Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 00:28:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стресът преди сватбата III-та част  (Прочетена 169897 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: юли 06, 2013, 09:12:38 »

сисинка87, въпреки проблемите си помисли че това е майка ти и тези неща не трябва да водят до такива големи проблеми че даже да не си говорите  good
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #406 -: юли 07, 2013, 15:43:46 »

 eleni4ka, не се ядосвай. Ако тези хора нямат наистина основателна причина да не дойдат, значи както и Еми казва, не си струва да хабиш нерви, заради тях.
 Ние имахме абсолютно същата ситуация. В крайна сметка реших, че е излишно да се тормозим. Това се оказа добър урок за нас - да преценяме по - добре приятелите и познатите си. Понякога тези, които имаме за по - близки, всъщност не са.
 Всичко ще се нареди и сватбата ви ще е чудесна. Мисли си само за положителните неща в нея  smile
Активен
angelova_29
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #407 -: юли 09, 2013, 06:05:22 »

И на мен ми предстои събитието, но датата е през 2014 г. Надниквам в темите оттук, оттам и си мисля, че ме чака голяма подготовка. Решила съм обаче, че няма да позволя на някой недоволен от себе си и крив на света да разваля моя празник. Важно е сватбата да я направим според нашия вкус, идея, виждане, а то е нормално на толкова хора да не им хареса всичко и то не, защото злобеят, за защото просто имат друг вкус. Не се вманиачавайте и не си хабете нервите за толкова красиво и позитивно събитие, да ги пазим за по-нататък:)
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: юли 09, 2013, 16:44:31 »

 GROAN не е истина...имахме поканени 108 човека и им казвам на родителите, че трябва да намалим гостите на 100, защото толкова места има в ресторанта... и те какво ми казват - ами ние поканихме и този и онзи и сега поканените са 115...... Boy cry
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: юли 09, 2013, 17:16:15 »

Eleni4ka, не се притеснявай за това, за съжалени не всички поканени идват.
Ще видиш как малко преди сватбата ще отпаднат гости.
При нас от 180 поканени, присъстваха 150  pardon
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #410 -: юли 09, 2013, 17:52:14 »

от опит поне 20-тина ще отпаднат ако не и повече не се нервирай smile
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #411 -: юли 10, 2013, 11:32:07 »

Да се вклюта и тук, че усещам вече как ме завладяват разни смесени чувства и не мога мира да си намеря и само се ядосвам.
С моя мъж за нищо покрай сватбата не сме на едно мнение. Аз имам една представа за нещата, а той... с нищо не иска да поразчупим нещата и да ги направим удобни и практични. Спорим за почти всичко и само си създаваме излишно напрежение и стрес.
Вие имате ли такива проблеми?
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: юли 10, 2013, 12:55:25 »

Спокойно,  мила smile
И ние с моя мъж никога не сме на едно мнение, никога, за каквото и да става въпрос. За сватбата беше кулминацията, аз ако харесам едно нещо, той харесва противоположното  angry Беше ужас докато се разберем накрая! Даже за халките се скарахме в няколко магазина пред хората, абе.... панаири. Предполагам, че е нормално да има спорове и компромиси, особено ако и двамата искат да участват в организацията на празника (това го предпочитам пред пълно бездействие). Истина е, че споровете допълнително натежават и изнервят, но няма как, нали знаеш 100 човека - 100 различни мнения Wink
Предлагам вместо да "буйствате" да обсъждате нещата колкото се може по-спокойно и рационално. Ти може да не го разбираш, но истината винаги е някъде по средата  good
Сега ни очаква ремонт на банята и от сега съм су казала, че ще става както аз искам  funnytooth
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #413 -: юли 10, 2013, 13:21:43 »

Lillly, а не би трябвало да е така. Като се замислиш, ние сме тези, които от малки си мечтаем да сме булки...защо не ни угаждат, надали малките подробности са толкова важни за тях, колкото са за нас.
А на мен просто ми е странно, защото досега никога не сме имали такива спорове и ми е неестествено да се караме за такива неща..
А ти си отстоявай смело желанията за банята! smile Мъжът ти да се довери на женската ти интуиция! smile
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: юли 10, 2013, 13:25:31 »

Аз пък питам милото за всичко и той казва както кажеш  angry За някой неща добре,ама за други наистина имам нужда от мнението му,а той не го дава...
Активен
Vanity89
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: юли 10, 2013, 14:42:22 »

При нашата подготовка мъжо беше по-активния и искаше да е част от всичко, дори даваше идеи за ритуала (чак жетана, която ни прави ритуала беше изумена). Но навсякъде бяхме заедно за да няма после "а това защо тата".
А когато възникне спор номера е да завъртиш нещата така, че да вземете нещата които искаш ти , но да го оставиш с впечатлението, че решението е негово smile Всичко е до тренировка smile  good Wink
В крайна сметка в деня разбираш, че 80% от нервите са били неоснователни smile А аз каквато съм чувствителна, ако знаете и колко рев си изревах по глупости smile
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: юли 10, 2013, 15:22:57 »

При нас когато започнахме подготовката, мм каза да правя каквото искам и да не го занимавам с нищо, но в процеса се оказа, че си вре носа навсякъде и има мнение по всички въпроси, естествено различно от моето. Засега обаче успяваме да постигнем компромис с отстъпки от всеки един. Напрежение досега нямах, но изведнъж започна да ме стяга шапката, защото време не остана, а аз с много неща съм на stand by. Тъй като фирмата в която работя може да ми направи подаръците за гостите, поканите, картички и разни други джунджурийки реших че ще си спестя време и нерви. Сега обаче колежката, която трябваше да подготви дизайните е в болничен и не се знае кога ще се върне, а другата е претрупана и не може да ми обърне внимание. И така вместо да съм спокойна стана, щом е за наш човек може да почака. Остават по-малко от два месеца, а аз съм доникъде и ми идва да се разплача от притеснение. Най-вече за поканите, за другите неща все още има време. А си мислех, че сватбата е фасулска работа.  shok
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #417 -: юли 10, 2013, 15:39:31 »

няма как стреса е неизбежна работа, аз от немай си кво за рев, ревах заради това че вали навън 3 дни, и сега чак осъзнавам колко съм била смешна smile

Vanity89 напълно съм съгласна, и само момичетата на които са им минали сватбите могат да  кажат че всичко за което се нервираме преди това се оказва излишно, а на тези които не са да им дадем съвет да го карат по спокойно smile
Активен
Vanity89
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: юли 10, 2013, 16:01:39 »

tsve4e, моята сватба беше на 29.06. , най-добрата ми приятелка се занимава с графичен дизайн и изяви желанието да направи поканите, беше в България от януари до края на март на стаж в рекламна компания, за тези 3 месеца всеки ден казваше "не се притеснявай, има време" и накрая отпечатахме поканите ден преди да замине за Дания , а самия дизайн направи 2 дена преди това за около 2 часа беше готова. Като знам какви неща и чуха ушите ме е срам от себе си smile
До края на април поканите бяха раздадени , а толкова народ ме скастриха, че ги раздавам рано smile
Приятели, приятели, ама сиренето с пари. smile Понякога става така че когато го прави за приятел или познат човек се отпуска, а не се замисля колко нерви докарва smile
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: юли 10, 2013, 16:07:40 »

tsve4e, според мен по-добре си направи поканите сама. Нямаш много време, а и ти самата знаеш, че е необходимо време и за печат, довършителни работи, надписване и раздаване.
Ако държиш да са уникални, а не от познатите сайтове, можеш да влезеш в някой от форумите за дизайн. Там се подвизават много фрииленсъри, работят бързо и са много коректни, а цените им са пъти по-ниски от тези на агенциите. Щом работиш в РА си запозната с това какъв файл ти е нужен, къде да ги отпечаташ и т.н.
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines