Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 03, 2024, 23:19:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стресът преди сватбата III-та част  (Прочетена 163068 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #285 -: юли 31, 2012, 09:28:01 »

Сватбата е един от най-хубавите моменти в живота, опитайте се да се насладите и си създавайте приятни емоции и по време на подготовката. Даже и нещо да не е по сценарий, в самия ден - единствените които знаят сценария сте вие, а не се объркват кой знае колко неща, споко smile

Всичко ще е страхотно ако сте с правилния човек. Знам, че това е тема, в която повечето търсим утеха, но имаше един филм с две приятелки (глрдала съмго преди 3-4 години),които се омъжват в един ден -  с Ан Хатауей и другата беше руса актриса (не помня имена, но май Булчински войни се казваше). Та героинята на Ан Хатауей отмени сватбата в залата, защото тогава разбра, че не е с правилния човек. На форумската среща си говорихме и за знаците, които виждаме, но нарочно пропускаме, та за това смених посоката на разговора.

Как мислите, способни ли сме да си затворим очите и да си въобразяваме, че живеем в приказка?
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: юли 31, 2012, 22:27:44 »

Всичко ще е страхотно ако сте с правилния човек. Знам, че това е тема, в която повечето търсим утеха, но имаше един филм с две приятелки (глрдала съмго преди 3-4 години),които се омъжват в един ден -  с Ан Хатауей и другата беше руса актриса (не помня имена, но май Булчински войни се казваше). Та героинята на Ан Хатауей отмени сватбата в залата, защото тогава разбра, че не е с правилния човек. На форумската среща си говорихме и за знаците, които виждаме, но нарочно пропускаме, та за това смених посоката на разговора.

Как мислите, способни ли сме да си затворим очите и да си въобразяваме, че живеем в приказка?
Offtopic Абсолютно, kiwi, за жалост много жени го правят. До такава степен са влезли в собствения си приказен филм, че изобщо не поглеждат, че бъдещият им мъж изобщо не е техният въображаем принц. За мен сватбата никога не е била самоцел, даже до преди да срещна моето момче, си мислех, че не искам никога да се женя, защото си мислех, че бракът прецаква взаимоотношенията. След това разбрах, че не бракът, а продължителният живот с другия може да прецака наистина взаимоотношенията, но с правилния човек всичко е различно. И осъзнах, че наистина искам да се омъжа за него, защото той е станал най-добрият ми приятел smile

Ако мога да дам съвет на момичетата, които тепърва започват с организацията на сватбата, той е следният - не очаквайте половинката ви да възприема детайлите около сватбата по начина, по който вие ги възприемате. Мъжете често не обръщат внимание на украсата, на заврънтулките на поканата или на други дреболии, ами гледат по-скоро голямата картинка. Не позволявайте на голямото вторачване в детайлите да ви скара с мъжа на живота ви. Ако имате нужда от неговото мнение, ограничете избора на варианти до максимум 3-4 и му ги предложете.
Ще си спестите много нерви  good
Активен
SisKos
Новак
*
Публикации: 7


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: август 01, 2012, 11:02:46 »

flyin много си права за мъжете жалко че на мене нямаше кой да ми го каже в началото. Ама сега поне не го занимавам, хубаво че са майка ми и свекърва ми, че малко да мога да подишам. Страшно ми помагат и така не съм толкова стресирана smile Така че момичета дишайте дълбоко и нещата ще вървят smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #288 -: август 01, 2012, 11:27:23 »

flyin, хубави съвети си дала. Не се вторачвайте в детайлите! Изпипвайте си нещата, но помнете, че не детайлите са важни smile
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: август 03, 2012, 09:33:17 »

Това, което мен ме притеснява е не, че няма да успеем да организаме всичко до сватбата, а че много от нещата ще се случат буквално в последния момент или седмица преди това. И докато не станат, няма и как да съм спокойна. Той наистина реагира по-спокойно и някак небрежно с усмивка, макар че до момента участва активно в избора, детайлите, дори с нови предложения.
« Последна редакция: август 03, 2012, 09:34:52 от every_me » Активен
morgana
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #290 -: август 14, 2012, 10:27:32 »

Аз не съм го очаквала, но последните 7 дни вече много се напрегнах, не знам защо. Сватбата ни е след 4 дни на 18 август и буквално ме втриса. И отделно се пообидих на някои приятели. Иначе организацията до момента е ок и нямам поводи за притеснения.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: август 15, 2012, 07:16:16 »

Да, има го това с обиждането, понякога разбираш колко някой държи на теб или не държи...
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #292 -: август 15, 2012, 09:24:22 »

Цяла нощ ми се върти из главата подредбата на гостите, имената на масите...  crazy  shok
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: август 15, 2012, 09:31:10 »

Зайче и при мен беше подобно нещо...но аз се притеснявах за настаняването....и накрая знаеш ли колко е яко като дойдете и видиш, че всичко се е наредило ...направо изражението ти е такова или поне мойто беше такова  Oh my ... не можех да повярвам  biggrin
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: август 15, 2012, 10:11:54 »

И аз съм на вълна разпределение на гостите. Трябват ни три малки маси, останалите ще са големи. Оказа се, че имат само две от малките маси. Сега на ново ще се разпределяме.
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #295 -: август 15, 2012, 10:24:23 »

В нашия ресторант са малки масите и ще ги събираме. На една маса ще има 14 дущи  shok Дали обаче ще се събере толкова дълга маса... не знам, не знам... в събота сме на оглед  blush
Активен
SisKos
Новак
*
Публикации: 7


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: август 15, 2012, 10:41:30 »

Ох момичета направо ще се побъркам. Имам усещането, че гостите, които сме поканили няма да дойдат и в един момент сватба от 120 човека ще остане с 30-40  sad Адски ми е изнервено днес е крайният срок за потвърждение, а вече доста отказаха  cray
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #297 -: август 15, 2012, 10:47:05 »

По-добре така, отколкото да кажат, че ще дойдат и масите после да стоят празни. Аз съм дала срок до 31ви за потвърждение... още никой не се е обадил, явно аз ще трябва да им звъня   beating
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: август 15, 2012, 10:55:14 »

От опит да споделя, че дори и всички да потвърдят всички гости, винаги ще има гости които няма да дойдат. Просто има такива хора. При нас в деня на сватбата звъняха да коригират бройка...все едно има смисъл!
Просто не се ядосвайте, това е неизбежно. И аз си мислех че мога да се справя, но като приех факта, че нещата не могат да се контролират и всичко мина по-леко.
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: август 15, 2012, 19:00:31 »

От нашите гости има няколко такива, които едва ли не чакаха аз да ги потърся, за да кажат ще идват или не. Много странно и не защото е моята сватба, а защото не се прави така, неуважително е някак. Аз дори на покана за рожден ден се обаждам от рано, за да се знае да ме броят или не, какво остава за сватба.
 
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines