Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:14:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стресът преди сватбата III-та част  (Прочетена 161116 пъти)
 
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #30 -: март 25, 2011, 23:15:01 »

И аз много се притеснявам покрай цялата тази организационна дейност. Уж се старя да си повтарям написаното от once_upon_a_time, но успокоението идва чак, след като въпросната дреболия си е дошла на мястото. По темата с кошмарите - и аз сънувах постоянно, че всичко се проваля, дори имах един сън, в който всички гости си тръгнаха, защото няма музика, няма ядене, няма нищо lol) В друг сън не бях казала на приятелите си къде ще е сватбата и никой не дойде lol) Общо взето доста сънуване падна. Една моя приятелка ме накара да обещая, че повече няма да се тормозя и няма да сънувам, че сватбата се проваля и не можете да повярвате какво сънувах още същата нощ - че медения месец се проваля  girl_impossible Но в крайна сметка старайте се да си доставяте малки удоволствия, когато ви е напрегнато - помага.
Активен
desita_
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #31 -: март 26, 2011, 03:15:50 »

Да се  включа и аз на нас ни остават около 2 месеца,но мен си ме тресе ето сега не мога да спя  и се чудех дали съм единственната побъркана ако ме разбирате дето сънувам кошмари  crazy Последно сънувах,че вече сме в ресторанта аз сам седнала от другата страна на VIP масата(където трябва да е украсата)а бъдещият ми мъж от страни,а на нашите места някакви непознати и тои се оръща и ми казва не стига,че си забравила да отидеш на фризьор(и в този момент се виждам с обикновенната коса без прическа)не стига,че агенцията забрави да ни направи ритуала по посрещането,че на това отгоре забравихме и да оридем в ритуалната зала да си кажем ДА  Oh my ... ужас всичко се е провалило  crazy и така иначе датата ни е 11.06.2011  yahoo
Активен
lulu_f
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #32 -: март 27, 2011, 22:21:35 »

Оф, и аз между другото сънувам всякакви идиотизми покрай сватбата. Последното, което си спомням беше, че тръгвам сама за ритуала с такси(не знам защо) и той обърква пътя и аз закъснявам. После като стигнах до залата се оказа, че сме забравили да си направим медицински и не можем да се венчаем  crazy Абе откачена работа.
Активен
kiara04
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #33 -: март 28, 2011, 13:03:27 »

Аз може да съм сбъркана  tease хич не се притеснявам всичко си се нарежда с времето ама милото откача като се почне по цял ден истерия тва има ама онова го няма  diablo направо ме побърква вашите мъже така ли правят или ще се женя за жена?  huhhuh.gif
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #34 -: март 28, 2011, 14:31:39 »

lulu_f, не  се притеснявай, моят е същият smile Уж привидно и за пред другите е спокоен, но иначе само аз знам колко е нервен, напрегнат, как не заспива по цяла нощ и как досадно мрънка постоянно lol Погледни от другата страна, момчето ти е загрижено за най-красивия ви ден smile А и е доста забавно и чистосърдечно мога да се посмея с него Wink
Активен
magi72
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #35 -: март 28, 2011, 14:53:32 »

Момичета,защо се изнервяте излишно,така изнервяте и вашите близки.Междудругото-какво говоря и аз бях като вас преди 2 мес.  
Една приятелка ми препоръча една сватбена агенция, от която съм страшно доволна агенцията се казва Bellissima,а сватбения им  агент е човек ,които те изслушва и не си налага своето мнение,а просто прави всичко вместо вас.Абе въобще всичко направиха както ние си искахме.А за заплащането -таксата им е 380лв.-това е за това,че правят всичко вместо вас.Отделно имат 3 пакета между, които вие си избирате и даже си имат техни си цветарски магазини и повярвайте ми правят страхотни неща.Имат си снимки в сайта ,но това което аз си избрах го нямаше в техните снимки,но бях мноого доволна,абе с две думи обърнете се  към сватбен агент и ще сте ,хем доволни,хем ще се насладите 100% на сватбата си.От BBB съм много доволна ,а сайта им е
 [айде от първия пост почнахме с линковете]
Успех. girl_wink

« Последна редакция: март 28, 2011, 23:57:11 от Teo » Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #36 -: март 28, 2011, 20:07:49 »

Аз не се изнервям от организацията на самата сватба, а говорим за стреса, който повечето булки изживяват с приближаването на датата! Това, че някой ми казва добри отзиви за една или друга агенция съвсем не ме успокоява, тъй като изцепки винаги стават...
Активен
kiara04
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #37 -: март 28, 2011, 20:17:24 »

Тук трябва да се съглася с Mariaid че изцепки винаги стават аз например съм много емоционална ама сега  незнам защо съм спокоина но се радвам защото нямам нужда и сама да си се шашкам още повече ето и една случка да ми се посмеете  girl_wink ставам аз тази сутрин слагам си кафе в една чаша, в друга чаша мляко а в 3-та подсладител и им наливам вода и ги слагам в микровелето после даже си ги вадя и се чудя защо имам 3 чаши и защо съдържанието им не става за пиене  pleasantry
Активен
desita_
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #38 -: март 28, 2011, 21:31:07 »

Mariaid съгласна съм с теб...аз също съм изнервена и не една препоръка ще ме успокои!
magi72  нищо лично но лично аз предпочитам да се занимавам с всяко едно нещо свързано с сватбата,хем си знам кое,как,защо....хем се наслаждаваш на всеки един момент около подготовката за великия ден!
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: март 29, 2011, 08:03:05 »

Тук трябва да се съглася с Mariaid че изцепки винаги стават аз например съм много емоционална ама сега  незнам защо съм спокоина но се радвам защото нямам нужда и сама да си се шашкам още повече ето и една случка да ми се посмеете  girl_wink ставам аз тази сутрин слагам си кафе в една чаша, в друга чаша мляко а в 3-та подсладител и им наливам вода и ги слагам в микровелето после даже си ги вадя и се чудя защо имам 3 чаши и защо съдържанието им не става за пиене  pleasantry
А не си се шашнала, а  girl_wink Girl_hide pleasantry
Аз да ви кажа толкова бях ошашкана през първите 2 месеца, че явно чак се изтощих от сънуване на всякакви глуповати ситуации. По принцип много обичам да спя и винаги си заспивам рано, рано докато гледаме някое филмче, а покрай сватбата имаше по цели нощи, в които не спях. Всяка вечер си сипвах по чашка винце на вечеря да се успокоя дори  girl_impossible
Но сега съм спокойна и си спя като бебенце. Пожелавам ви и на вас като наближи момента всичко да ви е готово и вие само да се наслаждавате на оставащите дни  good give_rose
Активен
kiara04
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #40 -: март 29, 2011, 08:15:23 »

Чесно казвам ,че не съм се шашнала ама да слушам милото което ми мърмори  beating и правя глупости  blush blush
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 29, 2011, 09:31:11 »

Абе каквото и да си говорим, стресът преди сватбата и с наближаването й става все по-гигантски, просто защото на плещите на булките тежат повече отговорности, а и покрай нея самата има хиляди задачи за вършене, младоженците са къде-къде по-лесни. Аз вече съм малко по-спокойна (особено откакто имам рокля blum), но и ние посвършихме почти всички важни задачи, останаха в общи линии съвсем минимални неща и наливането на парите най-вече Wink Но като цяло имам огромно желания да идва този ден по-скоро, вече не ми остана търпение, пък и толкова съм го режисирала в ума си, да вземе да се случва вече smile
Активен
desita_
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #42 -: март 29, 2011, 22:28:22 »

soulless съгласна съм че на нашите плещи тежи голям товар и жените сме по емоционални докато мъжете са по-спокини и не си го слагат толкова на душата колкото ние  smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: март 29, 2011, 23:24:42 »

Момичета, да ви питам нещо.  sad Има ли го при вас момента, когато си дадете сметка, че ще сте госпожа и да имате чувството, че вече младостта си отива. Че вече и свободата си е отишла и от тук нататък безгрижността отпада като вариант. Не че самата сватба нещо променя, то и сега си е така, но някак... някак с брака идва и едно друго състояние на духа сякаш. Аз намирам грижата за семейството за призвание и принципно я върша с огромно удоволствие, наистина, но от друга страна едни мислички ме глождят...
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: март 30, 2011, 07:56:57 »

Момичета, да ви питам нещо.  sad Има ли го при вас момента, когато си дадете сметка, че ще сте госпожа и да имате чувството, че вече младостта си отива. Че вече и свободата си е отишла и от тук нататък безгрижността отпада като вариант. Не че самата сватба нещо променя, то и сега си е така, но някак... някак с брака идва и едно друго състояние на духа сякаш. Аз намирам грижата за семейството за призвание и принципно я върша с огромно удоволствие, наистина, но от друга страна едни мислички ме глождят...
Ех, monikamaria, все едно чета собствените си мисли  Girl_hide
Ние също сме заедно от много години, имаме собствено общо жилище и си знаем че сме обвързани за цял живот, но тези мисли за свободата и безгрижността постоянно нахлуват в главата ми... girl_impossible
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines