Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 18:48:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стресът преди сватбата III-та част  (Прочетена 161006 пъти)
 
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 09, 2011, 13:43:33 »

soulless ,не знам дали скоро ще се успокоя ,защото отдавна чакам този момент(както и всяка жена ,която мечтае да бъде булка) yahoo
Годеникът ми казва ,че скоро ще изперкам ,но от това не ме е страх ,защото знам ,че всичките ми усилия най-накрая ще бъдат възнаградени blush
Нямам търпение да дойде този ден.
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 09, 2011, 15:24:58 »

Panteryx, кога е вашата сватба?
Аз получих предложението си на 16 декември и до 10 дена бяхме насрочили дата за началото на април. Да ви кажа отначалото ми беше нервно поради факта че сме се сгодили, а после  - покрай подготовката за сватбата. Остава ми месец и съм си все така неспокойна и под напрежение - добре че не решихме да чакаме по-дълго за сватба, че наистина нямаше да се издържи без хапчета  pill
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #17 -: март 09, 2011, 17:15:16 »

Аз пък установих, че нищо друго не ме стресира така, както еуфорията около настаняването на гостите и потвърждаването на идването от тяхна страна... crazy И то на един определен кръг, еййй ще изперкам значи!  diablo
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 10, 2011, 14:14:03 »

Нашата сватба е чааааааак на 9.07 ,но аз бързам бързам да не изпусна нещо ,всичко трябва да бъде изпипано ,за да няма непредвидени ситуации после. girl_impossible
Общо взето треска ме гони ,иначе аз получих предложението си за брак на 25.12.2010 и от тогава съм направо болна на тая тема crazy
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #19 -: март 10, 2011, 14:45:01 »

Непредвидени ситуации винаги, ама винаги ще има - независимо колко нощи не си спала, за да мислиш и премисляш всичко и колко дни си избудувала, за да търчиш по сто места и организираш и най-малкия детайл. Затова - остави се просто на емоциите и нека не искаме всичко да е съвършено - ако е такова, то няма да бъде истинско  Girl_hide
Аз също се бях шашнала в началото, но после си дадох сметка за две неща, които са верни и то едновременно. Първото - денят на сватбата ( поне на първата такава biggrin) никога няма да се повтори, затова нека просто му се наслаждаваме, нека се наслаждаваме и на подготовката за него - само си помислете, че тази еуфория по избор на халки, рокли, покани и всякакви дребни и големи нещица - ами тя никога няма да се повтори! И именно затова трябва да ни носи само положителни мисли и усмивки - цял живот ще си спомняме за тези дни, нека си ги спомняме с усмивка и умиление, а не с нервите, които сме изпотрошили и близките, с които сме се изпокарали. Нека не стигаме момента, в който си казваме "ох, искам всичко вече да е минало, за да си почина най-накрая" - за какъв празник може изобщо да става дума, ако се чувстваме така?!
Второто вярно нещо е, че сватбеният ден съвсем не е най-важния в живота, а е просто един от най-важните. Светът няма да се свърши с него или с това дали цветето на роклята ни не отговаря съвсем по нюанс на арките в ресторанта или на обувките на диджея pleasantry
Не ме разбирайте погрешно - и аз понякога се втелясвам, но се опитвам да си припомня всичко това, което изписах по-горе и просто да се наслаждавам на уникалните месеци по подготовката на сватбата ни  LOVING
Извинявам се за дългия пост!
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 10, 2011, 15:01:43 »

once_upon_a_time давам си сметката за какво точно говориш ,но при мен е различно не е толкова стрес ,колкото е мания да се организират нещата ,както трябва  blum всичко трябва да бъде изпипано ,защото аз съм такъв човек.Всичко ,което се случва при мен е предвидено ,усмислено и свършено smile така, както съм преценила.
Знам ,че никой не е перфектен и винаги се получават непредвидени ситуации,но аз като съм казала ,че всичко ще е ок ще го свърша и ще го направя да бъде истинско give_rose
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 10, 2011, 15:06:34 »

once_upon_a_time goodpost
Напълно съм съгласна с теб! Аз чувствам някакво необяснимо напрежение, което не мога да контролирам pardon
Иначе относно нервите покрай подготовката, гледам да не се втелявам в дреболии. Дори и всичките притеснения покрай избора на рокля осъзнах колко са излишни, защото всяка булка според мен си е красива поради щастието, което изпитва в този ден и естествено тя е най-красивата за своя съпруг и близки give_rose
 Един пример давам с моя приятелка, а сега и моя кума - тя си е пълничка и за хората, които не я познават, като видеха снимка от сватбата й забелязваха предимно това, но повярвайте ми - като я видях щях да се разплача от умиление и възхищение - беше най-красивата булка, която бях виждала, просто защото си я обичаме и ни е близка!
Активен
ivon_
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #22 -: март 22, 2011, 09:25:12 »

Здравейте,момичета smile
аз в сравнение с вас имам още доста време-чак септември ни е сватбата, обаче по едно време така се бях шашнала, всеки ме пита нещо, това немрихте ли, каква ще е роклатя и мен изведнъж ме хвана паниката. Сега вече съм по-спокойна,имаме си основните неща-ресторант, църква,оператор, фотограф, днес ще запизим един дж и май това е най-сложното. Но явно вълнението си указва своето влияние, понеже често сънувам леки кошмарчета- най-детайлният беше как отиваме на вечеря в ресторанта, за да проверим как е кухнята и ми се носи сурова пържола и аз естествено отидох до готвача, а той беше ужасен и ми каза "еми,вече сте я нарязали, другият път ще е по-добра"  shok на сутринта доста се смях...както казва моят бъдещ съпруг "трябва да приемаме гафовете с усмивка, поне ще е по-нестандартно". Лек ви ден  и без много паника smile
Активен
teoDorra
Ентусиаст
**
Публикации: 53



« Отговор #23 -: март 22, 2011, 13:44:08 »

като стана дума за кошмари - тази нощ направо се побърках, сънувах деня на сватбата, приготовленията текат..и в един момент младоженецът идва, а аз все още търся фризьор..  crazy най-лошото беше, че накрая сватбата почна без мен, а аз продължавах да търся ли търся  pardon
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 22, 2011, 14:05:14 »

като стана дума за кошмари - тази нощ направо се побърках, сънувах деня на сватбата, приготовленията текат..и в един момент младоженецът идва, а аз все още търся фризьор..  crazy най-лошото беше, че накрая сватбата почна без мен, а аз продължавах да търся ли търся  pardon
Това и аз съм го сънувала  laugh
също че и роклята ми нещо не е наред, че гримът ми не става и все трия и се прегримирвам.... но слава богу това са само сънища и затова ще разчитаме на професионалисти в деня на сватбата, за да не се изнервяме ние с тези неща girl_wink
Активен
teoDorra
Ентусиаст
**
Публикации: 53



« Отговор #25 -: март 22, 2011, 14:10:10 »

oхоо, ама и кошмар с грима ли ще последва  crazy
да се стягам значи  pardon
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #26 -: март 23, 2011, 20:57:30 »

като стана дума за кошмари - тази нощ направо се побърках, сънувах деня на сватбата, приготовленията текат..и в един момент младоженецът идва, а аз все още търся фризьор..  crazy най-лошото беше, че накрая сватбата почна без мен, а аз продължавах да търся ли търся  pardon

Охооо,. не съм сама значи - и гримьор, и фризьор и ресторант, всичкооо...  crazy
Активен
lulu_f
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #27 -: март 24, 2011, 21:41:40 »

Момичета, не знам с кого да споделя, но от седмица насам ме гони яко параноята за сватбата. Като осъзнах, че остават по-малко от 2 месеца и се паникьосах. Имам чувството, че нищо няма да успеем да свършим навреме.А, до скоро бях най-спокойната булка на света. Не знам какво ще бъде седмица или две преди датата обаче вече ме хваща страх.
Роклята ще мога да си я взема най-рано по Великден. Поканите ни са готови, но съм раздала само 3 - остават още 50 sad Просто не знам как ще смогнем с нещата. 
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 25, 2011, 09:10:31 »

lulu_f, не се паникьосвай - 2 месеца не са никак малко време girl_wink
Ние всичко на всичко имахме 3 месеца от предложението до самата сватба и да ти кажа от няколко седмици насам всичко е готово   pardon
На мен ми остават 2 седмици и ми е много спокойно, а до преди 2-3 седмици бях изперкала и то точно от параноя, не от друго. insane
Просто си направи списък с всичко, което трябва да свършиш и си отбелязвай кое е готово и кое кога трябва да се свърши - включително всяко обаждане, което трябва да направите, примерно да потвърдите резервация или час при фризьорка. Всичко ще бъде готово и ще се наслаждавате само на хубавите емоций  give_rose
Активен
lulu_f
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #29 -: март 25, 2011, 20:31:03 »

Кала  give_rose
Да ти кажа честно при нас май от много време дето имахме повечето го проспахме. Защото до съвсем скоро си казвах "абе колко много време има", а сега се усещам, че няма. Добре, че беше агентът да ме ръчка, че направо не ми се мисли smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines