Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 01:06:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Гримът - 4 "  (Прочетена 161087 пъти)
 
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: април 15, 2011, 18:18:17 »

Прическата good Не че няма и случаи на обратното, но е логично първо да ти направят косата, защото се ползват лакове, пяна, сешоар и има риск да ти прецакат грима smile
И искам да кажа, че цената на грима наистина се формира от качеството на козметиката и от професионализма на гримьора. Много е важно гримът да е сложен добре и да е качествен, защото в сватбения ден емоциите са много, движенията и целувките също, така че е важно той да издържи поне до средата на тържеството в ресторанта good Аз за миг не съжалих, че дадох 50-60 лв за грим, защото не "мръдна" до края на тържеството, а беше топло good Все пак гримьорката ми ползваше Лореал, Estee Lauder и прочие, нормално е да е скъпо. А един размазан/ изчезващ грим е кофти случка точно в сватбения ден.
« Последна редакция: април 15, 2011, 18:26:44 от sunray » Активен
mimoza11114
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #301 -: април 15, 2011, 20:06:23 »

Аз се гримирах за сватбата ми в "Студио грим" при Мони и останах много доволна. Гримът ми издържа до края на празненството- не беше мръднал. Отделиха ми време и нимание и платих 45 лв. По-натам ще кача и снимки в албума ми   Girl_hide
Активен
mishence
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #302 -: април 15, 2011, 20:21:34 »

Момичета, може ли някаква информация за Слав  give_rose
цени, как работи, коректност, какви са му гримовете, много ще съм благодарна
Активен
Hypnose
Ентусиаст
**
Публикации: 126



« Отговор #303 -: април 17, 2011, 23:05:48 »

Момичета,бихте ли ми предложили добър гримьор в Пловдив?
Активен
petia_vj
Ентусиаст
**
Публикации: 96



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: април 17, 2011, 23:44:58 »

Момичета, може ли някаква информация за Слав  give_rose
цени, как работи, коректност, какви са му гримовете, много ще съм благодарна
Здравей, това е един от много добрите гримьори в София, не мога да кажа цена, но имам приятелки, на които прави сватбения грим и бяха изключително доволни,не съм чувала за некоректност от негова страна, аз до последно се колебах между него и Джулия, но в крайна сметка избрах нея. Но знам, че и с него няма да съжаляваш, успех!
Мога да ти дам телефона на ЛС, ако го нямаш.
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: април 18, 2011, 08:43:44 »

За Пловдив- Слави Стоянов, има доста изписано за него в темата на Пловдивските булки smile като напишеш в google името му и ще ти излезе сайта, за да видиш и неговата работа!
Активен
Hypnose
Ентусиаст
**
Публикации: 126



« Отговор #306 -: април 18, 2011, 14:45:45 »

lawyer,много ти благодаря,намерих му сайта!А знаеш ли горе-долу по колко взема и дали ходи по къщите?
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #307 -: април 18, 2011, 14:51:58 »

Сигурна съм, че ходи по къщите, но за цената на грима му вече съм забравила, за съжаление.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: април 18, 2011, 16:01:27 »

Момичета, някоя от вас да има впечатления за гримьорката Биляна Симеонова? От София е.
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: април 18, 2011, 16:31:06 »

Hypnose, цената миналата година октомври месец е била 60 лв., ако искаш и изкуствени мигли 70 лв. Сигурно и тази година ще е същата, едва ли ще е променена smile аз му писах отсега, за да го ангажирам за 04.09.2011г., понеже знам, че е натоварен, но още не ми е отговорил. Мисля, да изпробвам как гримира през май месец, когато ще съм кръстница и тъкмо ще съчетая събитието с един пробен грим, след което естествено ще споделя информация smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #310 -: април 18, 2011, 16:42:54 »

Аз му имам фейсбука на Слави, той там е доста редовен. Когато имам някакви въпроси, винаги ми отговаря веднага. А аз лудата на тема грим постоянно имам някакви питанки.   pardon Може да си го добавите, ако искате, не вярвам да не приеме поканата, защото аз разбрах за съществуването му именно от фейсбука.
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: април 18, 2011, 16:48:06 »

nedelina88, и аз го имам добавен във фейсбука още от миналата година, като той ми потвърди веднага приятелството, но като му пратих лично съобщение, за да питам колко време преди сватбата трябва да го резервирам- нищо не ми отговори. Ще пробвам да му звънна тези дни, да видим  crazy
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #312 -: април 18, 2011, 16:53:01 »

Може да не ти е отговорил, защото и той самия не знае колко време е нужно. Януари месец, ако не се лъжа, говорих с него за грим на сестра ми за бала и той вече беше почти запълнил майските дни. Но тогава са балове и е нормално да се запазват мноого по-рано часовете. А пък през другото време никой не може да предположи колко желаещи би имал за време напред... Обади му се, ако ще си по-сигурна. smile
Активен
Hypnose
Ентусиаст
**
Публикации: 126



« Отговор #313 -: април 18, 2011, 21:47:22 »

Момичета,добре че казахте за да си запиша час и аз предварително.Мисля да му звънна директно по телефона за да не го издирвам във фейсбук.
lawyer,ще чакаме отзиви след кръщенето и повече информация,пък ако може и някоя снимка. smile
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: април 18, 2011, 22:40:51 »

Здравейте и от мен. И аз му бях писала на Слави още преди един месец на контакт формата от сайта, но не ми отговори. Сватбата ще ми е септември и просто се чудех дали не е прекалено рано още от сега да се обаждам и затова му писах мейл, по-неангажиращо някак си ми се стори, но нямам отговор още. Чудя се вече дали да не му звънна, че да не остана без гримьор накрая.
Общо взето съм се заловила да си подготвям нещата по-от рано, но на някой места ме връщат, че било рано още и имало много време дотогава, и аз почвам да се чудя вече..... blush
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines