Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 15, 2024, 20:14:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очакваме нашите съкровища ЮЛИ - АВГУСТ - СЕПТЕМВРИ 5 ча  (Прочетена 117466 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: февруари 09, 2010, 09:35:02 »

Валка аз миналия път се мазах от дъжд на вятър  blush май и сега ще е така,но стрии ми се появиха след ржадането по 2 от всяка страна на корема,но не са големи и не се забелязват много,много.Аз се следя в Токуда.Аз до момента не съм качила,но и щях да се очудя,ако съм.Напрвао не ми се мисли,че почвам от такива кила,дето за раждане ще вляза сигурно 120 кила  pleasantry Затова се ограничавам,дано не стане като миналия път 15 + та и по-зле,стискайте ми палци
Активен
vivianka
Професор
****
Публикации: 304



« Отговор #406 -: февруари 09, 2010, 09:42:19 »

За мазане - аз се мажа веднъж дневно с едно масло на Hipp, като 5-6 месец мисля да започна по 2 пъти дневно. Имам и какаово масло и един масажен крем за напред. Иначе за килограми - имам 2 кг качени, ни си влизам още в моите си дрехи yahoo
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #407 -: февруари 09, 2010, 09:46:52 »

Дании, най-официално и още веднъж ЧЕСТИТООО! Абе я кажи при кой от Токуда се следиш?
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: февруари 09, 2010, 09:51:03 »

Мая при д-р Кирякова,Захира ми я препоръча и съм страшно доволна  smile
Но пада едно чакане,като отидеш та трябва да си приготвиш няколко часа,ако случайно влезе за раждане...миналия път чаках 3ч.,та и повече,но не смееш да си тръгнеш,защото знаеш колко е сложно с часовете  girl_impossible
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #409 -: февруари 09, 2010, 12:10:14 »

О, май навсякъде е така. Аз се следя в Щерев (но май клоня към раждане в Токуда) и чакам минимум един час. И там често се налага да чакаш, ако док е в раждане. Но в Щерев май са почитатели на секциото и ражданията май минават по-бързо.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: февруари 09, 2010, 12:36:07 »

О, май навсякъде е така. Аз се следя в Щерев (но май клоня към раждане в Токуда) и чакам минимум един час. И там често се налага да чакаш, ако док е в раждане. Но в Щерев май са почитатели на секциото и ражданията май минават по-бързо.
Я да те попитам точно за Щерев.Аз исках там да се следя,но доколкото разбрах не работат по ЗК от тази година.Ти някакво инфо имаш ли ?Понеже са ми на 1 ръка разстояние,а пък Токуда ми е на другия край,то в крайна сметка вече съм там,но нищо де.
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: февруари 09, 2010, 12:44:45 »

Я да те попитам точно за Щерев.Аз исках там да се следя,но доколкото разбрах не работат по ЗК от тази година.Ти някакво инфо имаш ли ?Понеже са ми на 1 ръка разстояние,а пък Токуда ми е на другия край,то в крайна сметка вече съм там,но нищо де.

Извинете, че се намесвам във вашата темичка. Wink
Данитка, аз също се следя в Щерев от самото начало, но аз се записах миналата година и тогава работиха до края на 2009год. знам със сигурност че работиха със ЗК, от началото на тази нямам инфо, но ще питам как стои въпроса при следващото, тъй като и мен живо ме интересува и най-вече за издаването на 45 дневния болничен лист.
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: февруари 09, 2010, 18:44:03 »

Хайде и аз да се отчета,вчера бях на преглед,видяхме бебчето,ми то човече вече,дълго е 5,4 см,докторката му гледа мозъка,сърчицето,мери му главичката,бедрото,ей такива работи,каза,че си отговаряме за седмиците,то пък от своя страна постоянно се мърдаше и обръщаше има още много място вътре и така,сега съм по-спокойна,беше такова изживяване,за пръв път го виждам вече оформено,последния път беше едно неясно петънце.
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: февруари 10, 2010, 09:11:16 »

krisssy, много се радвам че всичко е наред с бебо Bravo
Утре и аз ще дам отчет за наас...сутринта съм на ЖК, да видим какво ще каже чичко доктор. Интересно ми е дали ще се види вече пола, че нямам търпение май вече.. girl_wink
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: февруари 10, 2010, 09:27:52 »

тъй като и мен живо ме интересува и най-вече за издаването на 45 дневния болничен лист.
За издаването на болничния лист 45 дни преди раждане, няма никако значение, дали докторът/клиниката/болницата където те следят работят по ЗК  good Всички доктори работещи по ЗК или не...са регистрирани такива и всички имат право да издават болнични листове girl_wink
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #415 -: февруари 10, 2010, 11:17:32 »

Я да те попитам точно за Щерев.Аз исках там да се следя,но доколкото разбрах не работат по ЗК от тази година.Ти някакво инфо имаш ли ?Понеже са ми на 1 ръка разстояние,а пък Токуда ми е на другия край,то в крайна сметка вече съм там,но нищо де.

Дани, от 1 януари 2010 Щерев не работят със здравната каса за проследяване на бременност: http://www.ivf-bg.com/index.php?option=com_content&view=category&id=43&Itemid=61&lang=bg. За раждане не знам как е, не съм решила къде ще е раждането и не съм се интересувала още. Т.е., плащаш си, и аз си плащам, въпреки че имам пълни осигурителни права. Можеш да си платиш пакет "проследяване на бременност" - струва 450 лева  http://www.ivf-bg.com/index.php?option=com_content&view=category&id=39&Itemid=57&lang=bg, или да си плащаш прегледа и някакви изследвания, ако има, всеки път (аз така правя).
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #416 -: февруари 10, 2010, 11:27:13 »

Ето ме и мен след ФМ тази сутрин  Wink Вече имаме потвърдени сини гащи  baby_boy и видяхме пишока  tease Всички органи и размери на бебчо са добре и като термин върви по дата 1 юли. Много сме доволни от д-р Славкова във МЦ Фемина, мила жена, обяснява, показва всичко. Като му гледахме устните, леко отворени бяха и ни се стори, че са като моите като форма и сега се шегуваме, че на мен ще прилича  Wink

Да споделя и за водната гимнастика - много съм доволна и ви я препоръчвам  good Така се разтоварих, изчезват схванати рамена, болки в кръста, въобще чуството е страхотно след това, а и по време на гимнастиката. Мисля да се превърна в редовен посетител  Swiming

Данитка, много се радвам за теб  Bravo Пиши си в нашата тема, ще ни полезна, все пак имаш и една кака зад гърба и мнооого опит  Wink
krisssy, много хубави новини и нова радост за теб  Bravo Ще видиш как през следващите седмици ще става още по-вълнуващо  Wink  
« Последна редакция: февруари 10, 2010, 11:46:43 от КатиНка » Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #417 -: февруари 10, 2010, 11:31:54 »

Бравоо, КатиНка, ех че хубави новини! Аз се записах при Марков на ФМ, но как ще изтрая до 21 седмица, не знам  Wink. Голяма навалица при него, добре, че звъннах навреме. Моля те, сподели някакъв линк за водната гимнастика! Аз ходя на йога за бременни, но не мога да я препоръчам с две ръце, та си търся нещо друго. Макар че като почнаха да се качват килцата, как ще се събличаме по бански  badgirl...
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #418 -: февруари 10, 2010, 11:41:35 »

rozovka, ето линка на Мария Шпицер - http://vodna-aerobika.com/ При нея бях в хотел Витоша, а следващия път мисля в Св.София да отида за да преценя кой басейн да ползвам. Вече имам любимо упражнение - да карам колело на един макарон blum Искам да ти кажа, че и аз едва издържах един месец на очакване до часа ми за ФМ  tease А за банските - аз още не съм се притеснила от килограмите, не че не личат, но се изумих от бюста ми в горнището на банския  shok

Искам да попитам дали си купувате от специализираните списания за бебета и бременност и ако да, от кои сте доволни? Докато чаках във Фемина, разгледах Моето бебе и като че ли намерих доста полезни статии от типа на шофиране по време на бременност За и Против/точно ме вълнуваше, че все ми мънкат разни хора, че още шофирам/ и други. Преди си бях купила 9 месеца, но като че ли не ми допада толкова. Някакви други идеи???   
 
« Последна редакция: февруари 10, 2010, 11:45:37 от КатиНка » Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: февруари 10, 2010, 12:14:00 »

КатиНка , честити ти сини гащи  baby_boy  Bravo Bravo Bravo
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines