Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:42:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Стресът преди сватбата III-та част  (Прочетена 159898 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« -: февруари 16, 2011, 09:26:48 »

Ето и старите теми:


« Последна редакция: февруари 23, 2012, 09:56:18 от fiibi_bg » Активен
franzelkata
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #1 -: февруари 16, 2011, 14:25:04 »

Е аз след като снощи се наревах едно хубаво, защото цял ден рових за украси, лимузини и какво ли още не и не мога нищо да реша - харесва ми -> много пари, малко пари -> не ми харесва и т.н. и реших, че така не може повече, сватба, не сватба, не трябва да поглъща цялото ми внимание, защото иначе става страшно sad
Активен
eli_belii
Ентусиаст
**
Публикации: 84



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 16, 2011, 16:26:43 »

Аз още от сега съм стресирана и притеснена,а незнам когато наближи септември месец какво ще става. И родителите ни изнервят положението още от сега и ще е направо трагично след още няколко месеца.  aggressive Boy cry
Активен
teoDorra
Ентусиаст
**
Публикации: 53



« Отговор #3 -: февруари 16, 2011, 16:50:32 »

няма да има мира доката не дойде денят , почвам да се убеждам в това всеки ден...най прясната ми изцепка е от снощи..роклята коята съзерцавам два месеца в нета си я купих..но се харесах във варианта в екрю и сега тормозя всичко живо което мърда дали трябваше това да е цветът, дане би да не ми казват истината, и разни подобни дразнещи неща,...осъзнавам колко съм ужасна, но сякаш е по-силно от мен... GROAN
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 19, 2011, 13:24:28 »

И при мен нещата , които ме стресират нарастват със всеки изминал ден... При мен проблема на дневен ред също са цветовете за сватбата - екрю , златно и лилаво ( Най-вече се притеснявам за лилавото ,защото май му мина модата и това ме притеснява)
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #5 -: февруари 28, 2011, 23:41:30 »

Ако си направиш нещата със стил, т.е. визуално да си подхождат, няма защо да се притесняваш за лилавия цвят, който на мен ми е един от любимите. Може би има мода и в цветовете на сватбите, но аз не бих се съобразявала , камо ли стресирала от това.

Екрю е красив цвят за рокля.Аз лично винаги съм си мечтала за сребърна рокля, нопък се оказа, че РОКЛЯТА е слонова кост. Сребърната, която намерих беше чудесна, но и много тежка.

Но няма място за драми. Аз лично обичам да планирам, за момента се занимавам с удоволствие с това. Надявам се, че не досаждам безкрайно на хората с постоянните си въпроси. Може би когато момента настъпи, ще има известна доза паника, но засега се държа геройски.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #6 -: февруари 28, 2011, 23:49:23 »

сега тормозя всичко живо което мърда дали трябваше това да е цветът, дане би да не ми казват истината, и разни подобни дразнещи неща,...осъзнавам колко съм ужасна, но сякаш е по-силно от мен... GROAN

Все едно аз съм го писала! Същата история....гледам погледите на хората и се старая да видя дали случайно не се преструват, че им харесва. Макар че важното е на мен да ми хареса, но ме е страх да не би да не се виждам реално... crazy
Ама и младоженецът дето мислех, че е спокоен онази нощ изведнъж въздъхна супер тежко, та го питах какво има. И ми отговаря - еми пак сънувах сватбата, 12-ти епизод вече сигурно... sarcastic
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 01, 2011, 01:43:15 »

А аз съм си спокойна и не се нервя много /е с малки изключения/. Но подготовката върви точно както исках - спокойно и от далеч и сега не остана почти нищо. И не чуствам да съм се стресирала. Е и аз сънувах сватбата в хилядите й варианти, но това си е нормално според мен smile.
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 01, 2011, 12:54:28 »

А аз съм си спокойна и не се нервя много /е с малки изключения/. Но подготовката върви точно както исках - спокойно и от далеч и сега не остана почти нищо. И не чуствам да съм се стресирала. Е и аз сънувах сватбата в хилядите й варианти, но това си е нормално според мен smile.

И при мен е така, засега всичко е под контрол и организацията върви по мед и масло (да не ни мине черна котка път Wink). Помага ми много и това, че с младоженеца сме като войници (е, той си е войник по принцип blum) и като решим да излизаме да пазаруваме нещо, например, се стягаме и излизаме, и докато не свършим работа, не се прибираме. Така, леко и безболезнено за момента върви организацията, а и като си разсрочиш задачите в рамките на 5 месеца както е в нашия случай, всичко се получава сравнително гладко smile
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 01, 2011, 13:42:26 »

Момичета, като ви чета постовете се успокоявам, колкото и кофти да звучи give_rose
Но преди да видя тази тема мислех че само аз съм толкова побъркана да се колебая за всяко нещо, да се чудя дали искам точно тази рокля, която си купих и да сънувам сватбата - по-скоро как все бързам, а закъснявам и не съм готова  star
Явно това си е синдром на всички младоженци преди сватбата.
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 01, 2011, 13:48:28 »

Аз по в началото на подготовката бях така, обаче нещо се успокоих междувременно - просто започнах да си втълпявам друго, че в крайна сметка това е празник на любовта ни и всичко друго са подробности blum Та вече гледам далеч по-спокойно на нещата, но и истината е, че засега не срещам кой знае какви проблеми и дертове, ще видим какво ще се случи в оставащите по-малко от три месеца smile
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 03, 2011, 19:39:54 »

Стресът идва от свекърите.
Искат да не дават пари за нищо, нямало нужда от украса, нямало нужда от музикален/танцувален поздрав за гостите, били излишни разходи... Едно време не било така... bad
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 09, 2011, 09:12:28 »

Стресът идва от свекърите.
Искат да не дават пари за нищо, нямало нужда от украса, нямало нужда от музикален/танцувален поздрав за гостите, били излишни разходи... Едно време не било така... bad
Аз не мога да се оплача въобще от моята свекърва - страхотно мила и разбрана жена и за нищо не се меси, ама за нищо. Ние с годеника ми си плащаме сами сватбата, а на родителите, които естествено много се натискат да плащат, сме им казали каквото решат да ни го дадат и ще се използва за ексурзийки след сватбата.
Въпреки че вече почти всичко е готово, със всички - DJ, гримьор, фризьор и т.н. е говорено и запазено, голям стрес ме гони insane По цяла нощ сънувам какво ли не и все ми е едно такова неспокойно..да идва вече че ще изперкам съвсем.... crazy
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 09, 2011, 13:10:04 »

Ох и мен голям стрес ме гони покрай приготовленията за сватбата  Сватбаааа и постоянно само за това мисля.
Скоро май май ще изперкам ,защото и денем и нощем ,само това ми е в главата!Постоянно се притеснявам нещо да не забравя ,нещо да не се обърка...
Не съм наемала сватбен агент и всичко сами си движим с годеника ми. GROAN
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 09, 2011, 13:14:13 »

Panteryx, спокойно, и аз бях така преди известно време, в началото на приготовленията - т.е. в началото на януари, всяка вечер заспивах и превъртах в ума си какви ли не сценарии за сватбата blum Обаче започнах да се успокоявам, като виждам, че подготовката върви нормално - е, няма как да не се хвърлят нерви, но съм убедена, че резултатът и при мен, и при всички ни ще е чудесен! Все пак толкова грижливо подготвяме всеки детайл Wink
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines