Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 14:14:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 181965 пъти)
 
Katrine
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



« Отговор #285 -: февруари 17, 2010, 16:07:25 »

Момичета, много ме шашкате. Аз съм регистрирана в сайта от известно време, но да си призная го направих, просто за да събирам полезна информация, която да ми послужи някой ден. Е този ден май наближава. Приятелят ми ме изненада с предложение на 14-ти, беше адски романтично, но като цяло нямаме конкретна представа за дата на сватбата ( аз и не умея да си правя дългосрочни планове). Като гледам как вървят нещата с запазването на ресторанта, май ще имам ОГРОООМЕН проблем. така че ще следя с интерес всеки пост.
divaorhidea желая ти много късмет и успех в запазването на ресторант good!!!!!
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #286 -: февруари 17, 2010, 16:17:58 »

Парк хотел Москва е перфектния вариант за толкова хора.
Форум НДК също е голям но е тесен и дълъг като коридор, въобще не е функционален.
Панорамата в НДК става също.
Зала София в японския
Зала "Диамант" в хотел принцес
Към тези предложения мога да добавя и "яйцето" в университета.Архитектурата на стълбите по които слизат младоженците е уникална.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #287 -: февруари 17, 2010, 16:25:47 »

Яйцето е с голям капацитет, и наистина стълбите са уникални good, но там ще трябва доста сериозна подготовко по отношение на украса и аранжиране на залата.
« Последна редакция: февруари 17, 2010, 16:27:45 от DjNick Mc » Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #288 -: февруари 17, 2010, 17:16:37 »

Така е колега,но украса навсякъде си трябва. Не забравяй,че за много хора трябва и голям дансинг,не само маси и столове.Там има и от двете. Места много и голям дансинг където да се извие хорото.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #289 -: февруари 17, 2010, 17:29:45 »

Така е украса трябва навсякъде, но в по-голямата част от ресторантите имат основа от която се започва нагоре а за там точно ще трябва да се започне от нула. Разбира се това не е проблем ако младоженците разполагат с необходимия бюджет. Няма невъзможни неща и нещо което да не стане ако го искаш !
« Последна редакция: февруари 17, 2010, 17:36:17 от DjNick Mc » Активен
Vasilissa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21


Мечтателка


« Отговор #290 -: февруари 18, 2010, 13:25:23 »

Честно да ви кажа, изненадвам се като чета, че на много места вече са заети. Ние преди няколко дни капарирахме ресторант, преди това обиколихме доста места и в един единствен ресторант имаха друга сватба за нашата дата. Става дума за началото на май, обаче. Дано сега нямаме проблем с изнесения ритуал (преди по-малко от месец на Пиротска 10 ни казаха, че имаме достатъчно време да помислим как точно да организираме нещата). Впрочем - ако някой търси място за 120 души, мога да споделя пресни впечатления  smile.
Активен
mgoranova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: февруари 18, 2010, 13:46:31 »

За хората, които си търсят нещо извън София мога да предложа много хубав хотел с ресторант-градина в Сандански. Хотел Едиа, в които можете да съчетаете лятната почивка със сватба. Сайтът им е: http://www.hoteledia.com/ . На тези, които се интересуват, мога да пратя снимки от ресторанта по време на сватбата ми...
Активен
Katrine
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



« Отговор #292 -: февруари 21, 2010, 16:10:35 »

Честно да ви кажа, изненадвам се като чета, че на много места вече са заети. Ние преди няколко дни капарирахме ресторант, преди това обиколихме доста места и в един единствен ресторант имаха друга сватба за нашата дата. Става дума за началото на май, обаче. Дано сега нямаме проблем с изнесения ритуал (преди по-малко от месец на Пиротска 10 ни казаха, че имаме достатъчно време да помислим как точно да организираме нещата). Впрочем - ако някой търси място за 120 души, мога да споделя пресни впечатления  smile.
Миличка аз определено търся такъв ресторант. Разкажи за твоите впечатления. Къде си обиколила?
Аз май ще обикалям другия уикенд. Имам надежда, че сватбата мисля да е септември или октомври, всичко зависи от ресторанта. На този етап той ми е първа грижа, по него ще планирам всичко останало smile
Активен
Vasilissa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21


Мечтателка


« Отговор #293 -: февруари 22, 2010, 11:56:39 »

Миличка аз определено търся такъв ресторант. Разкажи за твоите впечатления. Къде си обиколила?
Аз май ще обикалям другия уикенд. Имам надежда, че сватбата мисля да е септември или октомври, всичко зависи от ресторанта. На този етап той ми е първа грижа, по него ще планирам всичко останало smile
Изпратих ти лично съобщение.
Активен
latti
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #294 -: февруари 22, 2010, 17:11:34 »

Здравейте мили момичета, от известно време чета форума с мисълта че до Моят ден има още много време, но явно не съм съвсем права. Засега съм се насочила към ресторанта на Интерпред и този на Хотел Акорд. В този на Интерпред дори ходихме - много ни хареса, но как стои въпроса с Акорд. Някои има ли представа дали менютата в сайта им са актуални?
Divaorhidea май каза, че се е свързала с тях, ще бъда благодарна ако ми каже как стои въпроса с резервацията там.
Благодаря предварително.
Активен
divaorhidea
Любопитен
*
Публикации: 40



« Отговор #295 -: февруари 22, 2010, 17:19:34 »

Здравейте мили момичета, от известно време чета форума с мисълта че до Моят ден има още много време, но явно не съм съвсем права. Засега съм се насочила към ресторанта на Интерпред и този на Хотел Акорд. В този на Интерпред дори ходихме - много ни хареса, но как стои въпроса с Акорд. Някои има ли представа дали менютата в сайта им са актуални?
Divaorhidea май каза, че се е свързала с тях, ще бъда благодарна ако ми каже как стои въпроса с резервацията там.
Благодаря предварително.
Здравей лати,
цитирам те, за да ти отговоря директно. КОгато звънях в Акорд директно питах дали нашата дата е свободна и като се разбрах, че не е, просто не съм питала нищо повече. sad
Иначе ние се спряхме на Ниагара в крайна сметка, менюто е уточнено, резервацията също, говорихме с управителя, който беше много любезен и ни показа и обясни всичко. danceg
Вече нямам търпениеееее. yahoo
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: февруари 23, 2010, 11:33:10 »

Момичета все се каня да питам за Военен клуб - София . Виждам много красиви сватби там . Скъпо ли е като цени ,защото виждам ,че не е най коментираното място за сватба в София ?
Активен
latti
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #297 -: февруари 23, 2010, 12:39:46 »

Много ти благодаря че реагира така бързо. Май най - добре ще е да звънна възможно най бързо. Кога ще е твоята сватба, ако не е тайна? Миналата година бях на сватба на моя приятелка в ресторант Ниагара и беше много красиво и като атмосфера и като обслужване. И храната им беше страшно вкусна. Поздравления за избора.
Активен
divaorhidea
Любопитен
*
Публикации: 40



« Отговор #298 -: февруари 23, 2010, 13:02:52 »

Много ти благодаря че реагира така бързо. Май най - добре ще е да звънна възможно най бързо. Кога ще е твоята сватба, ако не е тайна? Миналата година бях на сватба на моя приятелка в ресторант Ниагара и беше много красиво и като атмосфера и като обслужване. И храната им беше страшно вкусна. Поздравления за избора.
Нашата е на 06.06 живот и здраве. danceg
Активен
milenapetrova
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #299 -: февруари 23, 2010, 14:16:27 »

Здравейте мили момичета, от известно време чета форума с мисълта че до Моят ден има още много време, но явно не съм съвсем права. Засега съм се насочила към ресторанта на Интерпред и този на Хотел Акорд. В този на Интерпред дори ходихме - много ни хареса, но как стои въпроса с Акорд. Някои има ли представа дали менютата в сайта им са актуални?
Divaorhidea май каза, че се е свързала с тях, ще бъда благодарна ако ми каже как стои въпроса с резервацията там.
Благодаря предварително.
Здравей аз вече проверих в Акорд цените не кувертите са 35лв.Предоставят украса която е много хубава точно както е в сайта им.Искат 100лв за внесен алкохол,6олв за всеки следващ час след 24ч,ако сватбата е вечерна.Дават и младошенски апартамент.
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines