Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 11:47:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на rafaeLa 05.03.2011г.  (Прочетена 59777 пъти)
 
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: февруари 26, 2011, 12:40:59 »

златни палчета имате милички, злаатни .. сега чакаме резултат след около 2 седмици heart
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: февруари 26, 2011, 20:33:00 »

Рафи,стискам ти палци,не само на ръцете,ами и на краката!!!! Искренно искам да мога да ти отворя една темичка и в другия раздел.Ще ти давам съвети и изобщо много ще ти помагам,обещавам!!!Ще бъда супер щастлива,ако стане  blum Yes Сега си полежавай повечко,не се напрягай и не вдигай тежко.Сигурно вече са ти дали съвети,ама и аз да си кажа де  girl_wink Пушиш ли ?  give_rose tease
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: февруари 27, 2011, 11:57:13 »

Карли миличка искрено се надявам да ти дам възможността да ми отвориш тема и в другия подфорум и то още този месец, аз вчера като приключихме с процедурата полежах около 30 минути. като се въртях подобно на пиле на грил biggrin защото имам ретроверзио на матката и питах има ли значение как ще лежа и понеже не ми казаха и аз лежах по гръб, по корем, наляво и надясно - за всеки случай blush biggrin после ходихме да папаме с мъжлето и като се прибрахме в Стара Загора цял ден лежах и спах и даже днес се покривам от ремонта, aма то и мъжлето ме хока като взема да правя нещо, така че не ме тормозят угризения на съвестта biggrin между другото доктора, който прави инсето не е моя, а един друг - д-р Ненев се казва, щото моя го нямаше, та той сигурно умря да се хили с мен без майтап, такива глупости ръсих, че сестрата му викаше - докторе моля ви се по-сериозно biggrin

а пък за пушенето - преди пушех доста по кутия и повече на ден, после почнах да пуша по 1-2 цигари дневно, а от няколко седмици и толкова не пуша, пък от вчера даже не седя в стая, в която се пуши biggrin тъй че мисля да се запиша в отбора на непушачите, ама пия кафе - даже днес едно 3в1 ударих, но реших да не предизвиквам дявола - дай Боже да видя положителния резултат, тогава вече съвсем тотално ще си променя навиците blush
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: февруари 27, 2011, 12:05:42 »

хихихи,значи си разсмивала доктора,а?biggrin Споко,и аз бях в якия отбор на пушачите,пушех около кутия,че и понякога повечко на ден  blush и чак като видях,че съм бременна ги спрях от раз,защото нали все пак не бива. nea Иначе кафето не влияе по никакъв начин(стига да не дънкаш по 1 литър на ден де  blum).Аз си пия по 1 еспресо сутрин и до сега,въпреки,че ба ми се допушва  blush .Знам,че звучи тъпо,но мисля след като родя и приключа с кърменето пак да си ги започна,понеже не ми се спираха още.  Wink Но и аз дори и в задимени помещения избягвам да стоя,тъй,че съм за пример отвсякъде smile Айде другия път като запалиш,зипуши една и за мен  good blum
А какво представлява тази инсеминация?Предполагам,че е нещо свързано със семенната течност,но какво се прави точно?Сори за тъпия въпрос  blush
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: февруари 27, 2011, 19:06:07 »

Карли аз се надявам следващата ми цигара да е след поне година и 9 месеца, но ще го имам предвид biggrin

искам да ви се похваля, че днес официално закрихме строителния обект, по-известен като апартамента на свекърите ииии направо ми иде да се напия от щастие biggrin biggrin
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: февруари 27, 2011, 19:15:09 »

Айде, честито.
А свекърите живеят в сглобяемо жилище с височина 2 м, тъмно, тясно, с 2 стаи и кухня и направо ме е срам, че от там ще тръгва cray. Всички мебели са захабени и са демоде, той няма своя стая и вс е в постоянен прах и паежини.
Оплаках се и ми олекна.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: февруари 27, 2011, 19:29:58 »

rafaeLa браво на вас , много сте бързи.Дано вече не се занимавате с такива неща , а да се отдадете на последните приготовления по сватбата.
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: февруари 27, 2011, 21:27:10 »

Рафииии, дано да е станало най-хубавото нещо - това ще е най-хубавият подарък за сватбата - пожелавам ти го от сърце  Good luck Good luck Good luck
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: февруари 27, 2011, 23:35:36 »

благодаря ви  момичета! утре ще ходим до общината да уредим последните документи и да си платим за греховете, ще ида да платя и тортите, които поръчахме вече - кумска торта - 16 парчета, торта за разрязване - 24 парчета, и 80 пастички всичко ни излезе 143.20лв., също така утре ще се обадя и на фризьора, гримьорката и маникюристката да уговоря и запазя часове и в общи линии това са ми задачите за понеделник, ууф да ви се оплача (сега се сетих biggrin ) търся си пеперуда, която да сложа в косата - нали това ни е основния акцент на сватбата, обаче няма Плачещо момиче предлагат ми само някакви мега кичозни розово-жълто-оранжево-карамбозови на цвят и нямам никакво време, а вече не ми достигат идеи къде да търся, за да може всичко да е в тон и направо вече ме избива на отчаяние - такова малко нещо толкова кахъри да ми създаде bqsnasym Плачещо момиче
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: февруари 27, 2011, 23:46:51 »

Рафи какви ще са тортите не помня дали си ги показвала ,извини ме ако си?
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: февруари 28, 2011, 11:36:51 »

Пламъче не съм ги показвала тортите blush

кумската торта е ето тази не знам дали линкчето ще се отвори на правилното място, но ако някой реши да разглежда, каталожния й номер е 63, тортата, която ние ще разрежем, не мога да ви я покажа, защото фирмата, от която поръчваме няма онлайн каталог nea а пастичките, които ще хапват гостите са ето тези - на втора страничка от каталога с пастички, на третия ред първите отляво, тази фирма като цяло имат страхотни предложения на вид, но не знам на вкус как са и затова не се престрашихме да поръчаме от там и булчинската торта, но понеже и преди сме яли пастички, решихме да са от там, дано да съм била полезна blush

сега да ви се оплача, ще си убия младоженеца още преди сватбата - ей сега ми се обади да ми се "похвали", че сутринта стъпил на пирон и в момента бил при личния лекар за ваксина с/у тетанус bqsnasym
« Последна редакция: февруари 28, 2011, 11:39:52 от rafaeLa » Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: февруари 28, 2011, 11:51:21 »

Изглежда добър изборът е вече зависи как ще са на вкус , а другата торта ще я видим след сватбата  smile.Всичко ще е наред с младоженеца не се притеснявай и най вече не му се ядосвай и той сигурно вече е толкова притеснен и развълнуван , че за това сега е стигнал и до личната , от невнимание.
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #147 -: февруари 28, 2011, 12:03:27 »

Rafaela

Хващаш 2 приятелки и отивате да дегостирате тортички хихихих blum Аз бях харесала много красиви пастички, но на вкус не струваха. Не се лъжи по външния вид, опитай ги преди да поръчваш  smile
« Последна редакция: февруари 28, 2011, 12:05:13 от fashion » Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: февруари 28, 2011, 12:20:53 »

оо спокойно момичета, всичко което сме поръчали сме го опитвали на вкус - тортите на Ара и Шаклиян ги хапваме редовно по най-различни поводи, а пастите на Дипи преди да ги поръчаме за сватбата, поръчахме няколко за дегустация иначе не бих се наела да купя от тях

Пламъче младоженеца ей сегичка ще го видя Cow-boy biggrin
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #149 -: февруари 28, 2011, 15:41:53 »

Рафи, поздравления с края на ремонтните дейности,
не можах да се включа досега, но изчетох всичко пропуснато ( така се смях на това как си фраснала свекъра  funnytooth , заслужи си го)
не се притеснявай за младоженеца ще се оправи, ами и той се притеснява и заради това не внимава  blush smile
браво на вас, напредвате, ама и то не остана много, и теб ще те изпратим към госпожите  Curtsey  yahoo Сватбаааа
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines