Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 15:44:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМВРИ 3"  (Прочетена 120418 пъти)
 
shava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #165 -: март 15, 2010, 21:07:23 »

Здравейте и от мен, как сте надявам се всички да сте добре и пупите да растат Bravo Bravo Bravo, аз съм добре за сега в четвъртък съм на преглед, но по интересното е какво става в m_eleva от както писа че ще влиза в болница нищо не се чува за нея.Надявам се всичко при нея е добре и скоро да пише.
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: март 15, 2010, 21:23:25 »

тук сме, shava  Wink.  Радвам се, че всичко е наред с двамина ви.

m_eleva, пиши как си, че взехме да се притесняваме за теб. Не ни дръж в напрежение...
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: март 16, 2010, 10:03:13 »

Аз да си призная не съм се ровила и не знам какво е БХС и ФМ, така че моля да ме просветлите  tease
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: март 16, 2010, 10:10:59 »

fiamaa , ако те интересува по-подробно прочети темата , която пуснах на предната страница. На кратко БХС и ФМ са изследвания за генетични аномалии на плода, като има определени седмици , в които се правят .
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: март 16, 2010, 16:21:10 »

Момичета помагайте - от миналата седмица не ми е минала хремата и се задълбава. Дори имам чувството, че ще ме повтори тази пуста настинка  diablo идея нямам какво да пия - а парацетамола е само за глава и температура  shok
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #170 -: март 16, 2010, 16:31:09 »

fiamaa ,пии чаиове,друго не става!
А аз ако бях на теб щях да звъня на доки да питам!Не че е тревожно,щом нямаш температура няма страшно,но наи добре се обади да питаш какво можеш да си вземеш!
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: март 16, 2010, 16:38:03 »

fiamaa ,пии чаиове,друго не става!
А аз ако бях на теб щях да звъня на доки да питам!Не че е тревожно,щом нямаш температура няма страшно,но наи добре се обади да питаш какво можеш да си вземеш!

То чай ОК, ма на мен ми се  bad от тези чайове ужасссс. А и аз докторката утре ще я виждам и ще я питам. Лошото е, че постоянно ми е студено и ме втриса  angry
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #172 -: март 16, 2010, 16:46:48 »

Ти в коя седмица си?Я си сложи лниика girl_wink!
Аз бях много болна в 12 седмица и тогава беше мн опасно,защото имах температура!Гадеше ми се от бременоста и ме втрисаше от настинката!Някакъв кошмар просто!Никога не ми е било така зле!Пиех много чаичета,помня че и витамин Ц можеше и парацетамол!Оправих се,ама много бавно!Имах чувството че от бременоста и по бавно се оправях!
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: март 16, 2010, 16:49:17 »

Да вярно е, през бременността по-трудно се справя организма с вирусите и бацилите . И аз доста време се възстановявах
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: март 16, 2010, 16:50:33 »

Ми мисля, че съм в 7 г.с. и в четвъртък влизам в 8г.с. Миналата седмица в понеделник бях много зле-висока температура, болка в ставите и то нечовешка, болки в гърлото и точеща сополи. Но в сряда вече бях ОК и реших, че ще си ходя на работа, да ама хремата не минава  angry уж спря, но от неделя пак на ново с нови сили осейвам цялата къща в сополиви кърпи  diablo
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #175 -: март 16, 2010, 16:57:59 »

Добре е да си лежиш!Вземи си болничен!Организма ще се стегне по лесно,като лежиш!Аз бях 10 дни на легло и едва се оправих,а не знам ако трябваше да работя!Ама пак ти казвам,много добре че нямаш температура! *THUMBS*Топли се и бързо оздравяване!ИИИИИИ,забравих-много важно да ядеш плодове!!!!!!!Взимаи цеди си лимони,много помагат!Може да ти се гади,ама няма начин!Яж портокали,ябълки....
Целувки ти пращам!
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: март 16, 2010, 17:00:56 »

На мен много ми помага домашно приготвена пилешка супа - до колкото съм чувала докато се вари пилето костите изпускат някакви лековити вещества smile Също е хубаво да се пият всякакви фрешове , чайове с мед  и друго важно е да си отделиш време за почивка - ако трябва и болничен си пусни да полежиш  good 
Аз като цяло се тревожа дали всичко, което съм ядяла до сега е полезно - примерно за зален и черен чай не знам дали поради това че са доста силни не пречат на бебето... Ако някуде има списък с полезни и вредни храни моля да ми кажете  give_rose
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #177 -: март 16, 2010, 17:15:31 »

svetla_ety ,има много такива,потърси в гугъл! good
А за тези чаиове-не са полезни!Не че си навредила,а просто спри да го пиеш! good
Аз в началото спазвах стриктно и се хранех само с полезни храни,но да ти кажа когато вземе да идва апетита и не мога да устоя на няки изкушения!А и един път ми се е падноло де!Но да си кажа,че храните които крият рискове и са вредни не ги допирам!
Потърси инфо,много ще ти е от полза!
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: март 16, 2010, 18:04:59 »

Ето и тук http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,11477.0.html има инфо за храненето по време на бременност  good
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: март 16, 2010, 18:19:24 »

Фиамче, мед и лимони много добре ми действа на мен. Другото момичетата са го казали. Витамин С не надвишавай 2,000 милиграма.
svetla_ety, зелен чай не бих пила повече от 1 чаша на ден, особено в началото на бремеността, защото по-голямо количество пречи при усвояването на фолиевата киселина. Това е единствената причина, иначе нищо опасно му няма на зеления чай. Черен чай - ограничи до минимум. Причината е съдържанието на кофеин. По едно кафе на ден е ок, ако не пиеш изобщо, може да си приемаш по 1-2 чаши черен чай.
Ако ти се пие чай по принцип - липов, ментов, маточина, коприва, шипков - все са безопасни и полезни по време на бременност. Може и да си ги комбинираш.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines