Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 09:32:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 7  (Прочетена 216430 пъти)
 
5ia_
Любопитен
*
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: септември 29, 2010, 23:15:07 »

http://petiaveliko.snimka.bg/wedding/svatbena-ukrasa-v-kafyavo-i-rozovo.537232.20795278

ох, момичета, дано да съм успяла smile
има и някои снимки от подредбата на масата ни вкъщи- на двора, тъкмо сте започнали тази темичка.
За ресторанта искам да споделя, че на живо беше по- хубав, по- впечатляващ, снимките не са ми добри, а явно и камерата ми също smile На едната снимка ме има как доокрасявам с вече направена прическа и грим, истината е, че не съм спала вечерта преди сватбата, в 6.30 бях на фризьор и после бегом към ресторанта, а младоженецът дойде в 12, но в крайна сметка никой не разбра, че всъщност съм на ръба на силите си, а и постоянните комплименти ме зареждаха с енергия lol Много е хубаво цялото занимание около сватбата, сега ми липсва доста.
Вие пак сте показали страхотни снимки, много ме ентусиазирате, за мен твърдо мога да кажа, че НЕ харесвам бели сатенени покривки, завити върху столовете, пердета зад гърба на младоженците и хризантеми lol), а също и стъклени камъчета, пръснати по масата. Но всеки си има вкус и е най- важно на младоженците или по- точно на булката този ден да е сбъдната мечта, в нейните любими цветове, с нейните любими елементи и цветя
« Последна редакция: септември 29, 2010, 23:30:18 от 5ia_ » Активен
Jooo
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #211 -: септември 30, 2010, 09:11:28 »

http://petiaveliko.snimka.bg/wedding/svatbena-ukrasa-v-kafyavo-i-rozovo.537232.20795278

ох, момичета, дано да съм успяла smile
има и някои снимки от подредбата на масата ни вкъщи- на двора, тъкмо сте започнали тази темичка.
За ресторанта искам да споделя, че на живо беше по- хубав, по- впечатляващ, снимките не са ми добри, а явно и камерата ми също smile На едната снимка ме има как доокрасявам с вече направена прическа и грим, истината е, че не съм спала вечерта преди сватбата, в 6.30 бях на фризьор и после бегом към ресторанта, а младоженецът дойде в 12, но в крайна сметка никой не разбра, че всъщност съм на ръба на силите си, а и постоянните комплименти ме зареждаха с енергия lol Много е хубаво цялото занимание около сватбата, сега ми липсва доста.
Вие пак сте показали страхотни снимки, много ме ентусиазирате, за мен твърдо мога да кажа, че НЕ харесвам бели сатенени покривки, завити върху столовете, пердета зад гърба на младоженците и хризантеми lol), а също и стъклени камъчета, пръснати по масата. Но всеки си има вкус и е най- важно на младоженците или по- точно на булката този ден да е сбъдната мечта, в нейните любими цветове, с нейните любими елементи и цветя

Много гот! Много харесвам кафяво за сватба. Само се зачудих защо на края на панделките на чашите са ти завързани свещите?  smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: септември 30, 2010, 10:59:08 »

5ia незнам какво се оплакваш от снимките супер са си, ресторанта ви е бил разкошен, личи си че украсата е направена с много вкус, а за тортичката направо нямам думи smile
Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #213 -: септември 30, 2010, 11:24:34 »

5ia_ украсата е супер! Само не ми стана ясно вие ли си шихте тези кафеви калъфи за столовете и покривките?
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: септември 30, 2010, 11:36:59 »

Много гот! Много харесвам кафяво за сватба. Само се зачудих защо на края на панделките на чашите са ти завързани свещите?  smile
Не са свързани, така изглежда smile
5ia_, добре сте се справили ... аз си мислех, че ти си кумата и искаш да направиш украсата на булката, а явно ти си си била и булката. ДОбре ви се е получило. Много исках да видя какво ще се получи с тези цветове, че чакам да видим така желаната ми комбинация от кафяво и розово от 10 месеца някъде.Добре, че ме изпревари smile
Активен
ilinor
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: септември 30, 2010, 11:40:15 »

Проблема е че нямаме тапети а навсякъде е латекс и ще ми е страшно трудно но измислих по цялата рамка на вратите да има тюл защото там лесно ще го задържа.
Активен
katerinciq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #216 -: септември 30, 2010, 11:47:46 »

5ia_, поздравляния  Bravo. Украсата е "убиец" и си личи че всичко е било издържано и изпипано до най-малкия детайл. Още веднъж Bravo
Активен
otiroz
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #217 -: септември 30, 2010, 12:54:48 »

Здравейте момичета страхотни сте
Имам един скромен и много глупав въпрос , какво правите с тази украса после.Как си я взимате или тя остава на заведението.Това е  отговора който не откривам никъде.
Моля някой да ми отговорти,на моя приетелка и предстой скоро това важно събитие.А аз съм малко далеч чак 2012 г.Т  blum  blum blum blum
 Благодаря предварително
« Последна редакция: септември 30, 2010, 13:52:07 от otiroz » Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: септември 30, 2010, 13:07:19 »

Много ми е интересно, когато се планува сватба за толкова дълъг период от време smile Аз няма да търпя сигурно чак след 2 г. например да направя сватба, ако е планувана ще е в рамките на година най-много. За дълъг период може и сама да си я направиш. Украсата зависи ако е с агенция остава при нея, ако ти си я правиш за теб ,а пък после може да я предложиш на някоя агенция да ти я купи. В никакъв случай не остава на заведението, ако украсата е от ресторанта, разбира се, че си остава там.
Желая ти успех с подготовката на твоята и на приятелката ти:)
Активен
otiroz
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #219 -: септември 30, 2010, 13:50:17 »

tweety bird много ти благодаря за бързия отговор
А да ти отговоря на въпроса моята е толкова дълго понеже аз държа годежа да стране по възможност 2011 а сватбата 2012 и датата да е 22.07 и в двете години  good така си преценихме Но участвам в други темички и си чакам пръстенчето малко е объркано при нас роднини от една страна та както и да е а относно моята приятелка ще участваме с общи въпроси  100 % скоро
Пожелавам ти невероятно и изпълнено с много щасти празненство,а щастието  да ви дебне зад всеки ъгъл в сем.живот  danceg danceg danceg danceg
Активен
otiroz
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #220 -: септември 30, 2010, 13:52:53 »

Здравейте момичета страхотни сте
Имам един скромен и много глупав въпрос , какво правите с тази украса после.Как си я взимате или тя остава на заведението.Това е  отговора който не откривам никъде.
Моля някой да ми отговорти,на моя приетелка и предстой скоро това важно събитие.А аз съм малко далеч чак 2012 г.Т  blum  blum blum blum
 Благодаря предварително




ДА СЕ УТОЧНЯ ПИТАМ ЗА СВАТБАТА НА МОЯ ПРИЯТЕЛКА,АЗ САМО ПОМАГАМ  good
Активен
5ia_
Любопитен
*
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: септември 30, 2010, 14:23:10 »

Аз май малко разпиляно пиша и затова стана объркано, но емоциии- мислите летят и думите не могат да ги стигнат smile
Бърди, да аз съм само кума, изцяло организирах украсата, но всичко биваше одобрявано от булката- моя много добра приятелка. Ако беше за моя сватба цветовете щяха да са кафяво и синьо- много харесвам тази комбинация и шлайферите на масите щяха да са с шарка, не едноцветни, за предпочитане индийски мотив. Очаквах твоето мнение, а сега и твоите снимки smile

Рокси, да, ние шихме и покривки и калъфи и пандели и завеси и таванът ние правихме с хартия. За жалост, ресторантът е единствения голям в нашия град, а не е отремонтиран от 80-те год. beating Гостите нямаха подложна чиния, за двоен прибор преговаряхме angry, доста от чашите бяха рекламни, няма климатизация, а е за 500 души....
Трябваше да снимам преди и след украсата, за да се види добре разликата. Но имам снимки на масата след купона- гледката е страшна.
Отироз, на всяка маса имах по два пръстена, прищипващи шлайфера и по две кутийки за бижута- едната с роза, другата с гербер; общо около 100 пръстена и толкова кутийки, накрая бяха останали 15 пръстена и 26 кутийки- гостите си взимат за спомен. В първия момент този факт ме разстрои, но после си помислих "харесало им е, направило им е впечатление, затова са си взели за спомен". Така че може и да не ви остане много за прибиране.. Цветята, оставихме на сервитьорките, зарадваха се, защото всички имат ученици, а след няколко дни идваше 15 септември smile

За тюла по стената- с такер, после ще има малко дупчици, но трудно забележими

Госпожица, ами не са много ясни снимките, тези в нета как подчертават всеки детайл, ярки са, някак си по- изразителни, а моите... Току- що една приятелка ми каза, че може да гиобработи с фотошоп и да станат като на агенциите, ще видим

А какво мислите за паното зад булчинската маса, на мен то ми е любимото и също и кръглата масичка с воланчетата, идеята за нея дойде от роклята на булката, която също беше цялата на воланчета ?
« Последна редакция: септември 30, 2010, 15:06:29 от 5ia_ » Активен
saniN
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #222 -: септември 30, 2010, 19:12:09 »

5ia_  незнам какво е било след купона, но преди това е зашеметяващо   judges много стилно, семпло изискано и различно ... ти си кумата мечта smile... и паното е супер, прощавай за тъпия въпрос но как сте го направили?
Активен
dragonfly_d
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #223 -: септември 30, 2010, 19:57:51 »

5ia_  , нямам думи.... Страхотно е!  Bravo Bravo Bravo
Хей, пазете се сватбени агенции, че 5ia_ изгря в целия си блясък.  Аз съм повече от очарована!!! Разкажи повече за паното. И него ли сама направи?
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #224 -: септември 30, 2010, 20:06:12 »

 Oh my ... 5ia_, нямам думи - страхотна работа!!!  Bravo Справила си се професионално, перфектно отвсякъде просто!  pleasantry Аз започвам яко да се комплексирам, както съм цапната в ръцете за тези неща, направо не знам какви ще ги върша!  girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines