Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 14:05:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМВРИ 3"  (Прочетена 120410 пъти)
 
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: март 17, 2010, 08:14:19 »

Маринка, едно изпитано средство за хрема - захар на котлона и вдишваш. Помага доста, няколко пъти и хремата ти ще отшуми, малко е неприятно, но помага да знаеш. За студеното и разтрисването - мед, чай и мнооого лимони в комбинация. Аз като бях леко настинала ядах лимони на парченца и си ги топих в мед....обаче на мен не ми се гадеше от тях. И разбира се много почивка, особено сега когато си в началото, моят съвет е само при най-малкото разположение си искай болничен и почивай, по-добре да се презастраховаш. А и всички други неща, които са ти казали момичетата, топли супички и вкъщи на топло и в леглото. Никаква работа.
Активен
p4eli4kata
Новак
*
Публикации: 10



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: март 17, 2010, 08:49:37 »

здравейте момичета:)))И аз да се разпиша в темичката на бъдещите мами..smile
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: март 17, 2010, 10:35:12 »

Момичетаааа, благодаря за съветите  give_rose  give_rose  give_rose  почнах с лимоните, довечера ще пробвам и със захарта  Wink

Днес бяхме на чичо доктор и видяхме точката  yahoo  yahoo  yahoo, чухме и сърчицетоооо - малейй как се чува само и едно вълнение те залива  tease умрях от кеф  blum, всичко за момента е наред  Bravo
Хммм  crazy а за термина пак нищо не говорихме и все забравям да я питам  blush, но си го пресмятах и май ще сме на 03.11.2010 живи и здрави  Wink

На 07.04 сме отново на док и тогава пак ще дам отчет  good
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: март 17, 2010, 11:24:47 »

Браво, Марина!  Bravo Ето това са най-страхотните новини и вълнения, да чуеш сърчицето и да видиш тгочицата. Толкова се радвам за теб!!!  give_rose
А, доки какво ти каза да пиеш за хремата?
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #184 -: март 17, 2010, 11:35:52 »


Днес бяхме на чичо доктор и видяхме точката  yahoo  yahoo  yahoo, чухме и сърчицетоооо - малейй как се чува само и едно вълнение те залива  tease умрях от кеф  blum, всичко за момента е наред  Bravo


Да видиш точицата е много вълнуващо, но още повече е когато видиш как бързо тя пораства и всеки път като отидеш на лекар тя ще е по-голяма  LOVING
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #185 -: март 17, 2010, 11:39:03 »

fiamaa , Bravo за новините мила!
Наистина няма по вълнуващо от първото виждане на мъничето и чуването на сърцето heart!Аз  бях толкова развълнувана,сърцето ми се разтупка така,че ме беше страх да не навредя на бебка! tease
Но знай,че всеки път ще е различно и все едно за първи път го виждаш!
Я бързо си слагаи една линиика! beating
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: март 17, 2010, 12:12:00 »

fiamaa, супер миличка  Bravo.

И аз като чух сърчицето чак не можах да повярвам как нещо толкова мъничко тупти, храни се и расте.
Само това ме успокоява и ми вдъхва сили да се преборя с всички неразположения.

Пожелавам ти бързо възстановяване.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: март 17, 2010, 14:31:12 »

Ейй благодаря ви  give_rose
Бени, за хремата не я питах - голям съм заплес - все забравям да я питам важни работи  angry
Рубинче, с тия линиики не ми е много известно как да се справя, а и зор голям нямам  tease по натам  blum
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: март 17, 2010, 21:14:21 »

Цитат на: p4eli4kata  link=topic=23964.msg382486#msg382486 date=1268808577
здравейте момичета:)))И аз да се разпиша в темичката на бъдещите мами..smile

Добре дошла, леко и бременеене ти пожелавам!!!

Фиама, на теб бързо излекуване. Това със захарта на котлона и аз го знам, баба едно време ми го прилагаше.
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: март 18, 2010, 13:30:13 »

p4eli4kata, добре дошла и лека бременност!!!
fiamaa, толкова се развълнувах вчера с твоите емоции и едвам дочаках днешния ден с моя преглед. Хареса ми доктора и обслужването - сестрата се занимава с бомащината, а той си гледа работата и мисля там да продължа да си ходя smile Само дето с еоказа, че моето бебче е по - малкичко и още му е рано за сърдечна дейност sad Доктора каза, че всеки случай си е индивидуален  и може по - късно да е станало бебчето и според него е около 4-та седмица, но на следващия преглед като измерят нарастването ще прецени по- точно. Поне видях голямо продълговато нещичко - преди нищо не виждах. Явно наистина при мен е станало по - късно , защото колкото и пъти да ходих и все ми казваха, ела след 1,2 седмици още е рано и то за неща, които от вас чувах, че вече сте направили  Wink Сега едвам ще дочакам следващия си час чак на 15.04 и тогава ми казаха, че ще ми пъснат всички изследвания.
Поздрави и лека бременност на всички!
Активен
p4eli4kata
Новак
*
Публикации: 10



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: март 18, 2010, 17:28:22 »

ооо при мен беше същото,двама доктори ме гледаха и дори ме бяха уплашили че е кухо яѝце,но за щастие всичко е наред.Просто съм имала по-късна овулация:))

А има ли някоя бъдеща мама от Пловдив?
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #191 -: март 19, 2010, 10:27:18 »

Такаааа, тъй като моят лекар не пожела да ме прегледа онзи ден, вчера отидох на друг.
Слава богу с бебето всичко е наред.  smile
Имам обаче доста болки в кръстта, и ми дадоха болничен.

Продължавам в лутането да си намеря гинеколог, който да ме следи.
Притеснена съм, че никой досега не ми е пуснал изследвания - ама никакви  angry

А за да не изтърва и момента си записах час за ранна фетална морфология за 23.03.
На 24.03 съм на лекар при една гинеколожка, кочто много вече се надявам да ме вземе и да ме следи, защото от некадърници, които ги мързи и да дишат дори, ми омръзна  diablo
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: март 19, 2010, 14:10:22 »

и аз да пиша, че не се знае кога пак ще се включа...честито на новите мами...за болките в кръста, като нямаш лекар отиди на спешен кабинет в Шейново, ще те прегледат и ако се наложи ще те приемат, всичко е безплатно...При мен се оказа, че болките не са случайни и лекарката ми искаше да ме приеме в Шейново, но аз отказах, а и тя не настоя, защото нямах кървене и точно като се прибрах от прегледа...прокървих. Обадих и се и започнах веднага с Дуфастон и нош-па, но екстрите не свършиха...после започнах едно повръщане и така докато и въздух вече нямах и ме приеха по спешност, после 4 дена на инжекции и системи и сега ме изписаха, но май пак ще влизам...общо взето ме стабилизираха, но тя не е убедена, че аз мога да се пазя, а и иска да ме наблюдава, та така, много ме е страх за бебчо...и може би утре пак ще влизам в болница. Все още не моога да се храня нормално, едва поемам по-малко течности и така...обръщайте внимание, че е ужасно
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: март 19, 2010, 14:39:41 »

grahovaprincesa , на мен първите изследвания ми ги пуснаха в 13-та седмица. А ти щом още не си записана при лекар да ти води ЖК, не се учудвай , че не те изследват. Като те запишат някъде всичко ще се нареди, не се притеснявай  Wink
m_eleva19 , много неприятна случка. Дано се закрепиш скоро и да не ходиш пак в болница
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: март 19, 2010, 15:03:22 »

Ами да не се налага, но там е добре...почувставх се в сигурни ръце...видях, че на някой му пука и гледа да запази бебчо...колкото пъти се наложи толкова ще ходя и няма да се опъвам пак...там лежах над стаята с новородените и само гласчетата, които чувах ме мотивираха и ме караха да не се отчайвам...
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines