Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 20, 2024, 13:47:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Казанлък - 2 част  (Прочетена 115664 пъти)
 
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #435 -: март 10, 2010, 09:44:23 »

Ами какво да ти кажа мила Пинко,незнам какво си търсиш,хубаво е да обиколиш навсякъде и тогава да направиш избора си,аз наистина страшно много обикалях и то колкото повече гледаш м/у другото повече почваш да се колебаеш,аз си взех мойта рокля от един салон след "Сияна" от другата страна на улицата,там има доста моделчета,и са хубави да ти кажа,всичко е жъпрос на вкус,макар че в последствие може и да си промениш мнението за много неща,но моят съвет е да обикаляш,от това по-хубаво и емоционално няма,ще ти остане за цял живот,прекрасно е,е,аз малко след това няколко дена имах мускулна треска от толкова мерене,но няма да съжеляваш въобще give_rose danceg
Активен
pinko_2
Любопитен
*
Публикации: 38


« Отговор #436 -: март 10, 2010, 14:56:39 »

bobi123 , мен страх ме хваща като си помисля какво търчане по магазините ще бъде.И мисълта, че това е един от най-важните дни в живота ти съвсем ме потиска.Въпроса  е поне да успееш да си се представиш в някаква бяла рокля, а изборът наистина е голям.Но пък е хубаво чуството-сигурна съм Wink
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #437 -: март 10, 2010, 15:27:12 »

Не се страхувай миличка,супер е , всички сме минали по тоя път и всички ще минат по него,но това е наистина страхотно good , ходиш,обикаляш,гледаш от различни и красиви по-различни и красиви рокли,ще останеш доволна,гарантирам ти,неможе да се опише това чувство, danceg Ти ще го изпиташ и пак ще си говорим тогава good give_rose give_rose give_rose yahoo
Активен
pinko_2
Любопитен
*
Публикации: 38


« Отговор #438 -: март 11, 2010, 15:06:07 »

то това ще остане накрая- трепетите и ритесненията около приготовленията.Иначе сватбата щ мине като миг.Вълнения са големи yahoo
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: март 13, 2010, 01:20:49 »

Hide  Ехооо, има ли някой тук... ?  chee
Къде сте, казанлъшки булки?  Girl_hide
« Последна редакция: март 13, 2010, 08:25:37 от lunno momiche » Активен
pinko_2
Любопитен
*
Публикации: 38


« Отговор #440 -: март 15, 2010, 16:41:36 »

Здравейте, бързам да се похваля, че вече и ние си имаме дата-14.08 в ресторант Зорница tease.Аз не бях влизала в ресторанта, но съм очарована.Само DJ, който искахме е зает, но той ни препоръча Момчил.Някой има ли някаква информация за него?
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: март 15, 2010, 17:43:26 »

pinko_2, честита датичка!  Bravo  give_rose
Много се радвам!  danceg
За ди джей Момчил е бил ди джея на Bubka, доколкото помня аз.  pardon
Много весела подготовка ти пожелавам!  heart
Активен
miffry
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #442 -: март 15, 2010, 17:44:31 »

 Честито за датата, Pinko! good За местните DJ имаше много изписано,рових и в по-стари форуми и мненията бяха много полюсни ( не мога да помогна в избора), ние си взехме оркестър от друг град.Ще ни излезе по-скъпо( с нощувки и път), ама това ми е едно от нещата, за които ще се охарча по план Party time Иначе преобладаващите добри мнения са за Жоро и Елица, и друг Жоро пак с жена-водеща( май Милена беше).Не съм ги виждала, но ми направиха впечатление многото "доволни" коментари за тях.Успех в избора, когато аз си избирах ми беше много трудно,защото музикантите правят сватбата :dance:Поне според мен...
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #443 -: март 15, 2010, 17:54:56 »

Здравейте сланчеви момичета,макар че времето не е от най-слънчевото,но ние трябва да сме такива danceg За Момчил не мога да ти кажа нищо миличка,ние ще сме с Жоро Главата,дано да останем доволни,защото наистина miffry е права,че музиката прави сватбата прекрасна,има ли настроение има и шоу,а за да има настроение трябва и весели хора и добър ди джей,дано нашият да е такъв ,а и на всички да направят шоуто good yahoo tease Радвам се за вас Пинко,дано всичко по вода да ви върви на всички булки както в подготовката така и в живота  give_rose give_rose give_rose danceg
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: март 15, 2010, 18:30:09 »

pinko_2, ние се спряхме на Жоро и Елица. Girl_hide
Ако това звучи като реклама - нека бъде премахнато.  pardon
Но аз не мисля да им правя реклама, понеже, не само че не е моя работа,а и най-малкото ние още нямаме резултат, така да се каже.
След като мине сватбата, ще споделя мнение. Но всичко, което изчетох беше зарадено с много позитивизъм. Ние имахме лична среща с Елица и бяхме очаровани от милото и отношение и слънчевото и излъчване. За мен тя е най-добрият избор - и смятам, че всяка булка трябва да вярва, че е направила най-добрия избор за себе си.
Моят съвет е да се срещнеш с няколко ди джея и те нещата се усещат.  girl_wink
УСПЕХ!  Good luck
« Последна редакция: март 15, 2010, 20:52:40 от lunno momiche » Активен
pinko_2
Любопитен
*
Публикации: 38


« Отговор #445 -: март 15, 2010, 21:32:52 »

miffry поздравявам те за избора.Ние искахме точно Жоро, но беше вече зает за нашата датичка.Била съм на няколко сватби в Казанлък на които той беше DJ и моето мнение е че ще останете доволни.Важното е да става купон, а съм сигурна че ще е така и всички сватби ще бъдат прекрасни. Wink
За Елица съм чела и тук по форумите и то само положителни неща.Ще се поогледам още малко и трябва да се ориентираме.Мерси за мненията момичета- страхотни сте give_rose
Активен
tedi_rusenova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: март 15, 2010, 21:44:55 »

 Bravo Bravo честита датичка пинко_2 за ди жеят , аз нямам никакъв коментар , защото аз не го познавам дори не съм го чувала макар , че съм работила в дискотека в К-з и повечето ги познавам ние ще сме със Смилян той е невероятен и прави невероятно шоу , за мен той е уникален но това си е мое мнение  give_rose пожелавам ти успех за да намериш най-уникалната сватба за , която си си мечтала Good luck Good luck yahoo
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: март 22, 2010, 14:33:09 »

  Скъпи мои любими булки от Казанлък,
къде сте всички?  beating
Вече започнахте много да ми липсвате!  GRUMPY
Активен
miffry
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #448 -: март 22, 2010, 17:39:10 »

 За съжаление напоследък работим май предимно за сватбата( един вид да я платим girl_impossible), от колкото над нея( един вид да я организираме writer).
  Абе, девойки къде ще ходим на меден месец?Зачудила съм се за някоя не толкова "туристизирана" дестинация, с плажове, коктейли и много мързел, нещо забележителностите не ме теглят :witch:Чудя се за тия мити "кости"- Коста Брава, Коста дел Сол....не е скъпо, не е далеко ...ранния им септември е красив( доколкото знам)?
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: март 22, 2010, 17:45:11 »

miffry, и ние си бяхме харесали тези "кости" - около Барселона, после и Палма де Майорка, но нещо не ни устройваха полетите - мисля, че бяха във вторниците и затова. По тази причина се спряхме на о.Тасос - на толкова мързел не бяхме се отдавали мнооого време  blush
Но, ако вас ви устройва кога са датите - Испания е супер вариант  good Аз само във Валенсия съм била до сега.

Тук има цял под-раздел за медения месец и може да се видят впечатления.
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines