Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 16:36:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стресът преди сватбата III-та част  (Прочетена 170164 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: декември 21, 2011, 22:35:27 »

нощеска сънувах как отивам на проба за роклята и има опашка от жени пред пробната, майка ми се разкрещява защото чакаме и се оказва че служителката, която трябва да ми съдейства при пробата е болна и са затворили стаята за проби и сега нито може да купуват другите клиенти, нито да си прибера тоалета crazy Xixixi VIATICUM
Луда работа ейййй... angry
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: декември 22, 2011, 17:49:05 »

Хахахаха миличките ми!  DANCE
не се притеснявайте и не се вглъбявайте в сънищата си - не отразяват действителността Wink Толкова пъти с мъжа ми сме сънували хиляди глупости - ремонт в ресторанта, след който тавана на дансинга е толкова нисък, че трябва да танцуваш приклекнал, в сватбения салон са ми ушили рокля, която няма нищо общо с избраната и хиляди хиляди подобни и всеки един е бил свързан с някаква обърквация  shok
Слава богу нищо от това не се сбъдна и всичко мина както се казва по мед и масло  heart  Dance  twohearts
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: декември 22, 2011, 17:54:55 »

Така е, аз не съм никак суеверна. Сънищата ни отразяват страховете ни нещо да не се обърка. Момичетата по- горе много правилно са написали, че трябва да се наслаждаваме на подготовката и изобщо на този момент на очакване, защото самият сватбен ден ще мине неусетно. Girl_hide
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #153 -: декември 25, 2011, 19:35:29 »

 funnytooth момичета, много ги преживявате нещата и затова сънувате такива щуротии  smile след време, като мине сватбата и всичко е било наред ще ви е много смешно като се сетите  smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: декември 26, 2011, 21:59:21 »

Честита Коледа!
аз пък не съм сънувала нещо лошо, но вече сънувах, че сме се оженили  blum
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #155 -: януари 30, 2012, 17:01:32 »

Момичеттааа, като ви чета и чак се успокоих, че не съм само аз лудата  danceg danceg danceg
Откакто се сгодихме и започнахме да планираме сватбата съм изпаднала в еуфория до умопомрачително щуреене, кое по напред ...Добре, че е форума. Благодарение на него си съставих план...Още избираме кумове, не сме им предложили официално, само ги каним на вечери и се кумим. Толкова добри приятели имаме, че ако изберем едни, ще обидим други ...Миналата събота трябваше да отидем до Пловдив ( там ще е сватбата) , за да пазарим избраните ресторанти, но поради снега не отидохме.  sad Направо в ужас съм от факта, че Пловдив има само ЕДНА ритуална зала...ами ако няма дати  girl_impossible
Искаме да се оженим началото на юли. Има и един момент - вие кога запознахте родителите на двете страни? На официалният годеж ли? Защото милото има моето ДА срещу най-красивият годежен пръстен на света ...ееххх любовв  danceg danceg danceg
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: януари 30, 2012, 17:19:05 »

 Offtopic
Tsutsi, в Пловдив има още една ритуална зала. give_rose Прочети тук .

Ние запознахме родителите си след предложението за брак. Нашите родители са от различни градове и все не успявахме да ги съберем преди това. Направихме и официален годеж в тяхно присъствие и се получи много добре.
« Последна редакция: януари 30, 2012, 17:22:09 от sunset » Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: януари 30, 2012, 17:55:57 »

Аз гледам да не се терзая излишно. Сватбата е само един ден, а подхотовката е месеци наред. През тези месеци, вместо да се нервираме, тревожим и само да си създаваме неприятни емоции, може да се забавляваме, да се настройваме на вълна сватба и да правим всичко, което ни кара да се чувстваме добре. Аз например разглеждам чужди сайтове и черпя вдъхновение и идеи за сватбата си от тях. Това ме отпуска и ме кара да се чувствам добре. В крайна сметка, ако нямате мечтания букет, или обувки, това не значи, че няма да имате сватбата на мечтите си. В повечето случаи проблема е в главите ни. Като си наумим, че ако не сме с "тази рокля", сватбата няма да е, както сме си я представяли откакто сме станали на 12 г...и никой не може да ни разубеди. Сватбата е прекрасен празник на любовта, на който сме с любимите ни хора, на красиво място, в центъра на вниманието. И това е най-важното. Роклята, грима или букета няма да направят сватбата ви по-хубава...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: януари 30, 2012, 19:16:18 »

аз да се похваля  че в крайна сметка успях да се пренастроя pleasantry и сега възприемам нещата по-леко. Цял живот съм била от тези момичета, които си мечтаят за едикаква си рокля, еди каква си сватба...
оказа се че най-важното е да си спокойна и роклята която избираш да ти е и удобна, а не да си като в консервена кутия.. Щастливите (кандидат) булки са най-красивите булки, но нямаше как да го знам предварително.. LOVING kiss
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #159 -: януари 30, 2012, 20:11:51 »

Аз имах възможността преди няколко години да следя дистанционно подготвката на една сватба, благодарение на булката, която подлуди цялото си обкръжение, с това каква да и е роклята, пък обувките и т.н. и се шашкаше за всякакви детайли.

От там на сетне съм си обещала, това никога, ама никога да не си го причинявам. Идеални неща няма, не спирам да си го повтарям. Ако нещо не се случи на деня по сценарий, например розите не са наситено розови както във вашите фантазии за перфектна сватба, а са съвсем бледи, никой освен вас няма да разбере. Гостите ще се радват, че има рози smile

Гледам да се забавлявам и да си отделям времето за по-важните неща - "обикалянето" за рокля например го съкратих до няколко месечна подготовка (ровене из сайтове за събиране на идеи, което е вид релаксация след работа) и 2 проби. Направо се гордея със себе си smile

Да не мислите, че не изпадам в паника, ами сега каква украса, какъв ДЖ и какво еди кое си... Изпадам, но мантрата "няма перфектни неща" върши работа. Взимаш най-доброто, което намериш и продължаваш smile
« Последна редакция: януари 30, 2012, 20:14:13 от kiwi » Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: януари 30, 2012, 22:13:36 »

Аз вече също се поуспокоих  Girl_hide След като реших основните неща, вече се наслаждавам на подготовката.  Bravo За мен основно беше ресторанта, ДЖ, ФОТО, и т.н., роклята никога не ми е била най-важното за деня pardon Все още имам притеснения за кумовете, но както всичко до сега , мисля че и това ще се нареди give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: януари 30, 2012, 22:44:55 »

само утре да капарираме ресторанта и да се свържа с диджея и другите неща не ги мисля вече  blum girl_wink
роклята първоначално си мислех че ще ми е най важна, но се оказа че е най -важно да съм спокойна и да държа на своето във важните моменти ! Нищо материално не се оказа толкова съществено , колкото  го мислех... idea
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #162 -: февруари 03, 2012, 17:46:48 »

 Bravo само така момичета!  Bravo не се тревожете излишно, особено за маловажни неща!  наслаждавайте се на организацията - все пак веднъж се жените(поне веднъж за първи път)  smile  tease
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #163 -: февруари 03, 2012, 22:51:54 »

Аз, познавайки се, изготвих няколко превантивни анти-стрес правила:

- възможно най-рано да започна организацията, за да не ми се струпа всичко наведнъж и накрая (започнах от ноември, сватбата е юни);  girl_impossible

- отделяне на внимание само на нещата, които ще бъдат забелязани (критерият беше какво аз помня от последните сватби, на които съм била -  huhhuh.gif нито ритуалните чаши, нито ритуалните свещи, нито разните му там възглавнички за пръстени, кошнички за пари, тинтири-минтири и др. начини да ти вземат луди пари не влязоха в топ списъка);

- обстойно изследване на форуми, сайтове, онлайн магазини и пр., преди да изляза в реалния свят да резервирам ресторант, да търся рокля и пр.

За съжаление, не можах да избягам от себе си.  shok Аз съм прекалено подробна, изчерпателна и с пристъпи на натрапчивост. Всичко трябва да се изследва, премисли, анализира.  crazy И се получи:

- ранното започване на организацията ме накара да си мисля, че има мноого време за всичко и така се застоях на всеки детайл безумно дълго;

- я, в този сайт за подаръци за гостите какви хубави чаши има..., а, ама то имало бокали, сребърни чаши, златни чаши, кои ли да избера?  shok И поканите са много интересни, какъв избор само!  yahoo - дали да не взема по-веселяшки за приятелите и по-класически за роднините? Да не забравя само да съобразя панделките на поканите с панделката на шампанското за гражданското, че ужас!

- форумите, сайтовете и магазините са хиляди, аз трябва да изчета всичко! Не, няма нужда, това е последното мнение, което прочитам и последната рокля, която поглеждам...Ами ако следващата е моята?  angry

Така сега лягам и ставам с мисълта кое да отхвърля днес, за да отпаднат няколкостотин сайта за гледане. Надявам се скоро да ми дойде до гуша и да започна да гледам по-леко на нещата. Пуста ми натрапчивост....
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: февруари 03, 2012, 23:06:47 »

Какво съвпадение  funnytooth.Аз започнах да планувам сватбата два дни след като получих предложение/ноември 2011/,а сватбата ни,живот и здраве,ще бъде ноември 2012.Ужассс!Направо нямам спирачки!Аз обаче съм стресирана от факта,че реално ще разполагам с 4 месеца за изпълнение на всички ангажименти/понеже живея в чужбина/.Та така......и като се знам колко се вманиячавам по дребните детайли...... tease
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines