Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 08:13:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Казанлък - 2 част  (Прочетена 120829 пъти)
 
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: март 05, 2010, 12:46:15 »

pavla, виж какво видях  blum
http://www.cdmbg.com/wedding_gifts_BG.html
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: март 05, 2010, 14:37:30 »

lunno momiche хи хи как ме изненада, да Ивчо и сестричката ми....  sarcastic много засмяно ми стана...мерси Габи...а опаковачната ни беше в бяло и бордо... ех че сладурско  blush
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: март 05, 2010, 16:06:08 »

Mного са готини!  good
Много щастие им желая!  girl_in_love Както и на теб, Pavla!  LOVING kiss
Активен
miffry
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #408 -: март 05, 2010, 18:51:25 »

 Привет на новата булка friends, чака ни по една прекрасна сватба тая година, нали? Съжелявам, че не се включвам често,ама колкото-толкова :chee:Та, pinko_2 ние когато капарирахме Зорница от август и септември беше останала една дата свободна,след като и ние запазихме 21,08-14.08.Не знам за другите хотели, но там можем да останем и след 12,като се плаща на останали сервитьори на час (те са 4ма човека).Не съм ходила в Овощник и нямам идея дали е на закрито,но имай предвид риска-време.Януари аз живеех с мисълта,че ще правим сватбата на брега на Дунава в Русе и гледахме метеорологични прогнози( който,като се има предвид колко е далеч,са най-вероятно 1 към гьотере Hmmm)и за 21 пише, че ще вали(Дай Боже-не! shock).Така, че премерения риск си е добре.
 Между другото май всички булки сме Казанлъшко-Софийски- можем да си спретнем една форумска среща на шопски терен good
 P.S. На нас в Зорница ни взеха капаро за ресторанта и за хотела( ние ще заемем и легловата база), но ти решаваш колко.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: март 05, 2010, 18:59:34 »

miffry, дано това, че на 21.08 ще вали да не е така!   shok
Ние сме планирали гражданският ритуал да се проведе на Тюлбето  girl_in_love и дъждът би провалил всичко...  Плачещо момиче
Активен
miffry
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #410 -: март 05, 2010, 19:20:49 »

Ей спокойно, единствената прогноза беше на някаква Шуменска метеорологична станция. Кой ще се хване да прогнозира половин година напред.Споко, на моята сватба НЯМА да вали,уредила съм го girl_wink
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: март 05, 2010, 19:26:10 »

miffry,  thank you за уреждането!  ROFL  Flower
Щом на твоята сватба няма да вали, значи и на моята няма!  Love girl  Sunshine
А за датите, ние като ходихме в "Зорница", ни казаха, че 4-ти септември е свободна.
« Последна редакция: март 05, 2010, 21:42:30 от lunno momiche » Активен
miffry
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #412 -: март 05, 2010, 19:49:16 »

 Съжелявам, че те притесних.Сега погледнах прогнозата,която бях изнамерила( една друга съфорумка ме пита) там го дават по дъждовно около 28-29.Ние искахме края на август или началото на септември и бяхме решили 28.08.Зорница беше запазена за тогава и взехме 21.За това се заблудих.
 Още веднъж се извинявам за смута  в редиците,наистина не вярвам, че толкова далечна прогноза ще я вярна.Спокойно, вървиме по план,всичко ще е ЧУДЕСНО goody
Активен
miffry
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #413 -: март 05, 2010, 19:55:48 »

 Пак съм аз и дължа извинение, в голямото дирене съм гледала стара прогноза (чувствам се малко тъпо Направи си сам)Каквото дойде август,такова ще му се радваме!
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: март 05, 2010, 19:57:29 »

miffry, недей се притеснява!  gu6
Аз откакто определихме дата си мисля - ще вали ли, няма ли да вали...  insane Това обаче ще разбера на 21.08.  girl_wink Дотогава ще мисля положително и ще се моля да не вали, пък... и да завали - голяма работа!  pardon ... по вода ще ни върви!  blum
И честно - на прогнози много не вярвам.  nea
 kiss
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #415 -: март 06, 2010, 10:47:05 »

Здравей,pinko,и от мен give_rose Аз също никога не бих забравила колко шашната и притеснена бях когато за първи път влезнах във този форум и не бях наясно с нищо,чудех се как ли са се оправили всички булки,струваше ми се направо невъзможно да се справя и аз,но наистина с тяхмната помощ,съвети,постигнах всичко което сам направила досега и ми е лесно даже вече супер спокойно и вълнуващо,нямам търпение да дойде великият ден danceg :girl_wink:затова миличка не се притеснявай,кой с каквото и колкото може ще ти помагаме,защото всички сме започнали от тук-по твоя път сме минали и знаем какво е *THUMBS*Ние сме насреща,питай каквото искаш,нашата датичка е 10 юли и с теди русенова сме в една църква на един и същ ден,за което се радвам много Bravo give_rose
Аз да ви се похваля си купих рокля миналата събота от Асеновград,моя консултант беше страхотният ми брат до който се допитвах за всичко heart heart heart измерих много рокли,всички ми стояха супер различно,но бях адски разочарована когато накрая отидох в уж любимата ми "Сияна" и като вудях първо,че ми нямаше роклята diablo Oh my ...,после отвратителното отношение за разлика от първият път и направо съжелявах че въобще съм се надявала толкова много за тази рокля,а наистина отношението беше повече от ужасяващо,незнам защо така този път cray Не ми е било писано да си купя тази рокля от жапросният магазин cray sad ,но важното е че си купих все пак good
Пожелавам на всички бадещи булки успех в подготовката! good give_rose Целувам ви!
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: март 06, 2010, 16:12:33 »

Боби, честита рокля - защо не се похвали като се видяхме  beating
Ей, булки да ви кажа на моята сватба сутринта валя изведро, но в 14:00ч. като пекна едно  Sunshine и всичко си беше ок. Така че не се кахърете за времето - гледайте мъжете да не избягат  funnytooth
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #417 -: март 06, 2010, 17:54:12 »

Aни аз ви се радвах на малките слънчица и въобще не се сетих даже за роклята!Аз също много се чудя какво ли ще е времето sad ,ама каквото такова,вярно е че не е приятно когао вали,специално на мен де ми се разбива настроението,за разлика от това на мойто мило,който убожава да вали дъжд diablo
Активен
tedi_rusenova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: март 06, 2010, 21:34:54 »

Момичета и аз много се надявам да не вали и на мойта сватба  hysteric , и също така и стискам палци и на вашите сватби да не  rains а пък и на моята сватба , ако вали може и да е за добро по вода да ни върви с  моито мило sarcastic  Good luck
Активен
miffry
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #419 -: март 07, 2010, 17:17:45 »

 Лунно момиче, какви цветове си избра за сватбената украса?Любопитно ми е, само дата ли ни съвпада Victory
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines