Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 22:20:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Big Brother Family  (Прочетена 31364 пъти)
 
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: март 26, 2010, 18:33:45 »

rozovka че масово момичетата дават мило и драго да са двойнички на гърлите  good  Ама то цици, джуки и коса и приликата е готова, аз вече даже певиците не ги различавам коя коя е пък какво остава за другите момичета  girl_wink Това беше малко  Offtopic

 
Ами те нарочно са избрали такива, за да има простотии и интриги, иначе ще бъде скучно и никой няма да севъзмущава като сега.
Аз вчера бях потресна просто от тези двамата пияндета, голямо унижение NO
За кои става дума че ги изпускам нещо  crazy
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: март 29, 2010, 09:21:48 »

Става дума за тези, които са разведени и се плюха и дърпаха и обиждаха, такова нещо не съм виждала досега, чак толкова да се излагат...............
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: март 29, 2010, 20:11:12 »

Гледате ли Big Brother Family? Аз направо съм в потрес  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Какви отношения има?!
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #48 -: март 29, 2010, 20:25:01 »

Да и аз го гледам и да си кажа честно и двете са виновни!А и тази свекърва много се меши според мен! nea
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: март 29, 2010, 21:33:46 »

На тия хора им плащата за да правят циркове. Но като се живее заедно със свекърва нищо не ме учудва, пуснах да гледам предаването, понеже прочетох тук, че нещо се случва, но мисля, че са подбрали изключително тъпи семейства
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: март 29, 2010, 21:35:53 »

Лелееееее, каква вещица е тази свеки, дори на външен вид и нарочно преследва момичето да се кара и да се накефи максимално. Определено всички имат вина за тази ситуация, но и аз като живея с такъв звяр ще искам да ...  beating
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #51 -: март 29, 2010, 21:45:20 »

Аз понеже истървах последните 5 мин от предаването и мъжо ми каза че щели да вкарват любимия на снахата-Николай!Представете си колко ще му платят за да се съгласи да доиде от Дания и да влезе в шоуто,за да предизвика още повече интрига и интерес!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: март 29, 2010, 22:04:50 »

Аз накрая също не можах много да разбера какво става, защото мъж ми си дойде от работа и бях заета с него. Но наистина, ако вкарат и другия мъж ще стане съвсем странно...

Според мен основната грешка е на този Давид. Той е лапнал по някакво 16 годишно девойче, излъгал е че има пари, направил и е бебе...Тя пък от своя страна не е трябвало да го задържи като е толкова малка и не иска да е с този мъж. Но пък кой знае какво и е било и на нея в този момент...Тя е била още дете...Много се впечатлявам от различните човешки отношения и се мъча да ги разбера. Не мисля че нещата са толкова прости, колкото ги представят в предаването и са сгрешени от самото начало. Жалко за момичето и момчето, и детето, и родителите им....
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #53 -: март 30, 2010, 08:31:58 »

 goodКапризче,напълно съм съглсна,че нещата не са толкова прости и елементарни!Живота на тези хора е толкова обуркан и оплетен и точно това се използва за интерес от нас зрителите! :\Жал ме и за момичето,че толкова малка е станала маика и се е оковала за този мъж и аз не знам защо(винаги съм била против това едно дете да е причина двамата родители да са заедно и да се измъчват,а и детето усеща всичко)!
А и като гледам майка и не се опитва изобщо да и помогне,дори не се интересува от неиния живот! Oh my ...
Активен
manthebest
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #54 -: март 30, 2010, 10:14:04 »

Тая кокошка като е лягала с Давид сигурно не е знаела какво е предпазване от бременност. Един ден не си е гледала детето. Бабите го гледат. Това майка ли е? И колко мозък трябва да има една жена за да търси само богатство. Ако путьото не беше теглил 35 000 лева за да я заблуди че е богат, тя нямаше да го погледне. Е, за кво говорим. Да търпи като е тъп! А свекървата си е баш права...
Всички за изтрещели още първия ден. Ако не бяха вързани, нямаше да има простотии. Тогава нямаше да има и висок рейтинг.
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: март 30, 2010, 10:34:02 »

Според мен и двете са много прости, много се смях......
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #56 -: март 30, 2010, 10:37:52 »

Всички в това семеиство са виновни за ситуацията!Единствено детето страда и е ощетено!А мен хем ми е смешно,хем мъчно и жално!Много специфична ситуация и само те си знаят как са нещата и кой е прав и кой крив!Така от екрана за 2 дни на дали можем да разберем какво им е в деиствителност!
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: март 30, 2010, 12:21:19 »

Съгласна съм, ама те и не правят нищо, за да се подобри ситуацията, няма никакъв компромис.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #58 -: март 30, 2010, 12:38:05 »

van4ii, *THUMBS*напълно вярно!Ей това е гадното в случая!Ама както се казва-каквото си направи човек сам,никои друг не може да му го направи! pardon
Активен
manthebest
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #59 -: март 31, 2010, 08:00:28 »

То компромиса се прави с мозък. А тая мисия не свърши ли вече?
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines