Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 19, 2024, 00:16:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Big Brother Family  (Прочетена 31398 пъти)
 
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: март 23, 2010, 17:02:58 »

Олеее, тук какво се е заформило huhhuh.gif
На мен ми се струва, че твърде емоционално и преднамерено се приемат нещата и типажите, може би наистина, защото са синтезирани и поднесени накуп и с такъв акцент.
Нормално е, предполагам, за да се получи формата, за да се провокират обществени дискусии да са избрали "най-цветущите" представители явили се на кастинга (казвам предполагам, защото това е първият път, когато се заглеждам за повече от 3 минути по Биг, Вип и незнам какъв си Брадър).
И не е задължително всички семейства/двойки да са на 100% такива.
По-скоро моята идея беше, че поглеждайки в действителността наоколо - това не са частни случаи, било то и в по-лека форма.
Често казано и не мисля, че по-голямата част от хората вътре са си избрали съзнателно да живеят този живот - просто така са се стекли обстоятелствата, в такава среда са били възпитани, такива са им били възможностите ако щете (финансови и не само).
Това, че едно момиче на 19 се е "продало" за незнам колко чифта ботуши и то на човек, който и тях е взел за кредит - за мен това не е "ненормално", ами е супер тъжно.
Но, оглеждайки се и виждайки какво се харчи навън - коли, пари и силикони - по клипове, кръчми, списания, къде ли не - не мисля, че е голяма изненада.
Ако и вътре в семейството на родителите й бащата се е прибирал и "заставял" майка й да го чака със салатата и ракията, а той носи заплата от 200-300лв и никога не е завел семейството си някъде, където да видят нещо различно - ами какво да очакваме от деца, възпитани в такава среда?
Те не са си го избрали това, убедена съм  nea

П.С. Много ми хареса последния пост на Денито  good
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #31 -: март 23, 2010, 17:41:15 »

Благодаря ви, но аз само изказвах мнението си и как пречупвам нещата през моя поглед. Съгласна съм с bubka че никой не е търсил такъв живот, а също и за начина по който се отразява не само семейната атмосфера, а и заобикалящата среда на възпитанието, морала и ценностите на подрастващото поколение. Мен лично, като човек израстнал в здраво и прекрасно семейство, където открито е споделяна любов, и са възпитавани "старите" ценности, ми е много трудно да си представя как сега, в тази среда аз ще възпитавам (живот и здраве) своите деца. Не става въпрос само за това какво вижда детето в къщи, а и за това с какво се сблъсква в училище, на улицата, в заведенията. Главата ми не го побира, как може едно момиче да започне да прави секс на 12, докато навърши 16 вече да е имала към 30 сексуални партньора и да е "решила" че иска дете, когато тя самата все още е такова. Винаги съм искала да имам голям син и после две момиченца, еднояйчни близначки, но като ги гледам тези, а и другите навън, май по-добре само момчета...
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 23, 2010, 18:52:41 »

Ина,

всеки може да даде свое определение за нормално семейство, моето е следното: двама човека, които се обичат и уважават, рискуват да живеят заедно и да отглеждат и възпитават децата си, казвам рискуват, защото битовизмите доста унищожават любовта, но това е друг въпрос.

Относно лицемерието на заобикалящите ни имат предвид, че някои хора около нас нарочно представят живота си като много розов и перфектен, но ако се появят в подобно предаване за 1,2 седмици лъсва всичко просто защото са затворени и изпадат в най-различни ситуации. Това имах предвид, незнам защо ти го свърза по някакъв начин с нормалното семейство или и аз незнам какво, няма значение.
 
И на мен много ми харесаха последните два поста на Денито и Бубка, не се бях замисила, че някои от участниците са жертва на лошо възпитание и среда, а побързах да ги съдя ... И аз съм живяла мизерно, но поне са ме научили на мисля и да не си взимам съпруг и ботуши на кредит, а само апт.  tease
 
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: март 24, 2010, 08:39:05 »

да ви кажа за възрастните хора от Пловдив, оказа се че жената е работила в ХЕИ и от тези, които ходят да правят проверки, и ми казаха, хора които я познават , че нещо не е съвсем в ред жената, така че очаквам и от тях изненади.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: март 24, 2010, 09:37:58 »

Абсолютно съм съгласна с Бубка и Денито, и аз това имах в предвид.Просто трябва да гледате извън свойте най-близки контакти да гледате хората по улиците по дискотеките.Това например със заема за ботуши мен лично не ме учуди, че тук 80 % от населението си взима заем, за да си купи нов телефон, дънки, обувки и плазма, ядене и пиене на корем и после връща.После нов заем и така.Така живее голяма част от населението.И това което казват за примера в семейството е много важно.Ето аз имам пример пред очите си едни наши роднини, аз откакто се помня мъжът вечно е без работа, жена му го издържа и винаги тя е лошата.Сега за съжаление децата им вървят по техния път.Но те така виждат семейството, това са видели в къщи.
Мисля, че цялата драма идва от това, че доста са синтезирани типажита, а и доста се набляга на определени черти и бъдещи действия.
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #35 -: март 24, 2010, 11:38:49 »

да ви кажа за възрастните хора от Пловдив, оказа се че жената е работила в ХЕИ и от тези, които ходят да правят проверки, и ми казаха, хора които я познават , че нещо не е съвсем в ред жената, така че очаквам и от тях изненади.

Изобщо не бих се учудила. Те просто нямаше да ги изберат, ако бяха супер нормални  smile. Снощи самите продуценти казаха, че са избирали разни ексцентрици и хора с особена история, за да е интересно на зрителите. Просто не всичко относно тези хора става ясно от пръв поглед, според мен тепърва ще се разкриват.

И аз като всички хора много харесвам възрастни двойки, които се обичат и държат един на друг, но маалко ме притесняват такива, които непрекъснато се целуват и държат за ръка, та и обясняват как още имали полов живот. Идва ми в повече. Истинската любов според мен не се демонстрира така натрапчиво -то се усеща, когато я има хармонията и разбирателството. При горещи демонстрации на чувства обикновено има нещо под повърхността.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: март 24, 2010, 12:40:17 »

да ви кажа за възрастните хора от Пловдив, оказа се че жената е работила в ХЕИ и от тези, които ходят да правят проверки, и ми казаха, хора които я познават , че нещо не е съвсем в ред жената, така че очаквам и от тях изненади.

То и личи, че не е съвсем в час. Даниел като я видя и това беше първото нещо което каза.
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 24, 2010, 13:57:37 »

Не знам за бабата и дядото, но тази Анжелика с мъжа си много ме дразнят, то няма такова самочувствие, такова показване, ми не се намира в стриптийз бара все пак и какво се мисли за толкоз хубава, нямам думи, много ми е противна, пък мъжа и като кученце след нея и прилича на обратен....
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: март 24, 2010, 14:07:42 »

Мислех да не пиша, за да коментирам темата за BB famiy, обаче прочетох и и аз да си кажа мнението.  pardon
Ами, то е ясно, че няма "нормални" семейства там. Наречените "нормални" били "скучни".  Yes
То е ясно, че ако на човек му се гледа нещо морално и нормално - това предаване не е подходящо.
Тези са някакви фрикове и аз принципно не съдя хората. Да, не възприемам никак поведението на продажниците (те май всички са такива, щом са там), но пък, когато реша да гледам предаването наблюдавам по-детайлно и абстрактно.
За Анжделика - казаха, че не се съглаила да роди бебе за много пари,  ако е така, въпреки неморалното и поведение, и тя си има някаква ценностна система, дори факта, че не позволява на мъжа и да целува друга е нейно правило, нещо нестандартно е. Всеки е особняк и според мен има смисъл да се гледат, само ако съумееш и искаш да видиш различната гледна точка, ако само ще се вика "безморалие", "ненормалници" - то това е ясно, никой не успорва и ако не се забеязва другата  гл. точка, то по-добре да не се гледа.  blum
« Последна редакция: март 24, 2010, 14:09:20 от lunno momiche » Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: март 24, 2010, 15:55:25 »

Какво да ви кажа мацки една приятелка вчера като си говорехме  и коментирахме Брадърите тя ми каза" сега съм спокойна,че има и по-зле от нас"  tease Ами те тези реж. и сценаристи ако не бяха взели такива "кифли" едната била двойничка на Анелия  Girl_hide, другият пък изтеглил 35000лв. за да свали някакво лапе.Ужас  laugh Добре, че това не е извадка за соц. и псих. статус на българина иначе сме загубени.Нито един от тях не ми е познат, ама и слава Богу, щото щях да се притесня с какви хора общувам.А колкот дали ще го гледам - най- вероятно да! Защото явно това е" най-нормалното "  нещо което дават по тв, като се има впредвид  тези турски сапунки Wink Дерзайте и очакваме само приятни моменти да топлят сърцата ни  tease
Активен
manthebest
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #40 -: март 26, 2010, 12:03:06 »

Тая ако е двойничка на Анелия, аз съм двойник на Бойко Борисов.
Цялата измет на България е събрана там. Нямам нито един познат приличащ на типажите от къщата. Това не може да бъде модел на БГ семейство. Това са изключения и ми намирисва на сценарий.
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 26, 2010, 13:22:58 »

Ами те нарочно са избрали такива, за да има простотии и интриги, иначе ще бъде скучно и никой няма да севъзмущава като сега.
Аз вчера бях потресна просто от тези двамата пияндета, голямо унижение NO
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: март 26, 2010, 15:42:44 »

Аз вчера бях потресна просто от тези двамата пияндета, голямо унижение NO

и аз бях...такова държане на мъж към жена... колкото и да я мрази все пак  crazy  а представяш ли си, ако са още 2 седмици вътре сигурно и до бой ще се стигне  beating
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: март 26, 2010, 16:54:50 »

Тая ако е двойничка на Анелия, аз съм двойник на Бойко Борисов.
Цялата измет на България е събрана там. Нямам нито един познат приличащ на типажите от къщата. Това не може да бъде модел на БГ семейство. Това са изключения и ми намирисва на сценарий.

Хмм не е никакъв сценрий. Такива под път и над път ги има  smile всякакви хора, всякакви идеали...
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #44 -: март 26, 2010, 17:06:15 »

Аз да питам само - има едно момиче, което било двойничка на Анелия... а коя Анелия - фолкпевицата ли  blush, щото така се говори за това, все едно ако не я познаваш коя е Анелия, е същото като да не чувал за Анджелина Джоли? Не че страшно съм се вглеждала в Анелия, но доколкото съм виждала нейни снимки по списанията, никаква прилика няма... Освен това, какво означава "двойничка на Анелия", все едно това е някакъв еталон за женска красота или някаква страшно известна личност... да не е Бриджит Бардо... извинявайте, ама що за манталитет е това, значи до там ти стигат идеалите за красота или пък познанията изобщо...
« Последна редакция: март 26, 2010, 17:08:28 от rozovka » Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines