Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 10:42:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ГОТВЕНЕТО!!!!!!!!! ЧАСТ 8  (Прочетена 160451 пъти)
 
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: август 03, 2010, 16:14:29 »

И аз тъкмо привърших с готвенето.Направих следното:
Запържих леко  малко пилешко и малко свинско месо.След това оставих месото да си ври с един фикс за пиле фрикасе.Разбърках си отделно 1 заквасена сметана+2яйца и 3-4с.л. брашно.Като стана готово месото запържих един буркан нарязани гъби и прибавих и тях.После и сметанката и станаа...точно като в мойто детство.На пръв поглед нищо работа, но много вкусно.Имах някакъв спомен в главата си за някаква такава манджичка - нещо като пиле фрикасе, но по-гъсто и то стана.. smile
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: август 04, 2010, 09:07:45 »

Роси, ще си открадна рецептата  blush

Я и аз да ви кажа една рецепта с тиквички.

Обелват се тиквичките, рендосват се. В намазнена с много малко олио тавичка се изсипват. В предварително загрята фурна се запичат заедно с настъргано /или натрошено/ сирене. Печат се 30 минути. Предварително сме намачкали чесън, сол, вода, оцет и магданоз. Като се извадят от фурната се омесват със сместа.
Получава се нещо като кьопоолу, но по- хубаво  smile
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: август 04, 2010, 10:33:04 »

Сиси аз правя нещо подобно, но с патладжани и няма да ти казвам колко филии се изяждат така smile Обелвам предварително изпечените патладжани, слагам ги в една по-голяма купа, добавям сирене, чесън и малко зехтин и разбивам с пасатора.За разядка е мн хубаво Wink

А аз да ви кажа тези дни направих един експеримент с гювечетата, най-отдолу наредих пържени картофки, не знам как ама ей така ми щукна и толкова хубави се получиха..... smile Може някоя от вас по принцип така да ги прави, то в различните краища-различни рецепти... smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: август 04, 2010, 15:32:40 »

Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines