Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 22:25:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стресът преди сватбата III-та част  (Прочетена 170298 пъти)
 
petia_vj
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юни 12, 2011, 21:47:11 »

Браво на спокойните сред вас! Как успявате? Аз днес си дадох сметка че остават 28 дни точно и като си помислих още колко неща има да се свършат и ми стана едно страшно...Милият не показва абсолютно никакви емоции - сигурно съм си взела темерут huhhuh.gif От една страна добре, че съм постоянно заета с работа и не ми остава много време да се шашкам, от друга времето лети толкоооова бързо...на моменти ми се иска да минава тоя ден вече...
Активен
drazena
Ентусиаст
**
Публикации: 84


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юни 13, 2011, 13:33:10 »

Аз вече като минала по пътя си булка да Ви пожелания много спокойствие и усмивки, винаги съм мислела, че адски много ще се притеснявам в сватбения си ден, незнам защо но бях адски спокойна, може би защото организирахме всичко сами и бяхме поверили задачи на сигурни хора и се получи чудесна сватба с усмихната и спокойна булка danceg
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #92 -: юни 13, 2011, 13:45:59 »

Аз не мога да кажа , че съм стресирана ! Радвам се , че идва , но ми се струва , че има не месец , а цяла вечност до тогава !!! Имам още хиляди неща да приготвям и не мога да скрия , че постоянно само сватбената организация ми е в главата , но странно съм много спокойна ! Надявам се до последно да е така !!!
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юни 13, 2011, 14:38:37 »

Аз бях много стресирана в началото, сега го приемам спокойно и чакам само да дойде денят  Girl_hide
Активен
fl0r1ta
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юни 13, 2011, 18:41:57 »

До моята сватба остава много време (2 месеца и 20 дена),но вече почва да ме обвзема напрежение  huhhuh.gif
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #95 -: юни 13, 2011, 18:44:00 »

fl0r1ta , мила теб ако от сега те хване такава треска не знам на сватбата дали ще си в състояние да кажеш да  funnytooth Шегувам се разбира се  ! Подготовката си е вълнуваща !!
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #96 -: юни 13, 2011, 22:18:28 »

Аз какво да кажа като имам месец за подготовката а сме до никъде ...  sad
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: юни 16, 2011, 21:18:36 »

Момичета, така ме тресе нервата и стреса май-вече е във върховата си форма при мен. Остава точно 1 месец и мисля , че сме добре с подготовката, но все ми се дава зор , че това не е направено, онова не.. Направо ми идва да викам. Дано ми отмине, че даже и младоженецът ме дразни тези дни . angry
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юни 23, 2011, 20:25:01 »

ellimink мила не се натоварвай с излишни главоболия още от сега ,защото ако ти остават 2 седмици или 1 седмица преди сватбата сигурно ще полудееш.  goody Зная ,че ти е стресирано ,но се опитай да бъдеш малко по-спокойна.Нещата ще се оправят споко.Важното е преди сватбата да си спокойна и отпочинала (ако имаш тази възможност ) е добре да се опиташ да ги съчетаеш тези неща ,за да ти бъде по-леко.
Активен
petia_vj
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юни 23, 2011, 20:59:17 »

Аз се успокоих вече - когато оставаше един месец се бях побъркала от нерви - сега вече най-важните неща са свършени, само дреболии останаха и ми е много по-спокойно. Дано и занапред продължава така! smile
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #100 -: юни 24, 2011, 01:01:28 »

Оф, а аз днеска най-после си дадох българските документи и очаквах, че ще ми кажат да платя вече таксата и че датата ще ни я запазят официално пък то... Трябвало първо да проверят истиността на документите (което струва 70 евро!) и на 1-ви август да отида да поговорим. Което с 2 думи значи, че ние още нямаме официално запазена дата, а в тази ритуална зала е винаги фраш и ако дойде някой който иска на същия ден като нас, в същия час и са немци, то ние отпадаме. Е, направо ми се дорева! Всички ми дават зор вече да съм пращала поканите, а аз не смея, преди да имаме дата! Надявам се утре малко да съм се поуспокоила, защото не ми е това единствената грижа в момента, все пак. Ние уж за това ще сме сами на подписването и няма да правиме голямо тържество, за да избегнем стреса, ама то май като става дума за нещо толкова важно като сватбата стреса си е неизбежен...  pardon Пожелавам на всички ни обаче спокойствие и по-малко поводи за нервене!  give_rose Аз за себе си предполагам, че до 1-ви август, до като си получим датата ще съм супер стресирана и после вече ще се успокоя и до края няма да мрънкам, защото щом имаме дата и се обичаме, значи сватба ще има, а то това е най-важното  pardon .
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юни 24, 2011, 18:48:07 »

Ооо, миличката! Много гадно така, Сандри! Ще стискаме палци никой да не иска да се жени тогава smile tease Иначе и ние почваме със стресовите ситуации. Аз по всякакъв начин се опитвам да ги избягвам, ама някой път не мога! sad Ето вчера така щях да получа един мини инфаркт от разните му развалени телефони и кой кво чул, кой кво разбрал и ние газ до ресторанта готови да се разправяме, пък то не е точно така.  pardon Та важното е да накрая всичко да е наред, а аз съм сигурна, че ще е така!  Wink
Активен
mishuga
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #102 -: август 06, 2011, 11:16:21 »

Здравейте момичета,

Моята сватба беше преди месец и мога да споделя своите впечатления. На първо време искам да кажа,че много нерви хабим за неща, които в деня на сватбата и след нея се оказва че не си струват. Аз преди сватбата доста отслабнах, заета да търча по задачи свързана с организацията на сватбата, лягах си в малките часове, защото седях и ровех в нета за различни идеи и т.н. А реално след като сватбата мина и двамата с младоженеца бяхме на мнение, че напразно сме се притеснявали:) Един съвет: отпуснете се и се наслаждавайте на сватбата си, това е един много специален ден и е само веднъж:)
 
Активен
steli4ka
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: август 07, 2011, 13:22:31 »

Привет и в тази темичка от мен  Girl_hide До нашата сватбичка остават само 20 дена (27.08.11) и вече ми се свива стомахчето и се притеснявам. Нагърбихме се да си организираме абсолютно всичко сами, а украси, дреболии и абсолютно всичко което е покрай сватбените неща го правя аз. В последно време вкъщи се е превърнало в клуб по труд и творчество. Аз майсторя във всяка свободна минута и понякога включвам две приятелки да идват да ми помагат. Определено нещата и ангажиментите са си доста повече от колкото очаква човек, когато се нагърби с всичко. За щастие вече има светлина в тунела и големите камъни са преместени. Изморително, стресиращо и излишно изнервящо е всичко (поне в момента така го усещам  sik ) Знам че деня ни ще си залужава усилията и че после ще сме доволни ако всичко мине добре, но и моментите с умора не са пренебрежими. Имам чувството, че по законите на Мърфи трудните неща излизат лесни, а лесните се превръщат в неоправдано сложни проблеми. Фризьор, гримьор, последни уточнения, гости, менюта, документи, хиляди и хиляди списъци и листчета и какво ли не. В последно време в който и джоб да си бръкна вадя листи със задачи, телефони на разни хора, скици .... Искам да свърши вече  GROAN
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: август 09, 2011, 13:36:40 »

Момичета, кооооолкото повече приближава, тоооолкава повече изперквам!  tease Обаче искам да ви кажа, че това е сладко вълнение и аз съм много щастлива, че ми се случва. Ами я си помислете, ако не се вълнувахме, дали щеше да ни е по-добре! Най-хубавата част е именно тази!  good Трябва да оценим това, което ни се случва и да го усетим с пълна сила! По-хубаво нещо от емоцията има ли?  girl_wink Иначе е сухарска работа!  blum
Аз все повече се вълнувам! С младоженеца мине, не мине малко време и си казваме " Абе, ние ще се женим! Лелеееее!"  sarcastic И един смях! Не забравяйте това, което сега виждаме всички в очите на другия, защото повярвайте ми - това е един от най-хубавите ни моменти!  heart
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines