Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 14:15:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 181999 пъти)
 
silvana_paunova
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: март 03, 2010, 23:43:24 »

Момичета, нашата сватба ще е в ресторанта или градината на хотел Експо...Моля ви, ако някой е правил там своята сватба или е присъствал на такава на същото място, да ми сподели впечатленията си....Хотела е нов и никъде не мога да намеря коментари за това място.Инъче условията които ни предлагат са страхотни...но незная как е в деня на тържеството:)
Благодаря ви предварително:)
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #316 -: март 04, 2010, 00:58:02 »

Ресторанта е добър. От 1 до 10 му давам оценка 7. Незнам за каква градина става въпрос. Веднъж имаше уелкъм дринк на една сватба и мероприятието се проведе под една шатра в задния двор на хотела което си е просто паркинг.Ако има нещо друго за което незнам това е друг въпрос.Но се съмнявам.Готвачите вероятно могат да се представят по-добре но в моя случай се изложиха. Тия аланглета и полусурови паржоли немога да ги консумирам.Предполагам,че по-голямата част от българския потребител е солидарен с моите убеждения. Според мен истината е че просто така им е по-лесно и използват това че много хора отскочили до западните европейски държави и видяли че там консумират пържолите полусурови решили да се правят на западноевропейци се опитват да покажат колко са напред в кулинарията,се правят на интересни.И по край тях страда обикновения българин който държи на традиционото.Някой готвачи само това и чакат.Да има няколко такива псевдоевропейци и веднага са готови да загърбят добрите български практики а именно да изпичат до край пържолите.Между другото в "РАДИСЪН"също ядох сурови шишчета.Шишчетата са традиционно българско ястие и трябва да са добре изпечени,но както казах така им е по-лесно.Така че на кухнята в ЕСКПО им давам кръгла двойка.Обслужването е 6.Ресторанта няма проблем с музиката освен ако съвпада с някое изложение и хотела е пълен.Иначе от рецепцията се съобразяват с това и ако има някакви гости ги пращат на по-горните етажи.Щях да забравя да кажа че за овър тайм тоест за просрочено време след петия час,дерът кожи 200лв на час.Това е информация от август месец. УСПЕХ good
« Последна редакция: март 04, 2010, 01:07:29 от AIVEN » Активен
silvana_paunova
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: март 04, 2010, 11:51:10 »

Благодаря ти много за инфото AIVEN  smile Но за съжаление това което чета не ме зарадва или успокои много  sad Ние избрахме този хотел именно поради факта че е Best Western, а нали уж това гарантира перфектно облужване и качество...Този управотел който ни посрещна и поддържаме връзка, се отнесе повече от перфектно, и условията, които ни предлагат, са на светлинни години от останалите хотели и ресторанти където бяхме...Единственото място, което също отговаряше на нашите желания, беше Дипломатически клуб „Глория Палас”, но за да го превърнем в уютно и топло място, щяха да отидат доста пари за украса, а и масите са на голямо разстоянише една от друга и това щеше да пречи на близкия контакт между гостите, както и с нас...поне аз така мисля. Но както и да е, вече дадохме капаро, така че вече е свършен факт. Ще съм благодарна на още инфо, за да се подготвя за евентуалните изненади, които могат да се случат на самото тържество smile
Лек ден не всичкиии lol
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #318 -: март 04, 2010, 13:38:32 »

Благодаря ти много за инфото AIVEN  smile Но за съжаление това което чета не ме зарадва или успокои много  sad Ние избрахме този хотел именно поради факта че е Best Western, а нали уж това гарантира перфектно облужване и качество...Този управотел който ни посрещна и поддържаме връзка, се отнесе повече от перфектно, и условията, които ни предлагат, са на светлинни години от останалите хотели и ресторанти където бяхме...Единственото място, което също отговаряше на нашите желания, беше Дипломатически клуб „Глория Палас”, но за да го превърнем в уютно и топло място, щяха да отидат доста пари за украса, а и масите са на голямо разстоянише една от друга и това щеше да пречи на близкия контакт между гостите, както и с нас...поне аз така мисля. Но както и да е, вече дадохме капаро, така че вече е свършен факт. Ще съм благодарна на още инфо, за да се подготвя за евентуалните изненади, които могат да се случат на самото тържество smile
Лек ден не всичкиии lol
Не си сбъркала че си дала капаро.Ресторанта и обслужването наистина са добри.(чак на светлинни години ????).Само кажи на управителя да каже на готвачите да си готвят яденето до край,освен ако гостите Ви го предпочитат полусурово.Поинтересувай се за въпросната градина за която ти казах че се съмнявам че я има.И пиши после защото ми е интересно дали има такава. good
Активен
silvana_paunova
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: март 04, 2010, 16:40:56 »

 smile да, със сигурност ще го направя, защото не вярвям на някои да се понрави суровото месо:)))Градината, наистина е до паркинга, не е много голяма, но за около 100 човека ми гарантираха че няма да има проблем.А и единственото нещо което съм си представяла за сватбата ми са кръглите маси и облечените столове, както и балони с хелий над дансинга, с бели лентички , които се спускат над главите на танцуващите...а за тази цел трябва да има кръгли маси в ресторанта и някаква тента, за да не излетят балоните:))))И хубаво време:))))))Със сигурност ще споделям мнението и впечатленията си след всяка следваща среща с управителя, защото наистина няма никакви коментари за сватби на това място...оф, почна да ме хваща притеснение, но риск печели, риск губи:)))Стискайте палци, при нас всичко да мине добре:))))
Още веднъж ти благодаря AIVEN  good
Активен
zlatceto
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #320 -: март 05, 2010, 14:47:01 »

Здравейте, аз съм нова в форума. Предстои ми сватба и искам да ви питам за един ресторант понеже не видях нищо писано за него, за ресторанта в хотел Родина.
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: март 05, 2010, 15:26:25 »

zlatceto, имаше писано за него май някъде назад из по-старите теми, разрови, ако искаш.
Доколкото знам, хотелът и съответно и ресторантът не са обновявани и са си още в типичния соц стил, вероятно и подобаващо захабени. По тази причина с приятеля ми не сме се интересували повече за детайлите.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: март 05, 2010, 15:36:36 »

zlatceto бях на един семинар и се хранехме в този ресторант, даже единия ден щеше да има сватба и бяха го украсили.
честно казано мнението не ми е добро-много е тъмно и подтискащо, ресторантът не е реновиран и изглежда меко казано вехт, украсата стоеше даже смешно , защото не можеше да скрие опушените и вехти завеси, тапети и таван, столовете са от тези стрите   с едни тежки дамаски
храната не беше лоша, даже по-скоро беше хубава, обслужването беше бързо, но хората бяха намусени.
 ох не знам, като цяло е тъпо ако някой си е харесал нещо да се пишат кофти неща, но за мен като цяло хотела беше ужасен и стаите и всичко и си беше едно кошмарно изкарване и може и това да ми е повлияло.
 дано не се обидиш Златцето, но това е моето мнение. все пак всеки си знае, какво може да си позволи и какво иска.
 между другото съм виждала снимки на сватба в една от конферетните зали, там е по-добре
« Последна редакция: март 05, 2010, 15:40:08 от roumyana » Активен
zlatceto
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #323 -: март 05, 2010, 15:55:46 »

2008 бях на сватба там и мисля че беше точно в една от конферентните и изгледжаше прилично  smile дансинга беше голям и всичките маси имаха видимост към тази с младоженците. Обслужването беше добро. Затова се интересувам ако някой  има информация за цени и малко повечко инфо blush
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #324 -: март 05, 2010, 17:24:38 »

zlatceto,
за колко души става въпрос ?
Активен
zlatceto
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #325 -: март 05, 2010, 18:20:15 »

Ами за около 100. Разглеждах и други ресторанти, но още не съм се спряла конкретно pardon
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #326 -: март 05, 2010, 20:10:06 »

Имам чувството, че се изказват хора които не са влизали скоро в хотел Родина. Хотел Родина е преватизиран одавна и обновен. Семинарите се правят в конферентната зала а не в ресторанта. Но това че Хотела е обновен си личи още от входа и лобибара. Ресторанта е с подиум и светещ дансинг, неща за които повечето ресторанти само могат да мечтаят.Няма проблеми с музиката след 0ч. blum
« Последна редакция: март 05, 2010, 20:21:06 от AIVEN » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: март 06, 2010, 12:55:17 »

Айвън бях миналата година по същото среме на семинар с 2 нощувки в Хотел Родина, самото обу4ение се провеждаше в конферентните зали, а имахме закуски и обяди и кафе паузи в ресторанта, така че имам впечатление и от ресторанта и от конферентните зали. хотела може и да е приватизиран, но за разлика от някои други хотели, реновацията е минимална и недостатъчна, промените са козметични меко казано. да не говорим за стаите, а бях в луксозна стая, просто нямам думи беше ме гнус да стоя там.иначе разположението на ресторанта и дансинга е добро
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #328 -: март 06, 2010, 15:34:51 »

Ами за около 100. Разглеждах и други ресторанти, но още не съм се спряла конкретно pardon

За такава бройка гости повечето ресторанти стават, така че имаш голям избор. Заведения много стига да имаш желание да ги разгледаш дори и в и-нета повечето имат сайтове и снимки, така че може да се видят без да се ходи на място. А когато се спреш на някое питай и ще помагаме.
Активен
dark_avenger
Ентусиаст
**
Публикации: 127


« Отговор #329 -: март 06, 2010, 15:59:20 »

           За 100 човека вижте в Интерпред или в Одаджийски.В Родина обслужването е на ниво, но ресторанта наистина е сивкаво кафяв , стил 80те години.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines