Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 23:34:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Казанлък - 2 част  (Прочетена 121187 пъти)
 
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: януари 10, 2010, 10:05:55 »

   Мили булки от Казанлък,
с много радост, щастие и вълнение се записвам в тази темичка!  heart
С цялата си положителна емоция, мога да съобщя, че нашата сватба ще се състои в Казанлък на 21.08.2010 г.
Искам да БЛАГОДАЯ сециално на Moyra и на Bubka, които многократно ми помагаха и ме подкрепяха с информация на лични - БЛАГОДАРЯ ВИ!  give_rose
Аз не съм от Казанлък и затова помощта ви ми е неверотно ценна! Изчела съм цялата тема и информацията, получена от нея ми е изключително полезна!

« Последна редакция: януари 10, 2010, 10:29:35 от lunno momiche » Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: януари 10, 2010, 16:20:25 »

Ехаааааааа,чудесна новина!Мислех си,че тази темичка нещо замря...,но уви не е.
lunno momiche успешна подготовка и с каквото можем ще помагаме.
Къде ще е сватбата?
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: януари 10, 2010, 19:21:11 »

       Благодаря ти, Yaci!  Flower
   Ние имахме много различна концепция, и мислехме събитието да се отпразнува в р-т "Зорница", но тъй като някои неща придобиха значителна промяна, и бройката на гостите ще е малка, между 30-50 човека, решихме най-вероятно да сме в р-т "Палас" , за да не изглежда "празен" ресторантът. Колебая се дали да празнуваме в самия ресторант или в градината, която на снимки изглежда изключително красива, но това ще решим, когато отидем да договорим условията и мога да видя как изглежда - предполагам това ще се случи в края на този месец.
   Спрямо църковната церемония - мисля да се състои в "Свети пророк Илия" , макар че имам информация, че церемонията в църквата на центъра била по-хубава, но на мен "Св. пророк Илия" ми харесва повече - вие какво мислите?
   Да се похваля - вече си имаме ди джей - Елица и Жоро от Стара Загора, много съм щастлива от този   факт!  Girl_hide


« Последна редакция: януари 10, 2010, 19:27:06 от lunno momiche » Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: януари 10, 2010, 21:31:21 »

Хей, честита ви дата и от мен! Много се радвам за вас!
Ресторанта в Палас е много хубав избор според мен, градината му също не е лоша - разгледайте я и си преценете.
Ние сме насреща, така че ще помагаме с каквото можем  pardon
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: януари 10, 2010, 21:39:52 »

Сърдечно БЛАГОДАРЯ, Bubka!  give_rose
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: януари 11, 2010, 14:11:32 »

Лунно момиче честита датичка и от мен!!! Поздравления и за избора на DJ i водещата - била съм на 2 техни сватби и смея да твърдя , че няма да съжаляваш за направения избор!!!  smile
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: януари 11, 2010, 14:20:19 »

  Благодаря ти за мнението, Anellly!  heart
Аз чувам само хубави неща за тях, а от контактите с Елица съм силно впечатлена от позитивността и милото отношение!  Sunshine
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #232 -: януари 11, 2010, 19:41:34 »

Здравейте мили момичета!Искам парво да честитя на Анито прекрасната рожба и да я поздравя с правилния избор за име/като на моя бадещ съпруг/ *THUMBS*Да ти е живо и здраво момчето и вие покрай него!
Относно наща подготовка тоя месец ще капарираме ресторант и ще си запазим агенция,апък и ние имаме време,сватбата ще е юли месец,но тези неща ще ги направим като за начало,вероятно и църквата.А,да ви питам някой знае ли дали са се променили цените в църквите sad Пълната церемония в тази на центъра беше 150 лв.,а сега дали ще е същата ще видим smile Засега е това от мен,като имате време пишете give_rose give_rose give_rose
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: януари 14, 2010, 05:26:57 »

Искам да ви попитам някой бил ли е на сватба в  р-т "Палас" и, ако е бил, с какви впечатления е останал? smile
« Последна редакция: януари 14, 2010, 05:28:34 от lunno momiche » Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #234 -: януари 14, 2010, 17:52:17 »

СЪЖЕЛЯВАМ МИЛО ЛУННО МОМИЧЕ,НО НЕ СЪМ БИЛА В РЕСТОРАНТ "ПАЛАС" НА СВАТБА И НЕМОГА ДА ТИ КАЖА КАКВО МИ Е МНЕНИЕТО,СОРИ МИЛА,ПИТАЙ С КАКВОТО МОГА ЩЕ ПОМАГАМ give_rose good
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: януари 14, 2010, 18:06:05 »

 give_rose
 thank you
« Последна редакция: януари 14, 2010, 19:22:10 от lunno momiche » Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: януари 14, 2010, 23:01:44 »

Темичката се раздвижи май....Лунно момиче, Палас е мисля чудесен избор за бройката на сватбата, ако може да се използва и градината ще е просто чудесно...честно да ти кажа аз като видях аква парка и си викам "на тая закусвалня пък кво и харесват" ама като почнахме да говорим със агентката и тя показа доста варианти, за това какво може да направи извътре: украси, декораций и т.н. и като видях краиният резултат....беше просто перфектно. Така че сигурна съм, че мястото ще е много хубаво за вашият ден... yahoo
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: януари 15, 2010, 08:37:12 »

     Благодаря ти за мнението, за подкрепата и за съветите, Pavla!  give_rose
Градината определено е един чудесен вариянт, според мен, но преди всичко, трябва да отидем и да разгледаме. От р-та, обаче имат изисквания - ако  ползваме градината с кръглите маси, които толкова много ми харесват, да заплатим допълнително цена за брой на масите - по 25 лв. , пък нашият бюджет е малък и се колебая от кое да спестя, за кое да не пестя...  girl_impossible
Но, когато пристигнем в Казанлък, ще се наложи много бързо да си обмисля нещата и да реша. Wink
« Последна редакция: януари 15, 2010, 08:46:35 от lunno momiche » Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: януари 15, 2010, 08:51:41 »

Мила, защо ви искат допълнително да заплащате за масите  shok
Иначе, и аз като Павла мисля, че Палас е супер за вашата бройка хора. И аз си го бях харесала, но на нас ни идваше малък, а и има червен/бордо - не съм сигурна точно - под, който нямаше как да съчетая с моето лилаво  pleasantry

Павла, а ти как си, отдавна не си ни писала, как са младоженците  girl_wink
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: януари 15, 2010, 09:00:19 »

  Bubka, аз намерих в интернет една снимка на градината им, в която се влюбих  LOVING, и им я изпратих, за да попитам в такъв вид ли е тя наистина и дали можем да празнуваме в нея. Пратиха ми отговор, че е това, но не изглеждала всъщност така. Ако искам да позлвам калъфите за столовете им - по 2 лв на брой - което си е нормално от една страна като цена, от друга пък - не точно, понеже в др р-ти в Кз  предлагат безплатно калъфите, като комлимент за това, че позлваш техните услуги. Също така ми написаха, че ако искам да позлвам кръгли маси, които са с капацитет 10 човека макс - се заплаща 25 лв/бр, ако не - обикновени, които не се заплащат. На мен ми изглежда толкова приказно и красиво с тези кръгли маси и толкова много ми се иска да позлваме тях  girl_in_love, но това ще натежи на бюджетът ни, както вече написах. GROAN


* palas_gradina.jpeg (31.45 KB, 450x338 - видяно 183 пъти.)
« Последна редакция: януари 15, 2010, 09:57:07 от lunno momiche » Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines