Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 09:28:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 7  (Прочетена 216424 пъти)
 
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: септември 28, 2010, 21:32:08 »

Цитат
Цитат на: Ariel в юли 22, 2010, 15:30:46
tweety bird, на мен това ми се струва много за украса. Не знам, коя ви е агенцията, но от агенция до агенция и техните цени има разлика от небето до земята.

Нашата украса не мога да я нарека семпла, но няма да се изхвърляме. Ще си имаме от всичко и няма да има зелении (под зелении разбирай тези острите големи листя, които запълват картинката и се слагат, защото са евтини), а само живи цветя. Няма да пестим за украсата на ВИП масата, но и масите на гостите ще са изпипани. Отделих много време да проектирам как да изглеждат всички маси и сумата, която сме отделили е около 1200 лв. Та това, което ти казваш ми се струва много. А да, гостите ни са 80, става дума за София.
Ariel, не мога да повярвам, че тази прекрасна украса, като се започне от масите, столовете и украсата по масите и вашата с всички тези свещници и свещи и цветя ви е излезнала 1200лв. Евала , много се радвам за вас, украсата е просто уникална и си струва парите отвсякъде. Направо не мога да повярвам  Bravo
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: септември 28, 2010, 23:20:03 »

Нина,дали да не заложи на твоите слънчогледи
Моите още не съм ги посадила ! Ако това стане ще ти пратя една саксия за подарък !  good
Активен
Jooo
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #197 -: септември 29, 2010, 07:50:52 »

Сигурно си права, smilelikeheaven . На мен това ми беше първият ресторант, в който влязох, но все пак се зачудих как стои въпросът... blush От една страна искам да си украся така, че да си личи украсата, от друга страна се притеснявам, че всичко ще е затрупано с бутилки и чаши...  crazy

Правиш си украсата средна височина и нищо няма да се скрие smile От друга страна защо трябва да има по масите нещо? Сложи го встрани на масите или наблегни на балони с хелий или подобни smile
Активен
Jooo
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #198 -: септември 29, 2010, 07:52:15 »

Аз бях на една сватба с високи цветя и честно да си кажа не бях очарована. Така и така не можехме да се чуем, защото музиката беше твърде силна, но благодарение на вазите не можех и да виждам човека срещу мен. Може би ако са сложени добре няма да пречат...

Има го и този момент определено, но, ако вазите са наистина високи, т.е., над главите на хората в седнало положение, всичко ще се вижда smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: септември 29, 2010, 11:10:06 »

Аз бях видяла някъде в интернет една украса дето е идеална за тесни маси, ама нещо сега не я откривам, беше с просрачни балончета с хелии вързани за масите в които имаше розови листенца, панделки и разни други цветни нещица и много свещи на едни такива "летящи фенери" не знам как да ги обясня по добре, стори ми се много приказно и оригинално smile
Активен
ilinor
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: септември 29, 2010, 12:27:53 »

Аз искам за попитам няма ли тема Украса в къщата/апртамента на булката  sad
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: септември 29, 2010, 13:39:41 »

Аз искам за попитам няма ли тема Украса в къщата/апртамента на булката  sad

 Offtopic Има за менюто, с което да посрещнем вкъщи - в този раздел, има и аз почистване на дома преди сватбата в другия. Мисля, че точно за украсата няма  pardon
Активен
ilinor
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: септември 29, 2010, 14:18:42 »

еее жалко щеше да е интересна тема  sad
Активен
Jooo
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #203 -: септември 29, 2010, 14:55:48 »

Предишната тема

ZDRAVEITE NA VSI4KI
Nqma po dobra agenciq ot NINA STYLE
Svatbata ni be6e predi 4 dni,ukrasata be6e strahotna,kupona be6e neveroqten,vse o6te ne moga da si ka4a snimkite,neznam za6to taka.6te prodaljavam da probvam ,dano da stane po skoro za da vidite za kakvo stava vapros.Nqmam dumi.........................iskame pak svatba....................

Това ми звучи като реклама на агенцията...  smile
Активен
Jooo
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #204 -: септември 29, 2010, 14:56:40 »

еее жалко щеше да е интересна тема  sad

Давай да започнем такава smile И на мен ми е интересно smile
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: септември 29, 2010, 14:59:01 »

Просто я украси с балони, цвятя, не много натрупано и изчистено. За да се получи така залагай на два цвята най-много, иначе става пълна лудница smile
Общо взето можеш да си направиш мини вариант на сватбената украса като я пренесеш у дома smile
Активен
Jooo
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #206 -: септември 29, 2010, 15:08:47 »

Просто я украси с балони, цвятя, не много натрупано и изчистено. За да се получи така залагай на два цвята най-много, иначе става пълна лудница smile
Общо взето можеш да си направиш мини вариант на сватбената украса като я пренесеш у дома smile

Това с минивариянта на сватбената украса е много добро!  smile
Активен
ilinor
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: септември 29, 2010, 15:17:20 »

и аз така мислех да направя tweety bird но ще м ие трудно а ме притеснява едно нещо - ако ди взема тюл ка кда го закрепям по стените и вратите дали с малки габърчета или нещо друго. Балкона ледна работа и балоните и те са лесни. Също мидя да изимитирам малко от украсата на Роби Уилямс мноооого ми харесаха букетите в къщата
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: септември 29, 2010, 15:29:04 »

Зависи как мислиш да изглежда тюла, напиши по-подробно, ако минава като ленти, можеш на определени интервали да слагаш по една сатенена панделка и в края вече да го усукаш пак да сложиш панделка и да го забодеш с карфица, но за целта трябва да имаш тапети иначе няма как.
Активен
Jooo
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #209 -: септември 29, 2010, 16:57:47 »

и аз така мислех да направя tweety bird но ще м ие трудно а ме притеснява едно нещо - ако ди взема тюл ка кда го закрепям по стените и вратите дали с малки габърчета или нещо друго. Балкона ледна работа и балоните и те са лесни. Също мидя да изимитирам малко от украсата на Роби Уилямс мноооого ми харесаха букетите в къщата

Ако ще слагаш тюла върху тапети, най-добре ползвай карфици. Ако е латекс обаче или пък дървена ламперия или подобно, пробвай да "омотаеш" малко тиксо от широкото около тюла, след което сложи и на стената и пак с карфичка през тиксото на тюла и с нея в тиксото на стената. Ама и аз как обясних.. хаха Така обаче става най-стабилно. Веднъж го пробвах и стоя часове наред така smile
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines