Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 07:16:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 7  (Прочетена 216363 пъти)
 
Jooo
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #180 -: септември 27, 2010, 13:56:44 »

Момичета моля за помощ. Вижте на какво попаднахме http://anilavi.webnode.com/products/spjetsialno-prjedlozhjenije-svatbjen-pakjet-sjezon-2010-g-na-tsjena-290-lv/ как ви се вижда. В нета няма никакви мнения както и снимки на техни украси. Има адрес в софия и ми казаха, че няма проблем да се видим и да обсъдим идеите, но.... сватбата ще е извън софия и те с ухота се съгласиха да дойдат и да украсят, но се притесняшам, че цената е ниска и да не взема да "увисна" в деня на сватбата....

Изобщо не ми вдъхва доверие!
Не знам дали бях видяла тяхна реклама в списание Сватба, но беше нещо подобно и трябва да ти кажа, че ги подминах като стой та гледай......
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #181 -: септември 27, 2010, 17:07:35 »

Наистина имат прекрасни неща в сайта!  give_rose Аз да задам един друг въпрос - гледахме ресторанта, на който сме се спряли засега, с правоъгълни маси е....та като видях как са сложени чиниите, чашите, безалкохолните и т.н., то място за украса почти не остава май...  huhhuh.gif Имаше по една ваза с цвета в средата и това е... blush Вашите наблюдения какви са?
Активен
Jooo
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #182 -: септември 28, 2010, 07:39:55 »

Наистина имат прекрасни неща в сайта!  give_rose Аз да задам един друг въпрос - гледахме ресторанта, на който сме се спряли засега, с правоъгълни маси е....та като видях как са сложени чиниите, чашите, безалкохолните и т.н., то място за украса почти не остава май...  huhhuh.gif Имаше по една ваза с цвета в средата и това е... blush Вашите наблюдения какви са?

А ми то май навсякъде е така. Аз от обикаляне да съм видяла само едно-две места, където масите да са кръгли и да има повече място за декорация. Но пък да ти кажа, не мисля, че чиниите, чашите и пр. пречат на това да си сложиш, каквото поискаш като украса. Ти си сложи, каквото искаш, пък те после да редят масите  Bravo За какво има толкова много начини за сервиране иначе?
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #183 -: септември 28, 2010, 17:08:03 »

Сигурно си права, smilelikeheaven . На мен това ми беше първият ресторант, в който влязох, но все пак се зачудих как стои въпросът... blush От една страна искам да си украся така, че да си личи украсата, от друга страна се притеснявам, че всичко ще е затрупано с бутилки и чаши...  crazy
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: септември 28, 2010, 18:38:17 »

Сигурно си права, smilelikeheaven . На мен това ми беше първият ресторант, в който влязох, но все пак се зачудих как стои въпросът... blush От една страна искам да си украся така, че да си личи украсата, от друга страна се притеснявам, че всичко ще е затрупано с бутилки и чаши...  crazy
Заложи на по висока аранжировка ! Колкото и да е затрупана масата високите вази и аранжировки винаги се виждат !  good
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #185 -: септември 28, 2010, 19:03:18 »

Като се замисля точно такива високи вази с цветя имаше в ресторанта  Wink Ще разгледам различни варианти и почваме да "мислим" плана... yahoo
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: септември 28, 2010, 19:41:04 »

Аз бях на една сватба с високи цветя и честно да си кажа не бях очарована. Така и така не можехме да се чуем, защото музиката беше твърде силна, но благодарение на вазите не можех и да виждам човека срещу мен. Може би ако са сложени добре няма да пречат...
Активен
slavinka_82
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #187 -: септември 28, 2010, 19:49:19 »

Заложи на по висока аранжировка ! Колкото и да е затрупана масата високите вази и аранжировки винаги се виждат !  good
Нина,дали да не заложи на твоите слънчогледи
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: септември 28, 2010, 19:53:18 »

И аз мисля че ще е по добре със слънчогледи от висока аранжировка.
Активен
evelina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: септември 28, 2010, 19:54:40 »

Напълно си права,че като натрупат всичките бутилки, салати, а на места и питките от самото начало и се губи цялата украс, ако масата е по-тясна.
Но ето ти две идейки, които са много подходящи за украса на такива маси.

Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #190 -: септември 28, 2010, 20:21:22 »

Първата много ми хареса  Bravo Прекрасна просто  heart Моите цветове са бяло и лилаво обаче и идетя със слънчогледите отпада май май, иначе ми допада... nea значи трябва да търся високи лилави цветя  blush
Активен
slavinka_82
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #191 -: септември 28, 2010, 20:27:42 »

  Според мен р-та е много хубав ,но иска малко свежест . Може би на фона на червеното да се сложат слънчогледи по масите като аранжировка. Столовете ,ако са бели с бордо и наситено жълто /като цвета на слънчогледите /панделки ще стане много интересно и различно .  Виждам че под жълтеникавите покривки има и бордо  така спокойно могат да се махнат жълтите и да останат бордото за да изпъкне аранжировката от слънчогледи . Дано съм го обяснила да ме разбереш .
Стига с тези слънчогледи,демоде са,измисли нещо ново,в което се съмнявам....
Активен
evelina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: септември 28, 2010, 20:29:09 »

Щом е в лилаво и ти харесва първата идея, можеш да използваш същите хризантемки, но в лилаво и лилава панделка на вазата
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: септември 28, 2010, 21:19:56 »

smilelikeheaven, фирмата за украса, която ти предлага тази услуга с всички тези екстри според мен е на много добра добра, подаръци, украса, покривки, бличане на столове,за колата украсата и всичко, което изброи. В сайта гледам, че имат хубави неща и са креативни. Според мен няма да сбъркаш с тях. Тази цена е повече от идеална. Успех и приятна подготовка.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: септември 28, 2010, 21:25:28 »

Здравейте момичета! Мина нашата сватба, беше хубава и многооооооо кратка smile Получих безкрайно много адмирации за украсата, но за жалост опитите ми да я споделя с вас вече 3-ти ден са неуспешни, не мога да кача снимките и това е! Успях днес поне във фейса да ги покажа, продължавам и тук да дерзая smile
http://www.facebook.com/home.php?#!/album.php?aid=37383&id=1848381427&fbid=1278181095139&ref=mf
5ia_, не се виждат снимките, а много бих искала, защото и вашата сватбе беше в цветовете на нашата. Исках да видя какво се е получило при вас, така че моля пусни актуален адрес, за да ти се порадвам.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines