Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 19, 2024, 00:18:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Big Brother Family  (Прочетена 31401 пъти)
 
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« -: март 23, 2010, 00:08:53 »

Ще гледаме ли заедно този сезон  blum
На мен интересно ми се видя началото, всякакви откачалки има  Wink Нека си имаме темичка да си коментираме шоуто  good

http://bigbrother.bg/
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 23, 2010, 08:30:53 »

аз го гледах с една приятелка, която ми е на гости и останахме втрещени, няма едни нормални хора, всички са изроди и мутреси, дано не звуча прекалено крайна, но просто стоях и чаках да се появят едни нормални хора, еми няма.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 23, 2010, 08:45:26 »

аз го гледах с една приятелка, която ми е на гости и останахме втрещени, няма едни нормални хора, всички са изроди и мутреси, дано не звуча прекалено крайна, но просто стоях и чаках да се появят едни нормални хора, еми няма.
Аз нe го гледах, а само  седното око като се качих да си почина (бях на рожден ден) та съгласна съм с Румяна че няма нормални хора, но и на тях не им трябват нормални семейства а точно тия ненормалните -само така ще им се получи "шоуто" интригите и т.н.
Може би ще го гледам от време на време от любопитство ,  но не така както съм следяла Вип брадър, опредлено повече на ниво е "България търси талант" за мен.
Писна ми от някви отрепки да правим звезди, сега всички тия дето влязаха и те ще станат много важни  diablo
Ама кво да се прави, нашия народ си умира за подобни неща, няма да гледа опера я - интригите са много важни.
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: март 23, 2010, 09:51:55 »

Да, и аз го гледах и просто бях втрещена nea
Какви са тия хора, ако това е представителна извадка на българското семейство , аз ще се гръмна.
То нямаше едни нормални тука, ама то нямаше и да е интересно good
Пък сега като почнат да се карат, мале мале, може и шамари да има даже, ама много злобни тези жени бе, то направо като ги погледнеш и лисици......
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #4 -: март 23, 2010, 10:07:34 »

Аз момичета,не вярвах че съществуват такива хора! shok
Все едно е сценарии(не че го изключвам де)!
Преди си имах винаги фаворит и все някои ме грабваше от първия ден и си държах на него!Ама сега са възможно най-отблъскващите маи!
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #5 -: март 23, 2010, 10:25:02 »

Аз също го гледах снощи и честно казано съм изумена Oh my ...
Няма една нормална двойка, едната часто от жените са "държанки", едната част са "манипулаторки"-най-нормална ми се струва дамата на пенсионна възраст. Тя всъщност излъчва много стил и изисканост.Чудя се , какво прави нормална двойка като тях в това предаване.
За мъжете "под чехъл" и особено младежа от Велинград просто нямам думи.
Вероника е права, че голяма част от хората в БГ се вълнуват и интересуват от фалша и пошлостта shok
Ще хвърлям по едно око, просто защото няма какво да се гледа по ТВ smile
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: март 23, 2010, 10:30:30 »

Аз да си кажа честно се загледах снощи, понеже ми беше любопитно какви персонажи са избрали. Ами бях втрещена, но до едно време. Колкото повече се замислях, толкова повече осъзнавах, че реално тези там не са изключения, ами са си точно извадка и то точно от нашия си народ.
Ами вземете тези от Велинград - има сумати такива двойки.
Вземете после жената от София, учила и вероятно правила планове за "светло" бъдеще и "влюбила" се в Гларуса - и такива съм сигурна, че има много.
Моето мнение е, че това важи за повечето двойки (изпуснах единствено влизането на двойката с италианеца). Като си спомня хората от "Цената на истината" какви неща разказваха - еми тук са същите. Един пилее пари на комар, другия жена му танцува или се снима в незнам какви си еротични филми и "Не иска мъжа й да работи за 500лв".
Да ви кажа, вземам да се чудя те или ние сме "нормалната" извадка  girl_impossible

Иначе съм съгласна в Вероника - такъв ни е манталитета и такава ни е реалността за съжаление. Много хора ще предпочетат да останат и да "зяпат къщата", вместо да излязат и да отидат на театър например. Затова и вътре са точно тези герои, а не други, затова и ние ще си ги направим "звезди" после  huhhuh.gif
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 23, 2010, 10:30:37 »

Успокоихте ме, че не съм единствената която е гледала като цапната с мокър парцал  Oh my ...
Не че не съм знаела че има такива хора - особено тук, в провинцията като излезнеш на разходка едно 70% от жените изглеждат и са такива като тези които са вкарали в къщата! но не мислех че ще гледаме точно това по ББ ... явно наистина се харесва  angry  
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 23, 2010, 10:32:13 »

И аз съм ужасена, явно това е целта де! За да се гледа ... Но много лош пример се дава на несемейните, тинейджърите, едва ли не остават с впечетление, че всяко второ сем. е на подобни утрепки и е нормално да си оставиш 3-месечното бебе, за да ходиш да въртиш любов с бившия и т.н. Луда работа.
Аз се смятам за средностатистически индивид и определено нямам подобни познати. Направо са ги събрали от кол и въже ... Май единствените що годе нормални са възрастните и Боряна и Боян, други няма, а са доста народ.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 23, 2010, 10:34:37 »

Някога замисляли ли сте се какви хора ходят на кастинги за предавания от рода "Цената на истината" и "Биг Брадър" -че кои от нормалните семейства и хора на България ще ходят да се излагат в подобни неща.
Така че е напълно нормално това което се получава.
Да има и такива хора, но чак пък извадка.
Ок ако е извадка и измежду нас в този форум ще има такива двойки - къде са?????????
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 23, 2010, 10:39:41 »

Стига бубка, ние сме нормалните!!!  pleasantry
А тези са ги избрали, за да е по-скандално и да се гледа! Но и при нормално и добро семейство има всякакви пикатерии и ситуации, така че пак щеше да се гледа, дори да бяха избрали по-интелигентни хора
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 23, 2010, 10:41:43 »

Стига бубка, ние сме нормалните!!!  pleasantry
А тези са ги избрали, за да е по-скандално и да се гледа! Но и при нормално и добро семейство има всякакви пикатерии и ситуации, така че пак щеше да се гледа, дори да бяха избрали по-интелигентни хора
абсолютно  good good good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 23, 2010, 10:53:27 »

Момичета аз съм съгласна с Бубка.Живея в Плевен знаете много добре по-голямат част от семействата са точно като показаните там.Оженили се рано имат дете, на нея и се ходи по дискотеки и и се сваля с мъже на него му се ходи по курви и т.н. задържа ги само детето и то за известно време.Боже колко много ги има такива.А какви случаи знам аз.Просто средата в която живеете не ви показва всички красоти на живота в БГ.И аз съм така, но снощи се замислих, за хората който срещам по улиците за познати който просто знам какво се е случило с тях.Ами така е такъв е живота в БГ, такива са семействата.
Е ние сме някакви изключения, а и семейства като нашите няма да се цанят да ходят на такива кастинги нали се сещате.Аз днес разбрах, че имало някаква на 17 години и се втрещих, ама то акъл море патки пасе, казват хората тук.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 23, 2010, 10:56:50 »


Ок ако е извадка и измежду нас в този форум ще има такива двойки - къде са?????????
Ами .... всъщност не се знае дали има или няма.

Мисля, че всички реагирате по този начин, защото сте предубедени от визитките, които акцентираха изключително и само върху фактите, които са отрицателните в една връзка.
Никой не знае какво става в кухнята на семейните отношения. И това, че ние не знаем за съществуването на един или др проблем, това съвсем не означава, че него го няма.

Аз потресена или втрещена не съм, даже никак.
Ще гледам сезона, къде от любопитство, къде от малко по-професионална гледна точка, къде от интерес кой кога и с какво ще се изяви.

И съм абсолютно съгласна с Бубка, че такива семейства и двойки са под път и над път.
Просто сега те са ни поднесени доста синтезирино и моето мнение е, че именно заради това реакциите са такива.

Нима не познавате двойки, в които единия е по-ощетен от другия, по-обичащ, отколкото получаващ обич, унижаван от партньора си? Не сте ли били в ситуация, в която виждайки как някой се държи с партньора си сте изпитвали нужда да се намесите, защото виждате ясно някаква форма на тъпотия, несправедливост или  селяния????
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 23, 2010, 11:07:39 »

Аз и мъжа ми сме доста общителни хора и да ви ажа из между аншите приятели и познати няма такива като тези. Това не означава, че не съществува ама стига вече с това ниско саочувствие в БГ че ние сме най-простите и всичко най- лошо.
Сега нямам намерние да водя безмислен спор -това е моето виждане и мнение по въпроса и толкова.
Аз не виждам чашата наполовина празна а обратното, и ако всички погледнем така България ще стане 100 пъти по-добро място за всички нас.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines