Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 09, 2024, 11:21:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Гримът - 4 "  (Прочетена 157364 пъти)
 
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #330 -: април 26, 2011, 14:52:47 »

Калина Нейчева  smile Работи и във Варна, и в Добрич.
а можеш ли да ми дадеш координатите й.... smile
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #331 -: април 27, 2011, 15:59:18 »

Моят грим ще е то този /..... очите ми също са зелени а и да си призная обичам да имам точно такива цветове на очите си smile
 


* untitled.JPG (18.66 KB, 492x190 - видяно 231 пъти.)
« Последна редакция: април 27, 2011, 16:01:30 от Bibsi8792 » Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: април 27, 2011, 22:30:23 »

Bibsi8792 ,супер е този грим, а и още повече щом си със зелени очи - 100% съм сигурна,че ще ти отива много. Аз съм с кафяви и малко ме притеснява черния молив от долу....не знам, някак си не се възприемам с черен молив от долу...
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #333 -: април 27, 2011, 22:38:45 »

Bibsi8792 ,супер е този грим, а и още повече щом си със зелени очи - 100% съм сигурна,че ще ти отива много. Аз съм с кафяви и малко ме притеснява черния молив от долу....не знам, някак си не се възприемам с черен молив от долу...

Аз от както се помня нося черен молив smile Въпрос на избор и възприятие! Моливът ше почертае топлотата на очите ти smile пробвай не ти пречи нишо smile
Но с черен молив  или не пак ше бъдеш една невероятна булка smile Успех!!
И благодаря smile
Активен
mishence
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #334 -: април 28, 2011, 14:40:26 »

Bibsi8792   Супер Е:) Наистина на зеленооки мадами като теб много им отива с черен молив , всички ще бъдете страхотни момичета, защото ще сте най най щастливите и усмихнати в този ден сигурна съм  give_rose
Активен
Honey_Bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #335 -: май 01, 2011, 21:08:48 »

Здравейте. Исках само да ви споделя, че вчера бях на пробен грим при Джули. Много е мила и усмихната. А и рожденият й ден съвпада с моята сватба , така че смятам ,че настроението ще е на ниво,понеже последното , което искам в сватбения ден е някоя кисела физиономия около мен  angry Но да си дойда на думата.Понеже винаги съм само с гланц или без никакъв грим я накарах да ми направи грим в стила на Ева Лонгория (понеже съм брюнетка) - силни очи, прасовени бузки , неутрална уста. Ефектът поне за мен беше  Oh my ...  yahoo  Проблемът е, че мъжът ми изпадна в шок и заяви , че му е прекалено силно и не ме възприема с грим,а и с тази царска сватба ми заяви как Кейт била естествена, защо трябвало аз да се преобразявам. А искам на сватбата да не съм типичната булка в леки розови нюанси.  Та сега съм в чуденка? Гримът  е прекрасен , но може би ще склоня на малко по светли очи pardon

Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #336 -: май 02, 2011, 08:11:12 »

Honey_Bunny, и аз имам подобен проблем, обаче не само с младоженеца, а и със себе си. Не слагам абсолютно никакъв грим в ежедневието и сега като започнах да ходя на проби - о, ужас Oh my ..., не мога да се възприема с абсолютно нищо cray Всичко ми изглежда прекалено силно, сякаш не е за мен и т.н. Ето вчера пак бях на грим, ами гледах, снимах се и не можах да се възприема. В крайна сметка се доверих на хората, които бяха с мен и ще видим какво ще стане. В деня на сватбата май ще е каквото сабя покаже. Колкото и пъти да отида на пробен грим все няма да се харесам cray
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: май 02, 2011, 08:16:33 »

pinkbird мисля ,че това е абсолютно нормално,преди сватбата искаме всичко да е идеално ....
Аз съм по-същият начин с тази разлика,че обличам роклята за стотен път и има дни в които се харесвам и има дни в които не се харесвам с нея shok
Абе,луда работа angry
Активен
Honey_Bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #338 -: май 02, 2011, 09:52:16 »

pinkbird и аз продължавам с опитите . Сега за един повод реших да си направя още един пробен грим по-лек и ще го мисля, че нямам никакво време, а пък все ми се иска да съм малко по-различна от обикновено  в деня на сватбата
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #339 -: май 02, 2011, 10:03:07 »

Honey_Bunny , били сме в един ден при Джули. Наистина е много мила, гримира страхотно и бързо! Аз за себе си пък мисля, че ми сложи само една идея по-тъмен фон дьо тен... pardon
Активен
petia_vj
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: май 03, 2011, 10:50:29 »

Момичета, бихте ли споделили цената на пробния грим същата ли е както и в сватбения ден или е по-ниска? Аз също съм при Джулия, но се колебая за пробен грим, а и не ми е безразлична цената...
Благодаря ви give_rose
Активен
Honey_Bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #341 -: май 03, 2011, 14:06:22 »

Petia_vj  Джули ми взе 80лв за пробен, доколкото знам и в деня на сватбата пак ще е толкова. На пробния ти слага и миглите, така че ще се видиш в абсолютно завършен вид като за сватбата(ако мога да го нарека така ) , защото приемрно на пробната коса ,като бях се издразних, че те правят за 15 мин и ти казват "Нещо ей такова ще е , само че по - подредено" .   smile
 
Mariaid на мен смятам ,че цвета на фон дьо тена ми се получи , само имам една две "нервни " пъпки дето ще ги замажем малко повече в деня на сватбата  blush
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: май 03, 2011, 14:08:23 »

Момичета, по повод пъпките също не се притеснявайте - дори най-скапаните фотообработващи програми с лекота ги отстраняват blum И на мен често ми излизат подобни, но с фон дьо тен и ретуш на снимките, ще изглеждаме като принцеси smile, казвам ви го, за да не се тревожите за подобни глупости.
Активен
Honey_Bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #343 -: май 03, 2011, 14:20:08 »

souless при мен пъпките явно се появяват от емоциите преди сватбата, такова чудо не съм имала досега  angry  , ама си права за фотообработващите програми , както се казва на тях разчитам  diablo
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: май 03, 2011, 15:34:00 »

И аз съм така, спокойно blum Колкото повече се шашкам да нямам пъпки и спазвам какви ли не ограничения откъм храна, напитки и пр., те толкова повече излизат гадовете... Затова се примирявам просто и не мисля да се занимавам с тях - с една фотообработваща програма ги махам за секунди blum
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines