Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 13:25:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стресът преди сватбата III-та част  (Прочетена 170112 пъти)
 
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: март 13, 2012, 20:17:52 »

Ние нямахме проблем с избора на дата. Сами решихме кога да е сватбата, родителите ни не се месят за нищо, въпреки, че те ще финансират сватбата  smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: март 13, 2012, 22:07:10 »

И ние не сме имали проблем с избора на дата. Взехме сами решение кога да сватбата.
Аз все още не съм под стрес, но съм сигурна,че около сватбата ще сънувам как закъснявам/закъсняваме  blum blum blum
 flyin, може да им кажеш, че за сега планирате сватба есента (примерно), но по една или друга причина все още не можете да кажете точна дата. Не се ядосвай, те едва ли го правят с лоша цел,а и освен билети, трябва да си вземат и отпуска, и може би това ги притеснява и са по настоятелни за конкретна дата.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: март 14, 2012, 08:55:04 »

М да в чужбина не е като в БГ отпуската се обявява и трудно се сменя, няма такива екстри като тук от днес за утре.

Темата е за стреса все пак пробелмите с роднините си имат тема.
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: март 14, 2012, 09:16:20 »

Маги, права си за темите, но обсъждаме и какво ни е стресирало  pardon
Активен
lili4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: март 14, 2012, 11:58:36 »

Момичета, да ви се оплача и аз....................и аз почти всяка нощ имам кошмари - малки халки, грозна рокля, падам когато влизам в ресторанта и т.н.  sad нямам търпение да дойде деня...........само за това си мисля, денонощно Wink
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: март 14, 2012, 23:24:15 »

Трябва човек да е пълен темерут, за да не се сеща, че за гостите на сватбата, било то от чужбина или просто от по-далечни градове, пътуването е свързано с по-високи разходи и необходимост от по-дълъг отпуск.  crazy

Доколото преценям, една от причините хората да пишат в тази тема, е просто да помрънкат и да им олекне, нали така smile Все пак на голяма част от бъдещите младоженци им се налага да се сблъскват с претенциите, традициите или твърдоглавието на близките хора, или пък с трудностите около организирането на прекрасното събитие. Много от познатите и приятелите ми, които се ожениха наскоро, даже не усещаха как изливат нервите си на всички останали, в работата или в личния живот. Една двойка даже не стигнаха до сватбата, защото се оказа, че стресът и напрежението толкова са им повлияли, че са се представили в най-лошата си светлина един на друг и спряха, преди да се наранят допълнително.

Според мен най-безопасният начин да си излееш нервите, е в тема във форум като тази тук, като хубавото е, че няма нужда да даваш подробни обяснения или да се оправдаваш за каквито и да било емоции smile Ако пак има обвинения за офтопик, можете да ми изтриете поста, няма да се разсърдя Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: март 15, 2012, 09:46:56 »

нощеска, от много време насам, направих рекорд от сватбени кошмари- два един след друг  GROAN
В първия, реших да си правя букета в деня на сватбата, нямаше достатъчно лавандула и сложих някакви други треви  bad, после го забравих и бях без него на подписването...
В втория сън, решихме да полегнем да си починем преди подписа, и се оказа че като се събудихме -часовниците сочеха часове след часа ни в ритуалната cray , аз взех да рева, а в последствие се оказа че тъпите часовници просто са избързали -този на телефона ми сочеше че имаме време.. ncnvnk
Активен
Деска
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: март 16, 2012, 13:15:44 »

здравейте незнам дали тук е мястото да споделя моя стрес и проблем sad незнам вече какво да правя дата наближава .... моя проблем е с месечния ми цикъл някой може ли да ми даде съвет как да го забавя или да е по - рано моля ви помагайте и ако не е мястото тук кажете къде да пиша извинявайте
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: март 16, 2012, 13:36:54 »

Деска, погледни в тази тема, но според мен не прави нищо без консултация с лекар.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: март 17, 2012, 18:09:15 »

здравейте незнам дали тук е мястото да споделя моя стрес и проблем sad незнам вече какво да правя дата наближава .... моя проблем е с месечния ми цикъл някой може ли да ми даде съвет как да го забавя или да е по - рано моля ви помагайте и ако не е мястото тук кажете къде да пиша извинявайте
Консултирай се с гинеколога ти !
Активен
semantika
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #220 -: март 20, 2012, 13:15:08 »

Добре, момичета, нека се пооплача и аз  huhhuh.gif Бяхме решили и много искахме сватбата ни да е на 22.09. Миналата седмица обаче така и не успяхме да отидем до ресторанта да внесем капарото и днес отиваме и хоп  Oh my ...  - датата ни е заета! Пфу! И в крайна сметка бяха останали предишната събота и следващата събота само! И нямахме особен избор. Капарирахме 29-ти. Не е някакъв кой знае какъв катаклизъм (макар че на 22-ри си ни е годишнината и затова държахме да е тази дата) но все пак като се настроиш подсъзнателно за нещо и то не стане и после няма как да не се сдухаш! Ето, измрънках си проблема и аз, олекна ми!  pardon
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: март 20, 2012, 14:23:53 »

semantika,
не се кахъри за датата  give_rose Да ти кажа на мен по-добре ми звучи 29.09.  girl_wink а и ето ти повод да празнувате двата празника поотделно - ако бяха на една дата щяхте да ги празнувате само един ден, а така ще са цели два дена!  girl_wink Какво по - хубаво от това blum Гледай по-ведро на нещата - всяко черно има малко бяло, стига да го видиш  girl_in_love Flower
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: март 20, 2012, 15:02:46 »

semantika и нашата сватба е на 29.09. За сега си първата във форума, за която знам, че е в същия ден като насBravo Не знам дали знаеш, но се пада работен ден. На нас това обаче не ни пречи, който желае ще дойде, независимо от деня.
Активен
semantika
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #223 -: март 21, 2012, 10:20:11 »

m0onlight Благодаря ти за милите думи. Може пък да си права-всяко зло за добро.  good

AliTia Ти току-що ме разби просто  Oh my ... въобщее не съм видяла, че е работен ден. Ние защото до последно си повтаряхме 22-ри, 22-ри и въобще не бяхме мислили и не бяхме настроени за друга дата и като ни изненадаха така...просто капарирахме без да мислим много 29-ти, за да не стане така, че да изпуснем и другата дата. И сега ме смая...скочих моментално на календара.
Радвам се, че сме на една дата  yahoo  Ами да...делничен...но наистина който има желание ще си направи сметка от по-рано!  pardon
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #224 -: март 21, 2012, 13:18:30 »

Трябва да измислим с какво да се успокояваме, когато започнем да се изнервяваме и притесняваме за сватбата.

Моята тактика е да си кажа- какво толкова може да стане? Гафове, нещо пропуснато, доста неща са, но нито едно няма да има сериозни последствия. Ще ни е кофти за момент,а после години наред ще се смеем! Не виждам какво толкова фатално може да се случи. това е просто един празник и нищо повече. Не бива да се вманиачаваме в него и в това всичко да е съвършено- ами няма как да е, най-малкото хората са с различни вкусове и това,което харесва на нас, може да възмути някой от гостите...Сватбата е един голям купон и толкова.

Лесно ми е сега да говоря така,но скоро ще съм толкова нервна, чеее...
Сега например си мисля за роклята, която капарирах- от дупето нагоре е съвършена,но долу разперена част не ми харесва на 100% sad Ще видя дали могат да ушият подобна с друга долна част,но ако се развали нещо така...по принцип тази рокля много ми хареса и веднага си казах, че е моята, не исках да я свалям...но наистина има нещо не много хубаво долу в тюла и как седи отзад (ако не се оправя постоянно, седи намачкана някак си). А е доста скъпа и трябва да е съвършена...но как не ми се занимава с проби и шиене или търсене на друга...охх и съм доникъде със задачите...но всичко ще стане, оптимист съм си smile
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines