се повтори, ама не знам какво ми става...сигурно като остане седмица ще дойде паниката и трепетите smile И сега имам, например се сещам как ще се видим в деня на сватбата красиви и двамата и се усмихвам smile Но искам по-голямо вълнение и емоции някак си, хубави разбира се lol
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: април 11, 2012, 14:54:12 »

 Offtopic
 Няма да е скъсявам е ще я правя на пластове. Не знам какво разбираш под дълга но моята е на права черта под кръста и има много собствено мнение. Да кажа честно няма прическа която да е издържала повече от 2-3 часа а сватбата е цял ден  sad По препоръка на фризьорката ще я направим на пластове за да е по лека и евентуално да се задържи повече прическата
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: април 11, 2012, 15:00:22 »

това с пластовете е добре, ако имаш доверие на фризьора. Иначе на нов фризьор не бих се доверила, случвало ми се е да  прекалят. Взимам й сама връхчетата засега, но моята не е дълга толкоз. Именно за да не ме стресира някой като ми я клъцне на твърде много етажи.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #250 -: април 11, 2012, 15:02:16 »

Пънк, няма ли да ходиш при фризьорката, която ще те прави на сватбата? Ако да, тя знае, че ще си булка и надали ще ти осакати косата така, че да не може после самата тя да ти направи прическа. Не се притеснявай  give_rose
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: април 11, 2012, 15:05:00 »

Ами за доверие трудно може да се говори понеже с тая дължина всеки може да ме подстриже, пък и да се по олее то не си личи . Аз и без това рядко я подстригвам, така че при който и да ида все е риск и взех смелото и безотговорно решение да е при фризьора, който ще ми прави и сватбената, че поне се надявам да знае какво прави. А за всеки случай ще си взема и мама за контрол на ножицата!  smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: април 11, 2012, 15:08:03 »

 Offtopic punk_girl123 , вие сте били на нашата дата! Аз чак сега забелязах.
Ще успееш ли във времето?
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: април 11, 2012, 15:14:14 »

Ами ние сме готови...има такива неща за които и да не остане време могат да се променят п последния момент ...като първи танц, букет, козметик, зъболекар а сега след празниците ща направим куверта и ще се чудя какво да правя  danceg

На вас какво ви остана
Активен
Деска
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: април 12, 2012, 11:39:06 »

При мен остана точно месец и аз за това взех един от големите стенни календари и драскам директно на него какво и кога ще се свърши, и за сега нещата вървят изключително по план. Само за прическата много се притеснявам и постоянно сънувам кошмари, понеже съм с доста дълга коса а утре ще ходя фризьорката да ме подстриже и съм стресирана какво ще се получи, да не я скъси много, да не и направи много къси пластове и т.н.  girl_impossible

кога точно ви е сватбата ?
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines