Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:09:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМВРИ 3"  (Прочетена 125171 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: март 19, 2010, 15:52:56 »

m_eleva19  притеснихме се за теб.Дано повече няма неприятни случки при теб.Слушай док и почивай повече.

grahovaprincesa никой няма да ти пусне изследвания,ако не те следи по ЖК.Повечето доктори дори не желаят да пускат преди 12г.с. и да те записват.Кажи за кой град става дума и може да дадем насоки за добър гинеколог.
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: март 19, 2010, 15:57:32 »

m_eleva19, стискам ти палци да с евузстановиш бързо и притисненията ти да отминат. А казаха ли ти на какво се дължи това или поне ти какви симптоми имаше?
Поздави !
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #197 -: март 19, 2010, 16:31:15 »

Аз съм писала в темата за нашите гинеколози, но все пак да кажа, че става въпрос за София.

m_eleva19 бъди силна  give_rose
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: март 19, 2010, 16:37:18 »


А за какви изследвания толкова напирате?  crazy пууу само аз ли съм невежата  sad  на мен онзи ден моята докторка ми пусна за кръвна група, хепатит А и Б и още нещо ма спомням ли си  angry много съм отвеяна  blum


m_eleva19  стиснати палци от мен и скоро да се закрепиш и да си здрава  give_rose
Активен
shava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #199 -: март 19, 2010, 16:37:59 »

Здравейте момичета честито на новата мама стискам палци всичко да е наред и лека pqz.
Svetla_ety, и аз съм май в същото положение и мойто бебче е по-малко от седмиците от който съм но доки каза да не се притеснявам , защото вижда вътре жълтото мехурче от което се храни бебчо което ме успокой че яйцето не е кухо ,но каза да продължа да си пия дуфастона и да почивам и че след 10 дни ще се видем.Това е от мен за сега
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #200 -: март 19, 2010, 16:46:40 »

m_eleva19 ,усетих аз че е станало така и че си влязла,ама да ти кажа по добре че си там,а не се лекуваш вкъщи!Там ще си по спокоина! good
Аз за малко да ти доида на гости днес!Ама за сега не се налага и дано не се!Аз днес и казах че там ще съм по сигурна,ама дано пак казвам да не се налага!
Ти си почивай и бъди много споокойна!Сигурна съм че всичко ще е наред!Целувки!
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #201 -: март 19, 2010, 16:49:37 »

Fiama говоря за изследванията през първото тримесечие, в които може би влизат и тези, които си ги минала и ти.

Едно кръвно дето се вика не ми е измерено!
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: март 19, 2010, 16:53:32 »

Ехеее, на мен кръвното в 5-тия месец почнаха да ми го мерят .
Знам, че отначало е много нетърпеливо и аз бях така, и си мислех, че на мен нещо не ми правят както трябва, но недейте да се вглъбявате толкова. Особено тези от вас, които се чувстват добре, не се натоварвайте излишно, за да не си докарате неприятности. По-спокойно и всичко ще е наред  good
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #203 -: март 19, 2010, 16:59:58 »

Дано си права Лени Бени, но нали знаеш - неизвестното е най-плашещо.
А и като никой не ти обяснява.............
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #204 -: март 19, 2010, 17:09:48 »

Спокоино grahovaprincesa!Аз в твоите седмици не бях регистрирана и записана при доки!Рано е още!А наистина и моето кръвно,килограми и др иследвания ми почнаха към 5 месец!До тогава те като че ли не се влияят от бременлииството! good
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: март 19, 2010, 17:18:51 »

grahovaprincesa  , да неприятно е , че сме в неведение в началото , но така е с всички . И аз доста се възмущавах, ама няма смисъл да се плашиш.
Тук ще обясняваме, а като му дойде времето да те запишат за ЖК, ще си зададеш и там всички въпроси  good
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: март 22, 2010, 13:32:57 »

Здравейте в събота бях на док и всичко е наред в изследванията.Взе ми микробиология и цитонамазка и ми пусна още веднъж кръв за анти тела,нали съм Рх (-).Мери кръвно,тегло и видяхме бебока.Имаме си всичко ръчички,крачета....шава ли,шава маймунката  smile
В петък ще ходя пак,за да ме гледа пак на ехото и да ходя в Майчин дом на БХС,но честно казано се колебая дали да отида.Май,май пак ще ходя,ама се чудя защо ли ?!

Разказвайте вие как сте?

При мен гаденето почти го няма,само от време на време,но това вече си е нормално...не като преди нон-стоп.Фиамка ти оздравя ли ?
ГраховаПринцеса откри ли най-накрая твоя гинеколог?
М_Елева как си?

На всички останали хубав ден,да не ви изреждам поименно  blum
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: март 22, 2010, 13:48:15 »

Здравейте мами, благодаря за подкрепата...аз ще пописвам по-рядко, защото вече не съм на работа, а освен това ужасно ми се гади. Добре, че спрях да повръщам. Иначе наистина в болницата се почувствах добре, на място и се успокоих, защото колкото и напрегнато да им беше, наистина ни обръщаха внимание и ни следяха след първия ден, защото беше лудница, но това е др. тема. Оказа се, че д-р Гагова иска пак да ме вкарва там да полежа под наблюдение, така, че мога пак да се загубя. Иначе аз съм записана на 01.04 на БХС, по нейна препоръка и аз все още не съм се записала на ЖК. Направо незнам в моето състояние, ако я намах, къде щеше да свърши всичко. Сега тя ми изпълнява функцията на ЖК. И да кажа, на неопитните мами, ако някоя се почувства зле, да не си стои в къщи, защото точно в момента няма средства (имаше и такъв случай в стаята), че приема и престоя са безплатни...дори и потребителска такса на се плаща... И не искам никоя да се озовава там, освен около термините blum
И забравих да се похваля Bravo Bravo Bravo на 19-ти станах леля на прекрасна племенница - Жасмина с мерките 53 см и 3500 гр., но не мога да я видя, че не ми дават да пътувам sad
« Последна редакция: март 22, 2010, 13:54:43 от m_eleva19 » Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #208 -: март 22, 2010, 13:58:46 »

 m_eleva19 ,много се радвам че си добре! heart
Лежи си и почиваи!аз съм така от 3 месец,ама се свиква да ти кажа! tease
Щом трябва ще ходиш да полежиш и там,все пак ще си много по спокоина за мъничето в теб!
Целувки и галки на коремчо!
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #209 -: март 22, 2010, 15:03:01 »

Здравейте и от мен.
Данитка радвам се че всичко е наред при вас с бебо.

m_eleva19 почивай си. Сега това е най-важно и за теб и за малкото човече  smile

Аз утре съм на Фетална морфология. В други ден съм на лекар и много се надявам вече да се спра на този гинеколог. Стискайте палци всичко да е наред, че имам страшни болки в кръстта.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines