Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 18:25:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стресът преди сватбата III-та част  (Прочетена 170194 пъти)
 
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #165 -: февруари 03, 2012, 23:28:38 »

Iztre6tqlka, 4 месеца са ти напълно достатъчни, дори да живееш в чужбина. В моя случай общо присъствието ни за подготовката е около 10 дни smile Ще се справиш.

Иначе, изобщо не се чувствам стресирана, мисля, че по един или друг начин нещата ще се наредят. Мисля да отделя 2-3 дни на търсене на рокля, ако не намеря в София, ще си търся тук или ще поръчам по интернет smile
Повечето неща са ангажирани, но не се и притеснявам, варианти винаги има.
Колкото до панделките, мисля, че ако се избират неща от една серия или поне едно и също място, няма проблем:)
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: февруари 03, 2012, 23:33:16 »

Alleksia,благодаря!много ти се радвам на спокойцтвието  Bravo,така и трябва.Аз не се притеснявам от времето,което ще имам,а от способността ми да сама да правя нещата сложни  give_rose.Пожелавам ти успех!
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #167 -: февруари 03, 2012, 23:55:56 »

Iztre6tqlka, точно това се опитвах да кажа: за такива като теб и мен, колкото по-малко време, толкова по-добре! Защото с моите 6 месеца направо нямам спирка и така реално повече се мотая! А ако имах 10 дни, пак щях да се справя, защото знам 2 и 200. Знаеш ли колко пъти бъдещият ми съпруг ми казва, че съм изтрещяла?  crazy

Майтапа на страна, ако имаш нужда от логистика, свиркай, нали сме тук да си помагаме!  pardon Какво да я правим цялата тая база данни, дето я събираме неуморно.  Wink
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: февруари 04, 2012, 00:01:54 »

Iztre6tqlka, точно това се опитвах да кажа: за такива като теб и мен, колкото по-малко време, толкова по-добре! Защото с моите 6 месеца направо нямам спирка и така реално повече се мотая! А ако имах 10 дни, пак щях да се справя, защото знам 2 и 200. Знаеш ли колко пъти бъдещият ми съпруг ми казва, че съм изтрещяла?  crazy

Майтапа на страна, ако имаш нужда от логистика, свиркай, нали сме тук да си помагаме!  pardon Какво да я правим цялата тая база данни, дето я събираме неуморно.  Wink

 *ROFL*Ти защо мислиш съм се кръстила така!?Благодаря ти и най-вероятно ще се обърна за  help.Успех и на теб good
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: февруари 05, 2012, 16:35:20 »

Хората около мен си мислят, че съм в стрес и прекалявам blum
Дори бъдещата свекърва каза, че ще ме диспансеризира  angry А тя работи в психото.
Страшно много ми харесва да се занимавам с подготовката  yahoo
Не се чувствам в стрес, а напротив - доставя ми огромно удоволствие, а никога не съм го подозирала и не съм мислила за сватба от малка например smile
При мен, апетитът дойде с яденето, а именно с предложението  heart
Повече от половин година се занимавам с подготовката и спокойно си обмислям "+" и "-" на всички детайли, тъй като през последния месец всеки професионалист, участващ в сватбата ни, ще има много въпроси към мен и аз ще съм готова и убедена в отговорите и желанията си  good
Когато наближи Денят сигурно ще се понапрегна, но се надявам само от положителни емоции.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: февруари 06, 2012, 12:09:12 »

Хаха, момичета май и аз съм вече за тази тема. Тази нощ сънувам, че отиваме в Асеновград и там не мога да намеря нито един магазин с рокли. smile Беше ужаснооо, измприх се ужасно много от вервене и нищо...Не съм добре и аз вече май!
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: февруари 06, 2012, 12:12:34 »

нашата сватба е далече обаче това не ми пречи да сънувам разни глупости... представям си как все нещо се обърква  crazy
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: февруари 06, 2012, 12:14:48 »

аз спрях да сънувам откакто си прибрах роклята у нашите и капарирахме ресторанта... явно това са ми били най-големите дертове sarcastic banana
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: февруари 06, 2012, 12:14:59 »

Момичета да се похваля... Снощи беше единствената вечер, в която сънувах , че всичко се нарежда точно както искам в сватбения ден.... Сега почвам да си мисля, че толкова добре, не е на добре, но това е защото съм си  crazy
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: февруари 06, 2012, 12:19:33 »

  :focus:Предлагам да основем Клуб СДУХАНИТЕ БУЛКИ!
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: февруари 06, 2012, 12:25:19 »

Според мен има още времеее... може и по-лошо да стане biggrin
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: февруари 09, 2012, 09:28:19 »

Въпреки, че нашата сватба е далече, много често сънувам как деня на сватбата е дошъл, ние сме до никъде с организацията, аз дори рокля нямам, а пък идват с кумовете да ме взимат crazy
Мислех, че полудявам  girl_impossible но като чета вашите коментари се успокоявам...явно не съм единствената с подобни сънища  biggrin Иначе като цяло не бих казала, че съм в стрес...дори си умирам от кеф да се ровя, да чета из форумите и да обмислям кое точно как да стане smile
Активен
Pepelqshka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: февруари 09, 2012, 09:34:30 »

Охх,момичета..сватбата ни е на 12 май,а съм студентка и от сега до средата на май имам изпити..Не мога да ви опиша в какъв стрес съм,освен това и работа си търсяя..
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #178 -: февруари 09, 2012, 09:48:47 »

Въпреки, че нашата сватба е далече, много често сънувам как деня на сватбата е дошъл, ние сме до никъде с организацията, аз дори рокля нямам, а пък идват с кумовете да ме взимат crazy

Това и аз го сънувах, но като си избрах роклята и ми мина smile
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: февруари 09, 2012, 10:19:57 »

Това и аз го сънувах, но като си избрах роклята и ми мина smile


И аз съм избрала моята...но въпреки това лошите сънища продължават  biggrin
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines