Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 21:35:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Казанлък - 2 част  (Прочетена 121151 пъти)
 
beri7
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #210 -: декември 01, 2009, 15:03:52 »

Здравей Moyra, за сега още не сме се пряли на конкретен ресторант. Прочетох всички мнения из форума. Аз искам Зорница, бъдещият ми мъж предпочита Капитал , незнам sad,всъщност добри оферти дават Капитал, но пък е по мъничък. незнам дали ще остане място за дансинг. Сватбата ще е през март догодина и няма да може да направи подписването на ритуали на открито. Така че ще  май ще си останем в Зорница. Дано успея да го придумам моето мило smile. .
Активен
beri7
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #211 -: декември 01, 2009, 15:14:40 »

Хей bobi123 не бива да те притеснява това кой ресторант колко капаро иска. Така или иначе то се приспада .Когато вземете категорично решение къде искате да се осъществи вашето тържество,трябва да потвърдите мястото.По скоро се ориентирай, къде ще сключите брака, (всъщност добри идеи мога и аз да ти дам , вече ги взех от Салон Деница,там ми предложиха доста интересни места) тъй като това е важно ако е в ресторант то трябва да има достатъчно място там. Ако сте повече хора Капитал можге да се окаже недостатъчен акто простарнство. Но до колкото прочетох Вие отлагате сватбата за през м Юли ,открит ритуал би бил чудесен. Нашата сватба ще през март( студен женски месец nea) и не можем да влезем в консексус с милото ми къде да се спрем по тезе причини. Поканите ни чакат в агенцията  а ресторанта още не е известен...   
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: декември 01, 2009, 17:04:11 »

beri,аз също като теб след прочит на всичко,което момичетата бяха споделили във форума си избрах "Зорница",а след сватбата съм повече от доволна от избора,за Капитал аз лично не го харесвам,изглежда ми някакси стар,дано не обиждам някого blush,обаче ако наистина предлагат чак толкова добри оферти,сигурно си заслужава.Била съм на 2 сватби в Капитал и мястото за танци наистина не е колкото в Зорница,но не е било и проблем,за танци винаги се намира място  Dance
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: декември 10, 2009, 09:37:10 »

    Мили булки от Казанлък,
от цялото си сърце ще ви помоля да ми помогнете, като споредите колко ви излезе цялостната цена за сватбата - необходим ми е ориентир, понеже се заформя неприятен спор при нас.
Според мен нормално е една сватба, с около 80 човека, да излезе приблизително +/- 10 000 лева.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: декември 10, 2009, 10:51:24 »

    Мили булки от Казанлък,
от цялото си сърце ще ви помоля да ми помогнете, като споредите колко ви излезе цялостната цена за сватбата - необходим ми е ориентир, понеже се заформя неприятен спор при нас.
Според мен нормално е една сватба, с около 80 човека, да излезе приблизително +/- 10 000 лева.

Мила, моето по-подробно описание на разходите можеш да го намериш в темата за Голямото пазаруване. Реално повечето покупки съм ги правила от София, роклята я поръчах във Варна, за костюма на милото ти бяха писала преди. В Казанлък сме плащали ресторанта, агенцията и останалите услуги, без фотограф. Излезе ни около 8000лв, точно 80 човека гости + 4 куверта за ДЖ, оператори и фотограф.
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: декември 10, 2009, 15:03:44 »

Нашата беше за 100,като включвам деца и 5 куверта за оператори,фотограф.....,всички,излезе ни 8000,важно е да знаеш за кое си заслужава да даваш повече пари и за кое да не се престараваш Clover
10 000 ще са достатъчни за прекрасна сватба give_rose
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #216 -: декември 12, 2009, 14:39:52 »

Здравейте,мили момичета!За пръв път мерих рокля в едно магазинче,което преди беше с булченски рокли и сега пак са го възстановили,апак фирмата им наистина е в стара загора,харесах си от каталог една много красива рокля,направо уникална,ама само на снимката а незнам дали реално е толкова хубава,как ще ми стои на мен и така нататак :(Момичето е много любезно и веднага се обади да пита дали я имат тая рокля от каталога в магазина им в стз,но жената каза,че я нямат cray И цената е супер-към 300лева,и аз много се ядосах,защото дефакто роклята много ми харесва,но аз без да я облека и да я видя немога да я купя или поръчам съответно cray И сега незнам какво да правя,дайте ми съвет моля ви,защото ще се побаркам да мисля за тая рокля,апак начин немога да измисля give_rose give_rose give_rose Благодаря ви предварително!!
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: декември 12, 2009, 14:50:01 »

Миличка, според мен е добре да намериш сходен модел и да пробваш, за да прецениш дали такъв тип рокля ти отива. Друг вариянт е да попиташ дали може да бъде поръчана роклята, която си си харесала, без да се обвързваш с покупката и, и ако ти хареса т- огава да си я закупиш.
Стискам палци да намериш своя начин, с който да се сдобиеш с мечтаната рокля, за да бъдеш доволна и щастлива от избора си и с нея да се чувстваш НАЙ-КРАСИВАТА БУЛКА!!!  GOOD LUCK!  give_rose
« Последна редакция: декември 12, 2009, 14:53:40 от lunno momiche » Активен
grazia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 120



« Отговор #218 -: декември 16, 2009, 10:14:28 »

 girl_wink Здравейте казанлъшки булки!
Времето замръзна и нашия ентусиазъм май също....
Смятам че 10 000 лв са напълно достатъчни за сватба от 80-90 човека, естесвено ако няма ордьоври от черен хайве и т.н.
Ако се действа разумно, в тази цена може да влезе и сватбено пътешествие... danceg
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: декември 17, 2009, 14:05:43 »

Здравей,Грация yea Как са нещата при теб,имате ли вече дата? Аз любопитствам,ама като знам какво ви предстои на бъдещите булки и се вълнувам  blush

Боби,и аз като Лунно момиче мисля,че трябва да пробваш подобен модел рокля поне,за да имаш представа как ще ти стои  cleopatra
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #220 -: декември 21, 2009, 18:19:11 »

Здравейте на всички!Абе какво става,няма никой в тоя форум вече,не позволявайте да се разпадне.моля ви,толкова е хубаво да си комуникираме,аз малко забравих за него,ама почнах работа преди 2 седмици и затова съм вече ангажирана и по-рядко сядам на комп.Ако има бъдещи майки да знаете аз съм на среща,работя в АГ-то в Казанлък в детска стая при бебчетата и съм много щастлива,така че ако ви предстои да раждате не се чудете,а в наща болница отидете,насреща е сестра Петкова danceg *YAHOO*Ще ви чакам бъдещи майки,ако имате някакви въпроси-отговарям веднага @}->--Уредихте се и с медицинска сестра вече good
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: декември 24, 2009, 10:00:29 »

  Боби,поздрави за работата и всичките бебчета около теб tease Моето е на път и го чакат уж в Пловдив,обаче с тези курсове Пловдив-Казанлък,които ще правим сега по празниците,може и да потърсим сестра Петкова blum
  Весели празници,момичета и мнг подаръци от Белобрадия дядо girl_wink
« Последна редакция: декември 24, 2009, 10:02:29 от moyra » Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: декември 25, 2009, 08:45:35 »

ВЕСЕЛА КОЛЕДА!!! smile
Christmas tree
« Последна редакция: декември 25, 2009, 08:50:57 от lunno momiche » Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: януари 08, 2010, 19:13:31 »

Аз много отдавна не съм влизала тук  blush blush blush
Лунно момиче нашата сватба излезе 6000лв. за 96човека.
Боби, поздравления за новата работа - сега ще се зареждаш с повече положителна енергия покрай бебетата!
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: януари 08, 2010, 19:22:16 »

Благодаря, Anellly!  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines