Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 22, 2024, 20:21:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Гримът - 4 "  (Прочетена 158025 пъти)
 
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: април 19, 2011, 08:38:40 »

pink_panther, въобще не е рано, още повече, когато става въпрос за много заети хора. Аз повечето неща (оператор, фотограф, ресторант, ди джей и агенция за украса) си ги капарирах още декември месец. Колкото по-рано, толкова по-добре, за да не ти се струпа всичко в последния момент и да се чудиш какво да правиш, ако някой от тях е зает, както обикновено се получава. Рано е още да се поръчват рокли, костюми, но за всичко останало, което не търпи промяна и имаш ясна представа за него- като халки, покани, фриьор, гримьор, не виждам проблем да си ги запазиш.
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #316 -: април 19, 2011, 11:50:07 »

Момичета, имам спешна нужда от съвет относно грима. Запазих си Слави, който наистина гримира уникално поне от това, което разгледах в сайта му. Но ми прави впечатление тежкия грим. Това ли е стила му или все пак се съобразява с желанието на булката. Аз например не искам тежък или опушен грим и естествено ще му го споделя, но се притеснявам дали няма да се "разминем" някъде. Много ще се радвам ако споделите впечатления. М/у другото беше изключително любезен  smile
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: април 19, 2011, 12:03:31 »

Tonina, аз съм виждала в неговия фейсбук снимки на булки, които са гримирани от него и то с много нежен грим smile този "опушения" грим, може би фолк певиците и манекенките са му почитателки, защото прави впечатление, че тях винаги по този начин ги гримира. Така, че му сподели точно на какво държиш и мисля, че няма да има проблем smile а ти за коя дата го запази и как точно- по телефона или лична среща си направи?
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #318 -: април 19, 2011, 12:27:18 »

Tonina, аз съм виждала в неговия фейсбук снимки на булки, които са гримирани от него и то с много нежен грим smile този "опушения" грим, може би фолк певиците и манекенките са му почитателки, защото прави впечатление, че тях винаги по този начин ги гримира. Така, че му сподели точно на какво държиш и мисля, че няма да има проблем smile а ти за коя дата го запази и как точно- по телефона или лична среща си направи?
lawyer, писах му и отговори веднага. И наистина беше много мил и любезен
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: април 23, 2011, 13:55:28 »

Момичета аз  ето това открих и смятам да пробвам ,защото изглежда лесно и на мен ми харесва
 http://www.youtube.com/watch?v=l4pJieMKws8&feature=fvwrel ще пробвам да видя ,какво ще стане и ако е сполучлив гримът ще кача снимки
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: април 23, 2011, 17:05:05 »

Момичета, и аз като повечето от вас искам гримът ми да е по-изчистен и нежен,но от друга страна като се замисля - при вечерна сватба, все пак дали няма да е по-дбре гримът да е малко по-силно изразен crazy Girl_sing vivasvat От личен опит знам,че при снимки вечер, ако си много леко гримирана излиза все едно си без грим, а все пак нали това е целта да имаме хубави снимки и да се харесаме на тях. Е да, трябва и на живо да изглеждаме добре, но малко по-силен грим едвали би ни навредил... girl_wink
Ще се радвам да споделите и вие мнението си по-въпроса за грима на вечерната сватба girl_wink
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: април 23, 2011, 19:10:18 »

V_e_S_i, аз съм напълно съгласна с теб! Не знам защо всички наблягат на това, че не трябва да си с вечерен грим на сватбата си.  pardon Всъщност вечерният грим може съвсем да не е тежък. Аз съм си харесала нещо такова:
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: април 24, 2011, 13:27:45 »

Monikamaria goodpost
Много ми хареса този грим, аз още не съм разглеждала много, но и при мен ще е нещо такова, със сигурност. Аз обаче съм се насочила към розовата гама, но розово и черно си отиват много, така че според мен няма да е лошо*db* Аз осбено си падам по блестящите неща (особено сребристо и златисто, така че със сигурност ще има сребристо бяло, розово и черно. Wink

P.S.  Offtopic Всеки път като качиш нещо свързано с твоята сватба, все повече се убеждавам,че ще си една пркрасна булка give_rose Нямам търпение да видя идеите ти реализирани в завършен вариант - Ти на твоятат сватба girl_wink
Активен
mishence
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #323 -: април 24, 2011, 18:39:04 »

И аз искам малко по-силен грим, а не от този вариант, в който изобщо не си личи, че си гримиран  smile
Сигурно и мигли ще искам да ми сложат за самата сватба, иначе пак искам в нежните цветове да е, но да не е дискретен:) Не нещо тежко разбира се, нещо подобно на снимката на Monikamaria
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: април 25, 2011, 09:25:21 »

Monikamaria този грим е страхотен  give_rose
Ще бъдеш прекрасна булка
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: април 25, 2011, 21:07:31 »

Много благодаря, момичета!!!! blush  give_rose Вярвам, че всички ще сме страхотни булки!
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: април 25, 2011, 21:57:46 »

Monikamaria, на мен също много ми харесва този грим smile
Много е важно да се избере грим, който да подхожда на конкретните черти на лицето и тук идва ролята на гримьора - да каже кой е най-правилният избор. А относно по-лекия грим, забелязала съм, че на снимки обикновено гримът изглежда по-светъл от впечатлението на живо. На моята сватба като се погледнех в огледалото и ми се струваше доста фрапантно, но на снимки въобще не изглежда така... Това може би се получава и ако те гримират в по-различни цветове от обикновено.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: април 26, 2011, 11:47:34 »

Milataaa, точно за това говоря и аз good Естествено, тези които не са свикнали да се гледат с малко по-тъмен грим, може и да им се стори странно на пръв поглед,но това не значи,че не им отива.  blum
Активен
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #328 -: април 26, 2011, 14:36:52 »

Здравейте,бихте ли ми препоръчали добър гримьор в Добрич?
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #329 -: април 26, 2011, 14:41:19 »

 Калина Нейчева  smile Работи и във Варна, и в Добрич.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines