Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 24, 2024, 04:33:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Гримът - 4 "  (Прочетена 158116 пъти)
 
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: май 03, 2011, 16:01:01 »

Bibsi8792, благодаря за милите думи. Същото се отнася и за теб give_rose Аз също мисля, че всички ще сме много хубави, защото наистина това е нашия ден и самата усмивка и лъчезарност на лицето ни ще ни разкрасяват girl_wink

Honey_Bunny, мила, според мен задължително трябва да си с по-подчертан грим. Особено, ако е вечерна сватбата. Но дори и да е дневна, все пак, както писах по-нагоре едно е на живо, друго е на снимките, а и все пак повода е достатъчно официален, за да сложиш малко по-силен грим и да се направиш така както ти искаш Bravo Bravo Не съм гледала прословутата "кралска сватба", но булка без грим - не си го представям nea

А относно пробния грим, аз мисля да не ходя - първо,че не се знае дали в деня на сватбата ще ме направи по същия начин и второ,че гримьорката, на която съм се спряла съм й виждала работата на живо и ми харесва.
Активен
Honey_Bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #346 -: май 03, 2011, 16:59:53 »

V_e_S_i относно пробния грим щом си виждала работата на гримьорката ти според мен няма нужда да се притесняваш и ще минеш и без него. То при мен малко даже излишно ми дойде ,защото имах страшен грим , а нямах повод за него  и направо ми беше жал , та казах на мъжа да ме води спешно на ресторант  smile
А относно по -тъмния грим за сватба реших , че той е моят .Днес се видях и с фотографа и той ме подкрепи , че на снимки ще съм по -красива с него и излъчването като цяло ще е друго , така че мъжа ми ще трябва един ден да ме погледа и с малко грим  tease  girl_impossible  girl_wink
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: май 04, 2011, 14:53:57 »

Honey_Bunny фотографа е напълно прав good good Кога, ако не тогава...... girl_wink pullpigtails сигурна съм,че мъжът ти ще ахне като те види с рокля, прическа и грим  Oh my ...
Активен
Honey_Bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #348 -: май 04, 2011, 15:38:44 »

а бе то , че ще ахне е сигурно  Oh my ...  Oh my ... ама важното е да не припадне  SUICIDE pardon Че милото толкова изнервено не съм го виждала . Мерси за подкрепата V_e_S_i
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #349 -: май 04, 2011, 15:42:57 »

По този повод - миналата година кумувахме и през цялата вечер половинчото не спираше да повтаря, че все едно кумува с друг човек, не с мен biggrin A аз по принцип нося грим, но явно прическата и роклята допълнително усилват ефекта.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: май 05, 2011, 12:26:13 »

Определено трите неща се допълват и ефекта е WOOOW!!! Oh my .... Едно е в един най-обикновен ден да те види с по-силен грим, а съвсем друго е в деня на сватбата danceg Oh my ... Oh my ...

Honey_Bunny - няма защо, напълно те разбирам. И аз имам същия проблем - моя господинчо постоянно разправя,че ние жените сме побъркани и се вманиячаваме покрай сватбата,а аз дори се опитвам минимално да го занимавам с това, но всъщност той е толкова изнервен, че дори онзи ден уж да ходим да гледаме халки - нервира се,че няма къде да паркира на близо и..............си отидохме, не гледахме никакви халки.... Добре,че го има форума да се оплакваме и подкрепяме Bravo
Активен
Honey_Bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #351 -: май 05, 2011, 21:43:59 »

V_e_S_i аз вече просто спрях да коментирам грим , коса, всичко . Колкото повече се говори, толкова повече се изнервя ситуацията. Но най-странното е , че сега мъжо непрестанно  пита как ще съм на сватбата , и аз му казах , че ще е изненада  pardon Oh my ... blum   
Успех другия път с халките мила  pleasantry  good 
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #352 -: май 06, 2011, 11:41:30 »

Момичета, аз пуснах няколко снимки на моя пробен грим в галерията. Не се вижда идеално, но това са снимките от моминското парти... Надявам се да добиете представа. Аз лично се харесах, но ме притеснява фактът, че точно този тип грим - с издължаване на очите, не е типичен за мен, т.е. никога не съм се гримирала точно така и отначало ми беше малко странно. Вие как мислите, отива ли ми? И нали не е много натрапчив? Гримьорката ми като цяло свърши добра работа, само че ми беше доста трудно да се възприема... Не знам... Може би се притеснявам излишно, а и според мен на снимки изглежда добре...
П.П.: Аз съм момичето с вързаната коса и синята туника.
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: май 06, 2011, 15:05:23 »

Извинявай nonnita не искам да ми се обидиш ,но аз не мога да преценя дали си гримирана или не?
В смисъл едва едва се забелязва на снимката,не се вижда добре. pardon
Активен
animal
Ентусиаст
**
Публикации: 131



« Отговор #354 -: май 06, 2011, 15:32:11 »

nonnita, гримът наистина е съвсем блед, но пък на мен точно това ми харесва smile да изглежда естествено все едно си почти без грим smile 
Активен
Honey_Bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #355 -: май 06, 2011, 17:39:24 »

nonnita очите ти са добре според мен и няма какво да те притеснява. Гримът ти е доста лек , ако това ти харесва и ако това търсиш-  постигнала си го . За мен е блед и бих подчертала някоя част на лицето -можеш да заложиш на малко по-силни устни ,защото поне на снимките изглежда сякаш няма нищо по тях, но все пак разни хора, разни идеали.
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #356 -: май 06, 2011, 18:24:00 »

Според мен не само не е прекалено натрапчив, а по-скоро е прекалено ненатрапчив smile Т.е. аз спокойно бих сложила доста по-силен грим. Издължаването на очите отива на лицето ти, не се притеснявай smile
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #357 -: май 07, 2011, 09:39:11 »

Ами това са снимки от доста часове след като съм гримирана, т.е. червилото се е изтрило вече, а и аз не съм си слагала нищо след това, не съм си купила още нищо, с което да го поддържам върху устните си. Снимките са направени в дискотека (някои от тях) и затова според мен изглежда, че почти нямам грим. smile Трябваше да направя снимки и на светло, но бях толкова ентусиазирана от партито, че забравих...Ashamed Като цяло аз наистина търсех точно този ефект, в който се подчертават чертите, но не се набива на очи силен грим. Мисля, че и така ми харесва на мен. Ще видим на сватбата какво ще направим когато вече съм и с рокля, и с прическа мисля, че ще можем да преценим по-добре къде има нужда от поправка smile Иначе ви благодаря страшно много за отговорите smile  LOVING
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: май 07, 2011, 10:53:53 »

Според мен грима наистина е уникален,определено си улучила на гримьор  Bravo
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: май 08, 2011, 18:38:20 »

nonnita, според мен имаш нужда от доста повече грим. Просто защото нослето ти блести, тенът ти не е изравнен, не е подходящ грим за снимки, не е и издръжлив. Може да го направиш също толкова ненатрапчив, в същите цветове, но така че да постигнеш всички тези неща. Честно казано според мен този грим не е професионален и не е с професионална козметика май. Ако търсиш този ефект, значи е ОК, защото мисля, че изглеждаш много добре и си много хубава, но ако държиш на всички неща, които изредих според мен не е този гримът. Надявам се да не се обидиш, просто искам да ти дам чисто приятелско-момичешки съвет, за да не те е яд после, защото смятам, че това можеш и сама да го постигнеш! give_rose
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines