Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 09:03:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на rafaeLa 05.03.2011г.  (Прочетена 59753 пъти)
 
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: март 01, 2011, 23:10:56 »

Soulless оу недей biggrin , тя и нашата няма да е бяла, а титаниево сива, но просто не можах да намеря модела в точно този цвят blush мерси за пожеланието мила give_rose
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #166 -: март 02, 2011, 09:51:37 »

Рафи миличка, още три дни !!! yahoo Сватбаааа Party time
как си, всичко ли е готово вече?
а колата е страхотна  Bravo
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: март 02, 2011, 10:27:55 »

Soulless оу недей biggrin , тя и нашата няма да е бяла, а титаниево сива, но просто не можах да намеря модела в точно този цвят blush мерси за пожеланието мила give_rose

Ха-ха, а аз как набързо благородно ти завидях smile Нищо де, титаниево сива пак ще е впечатляваща, като всеки Мерцедес, мен ако питаш Wink
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: март 02, 2011, 12:10:29 »

Цветенце всичко е готово - само нещата за в последния момент очакват своето реализиране, ама още не им е дошло времето, аз тази сутрин се събудих с един лек бодеж, че не знам на мъжлето панталона колко му е дълъг и реших да му звънна да го питам и той каза м'чИ май добре ми беше, та довечера ще го облече да го видя, ако се налага да го подгънем, че ще се изложим мноооооооооооого, ако му е дълъг tuktuk

Соуллес напълно споделям мнението ти за мерцедесите! good

уфф момичета, аз съм толкова разсеяна тия дни, че ако главата ми не беше закрепена на раменете и щях да я загубя, нормално ли е това? huhhuh.gif
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #169 -: март 02, 2011, 12:23:34 »

мисля, че е напълно нормално  girl_wink tease
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: март 02, 2011, 12:52:08 »

"уфф момичета, аз съм толкова разсеяна тия дни, че ако главата ми не беше закрепена на раменете и щях да я загубя, нормално ли е това?"

Нормално е - връзвай си шалчета да не я загубиш smile и против простуда в тези студени дни. Имаш ли си някаква топла връхна дреха за сватбата? Не знам какво ще ви е времето в деня, но дано да е по-хубаво от днес.
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: март 02, 2011, 18:25:15 »

искам да ви кажа, че майка ми е в по-голям ужас и от мен biggrin - аз гледам практично на нещата, ако вали сняг ще имам снежна сватба и ще разказваме на децата ни, че когато мама и тати са се женили било много студено, валял сняг и мама геройски е преживяла всичко това biggrin пък майка ми тя гледа прогнозата за времето през 10 минути, все едно има някакво значение и това ще промени нещо, но иначе имам болеро за отгоре, това го предвидих още като взехме решение сватбата да е в началото на март - всъщност това е болерото на майка ми от нейната сватба, защото те пък с баща ми са се женили в края на ноември LOVING
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: март 02, 2011, 23:46:45 »

Позната картинка Рафи и на нашата сватба беше кучешки студ , ама какво да се прави късмет , още след няколко дни времето се оправи , ама няма значение изкарахме я пак и то неповторимо.Като се има напредвид че нямах нищо връхно, а ръкавите ми са от тюл.Ама то от емоции и нерви не се сещаш за студа.Ама и майка ми така следеше времето.Обаче ние си бяхме сигурни че ще вали дъжд и за това някак си се бяхме настроили, защото при нас така тръгна , на първа среща дъжд, на годеж- дъжд и на сватбата пак дъжд. =]Ваното е че винаги спира преди важната част.Даже се опасявахме че няма да се залепи украсата за колата ,заради дъждът , но тя пък като залепна ,чак после махнахме украсата, а лепенките си останаха по колата  Girl_hide Съжалявам че съм  Offtopic , но ме изби на спомени като ти прочетох пред сватбените емоции.Не се притеснявай всичко ще мине добре , сигурна съм че въпреки притесненията които имаш всичко ще върви по план.Пожелавам ти от сега(защото не знам дали ще мога да вляза преди сватбата да ти го пожелая) един приказен ден , който да топли душата ти при всеки спомен за него, много любов във всеки ден прекаран с мъжът който си избрала и море от щастие съградено от общите борби и усилия в живота ви.Обичайте се и създайте деца плод на тази любов , така щастието ви ще бъде пълно.Естествено след сватбата те искаме на отчет тук със снимки и разказ. Girl_hide :gu6:А аз като празнувам рождения си ден ще ударим една наздравица и за вас. smile
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: март 03, 2011, 12:10:10 »

Пламъче така ме разчувства, благодаря мила! give_rose
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: март 04, 2011, 00:08:44 »

Рафи иде ми да напиша само едно: 3, 4... 5  cray и вече ще с нов статут  yahoo. Нямам търпение да прочета емоциите, който ще са изпълнили Денят, да видя усмивките, които няма да липсват на нито една снимка и да се посмея искрено, ако на сватбата си хванала някоя летва и хоп "по главата на свекито и свекъра" /ей така за късмет - да те слушат занапред/.  blush
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #175 -: март 04, 2011, 00:10:51 »

мила рафи, тъй като няма да имам достъп до комп 2 дни отсега ще ти пожелая прекрасен празник, много положителни емоции и страхотна сватба, за каквато си мечтала. и времето да е на ваша страна yahoo weddingday chee
ще чакаме снимчици
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: март 04, 2011, 09:50:07 »

малеее момичета, такъв главоцеп имам от снощиииии biggrin biggrin моята мила кумичка така ме изненада с моминското ми парти, че се скъсах да скачам и да пищя и да се радвам, така че днес ме боли гърлото biggrin просто изненадата беше невероятна, но ще ви разкажа по-късно, че сега с някакви сетни усилия изръгах мъжлето да стане и да отиваме на маникюр - пусти ентусиазъм добре, че е той, че иначе нямаше да събера сили да стана biggrin
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: март 04, 2011, 16:19:22 »

rafaeLa, браво на кумата ти за моминското парти!!! chee
И аз искам от сега да ти пожелая утрешния ден да мине като по вода и да бъдеш най-щастливата и красива булка!!! Girl_hide
И пий айранче с лимон за главоцепа! girl_wink
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #178 -: март 04, 2011, 23:41:06 »

Рафи, пожелавам ти вълнуващ и незабравим сватбен ден!  give_rose После чакаме снимки на прекрасната булка smile
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: март 05, 2011, 08:55:14 »

за да спазим традицията biggrin ето ме и мен в сватбения ни ден, точно закусвам и след малко ще пия кафе, е не е към 10:30, мааалко по-раничко е, но пък после няма да имам време, пък и мама вече ме гледа Уошо, че и днес вися на компа biggrin но пък не можех да пропусна да навестя blush целувам ви милички мои за последен път като мома, другия път вече ще бъда горда носителка на титлата - г-жа Кънчева yahoo yahoo yahoo
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines