Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 15, 2024, 23:10:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Казанлък - 2 част  (Прочетена 115324 пъти)
 
miffry
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #450 -: март 22, 2010, 19:34:53 »

 Мерси, bubka! Отивам да го диря този раздел smile
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: март 23, 2010, 14:41:33 »

miffry, като намериш темичката сподели, понеже аз не намирам.  pardon
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: март 23, 2010, 16:36:44 »

Момичета извинявайте, че се намесвам в темичката ви blum, но ето тук може да прочетете за медения месец: http://forum.svatbata.bg/index.php?board=10.0
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: март 23, 2010, 16:41:44 »

Миличка Zori83, много се радвам, че и старозагорска булка пише в темичката.  give_rose
Благодаря ти много за линка!  thank you
Активен
pinko_2
Любопитен
*
Публикации: 38


« Отговор #454 -: март 24, 2010, 15:50:24 »

Здравейте момичета, и аз да се включа набързо.Следя всичко което пишете, но не ми остава много време.Аз работя в туристическа агенция и ние с моя бъдещ мъж решихме да отидем на Средиземноморски круиз.Корабът е страшно луксозен, почивката излиза по-евтино и разглеждаш много страни.
А иначе меденият месец - според бюджета.Има страхотни дестницаии.
Активен
acide
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #455 -: март 26, 2010, 01:05:15 »

Hello momicheto,
HELP svatba prez uni v kazanlak ,
no nmam mikakvo ponqtie v koi restorant (ne sum v bulgariq) a i roditelite mi ne sa ot gradata, ..taka che rabotata batak..
imate li adresi, kontakti, na restoranti kudeto mojem da prekarame veselo.... i da hapnem dobre
a i shte se jenq za chujdenec, taka che iskam mnogo da sum v nkoi bash bg restorant-mehana..
shte vidim za magnoliq ama neznam kolko mesta ima tam .. shte sme kum 60 choveka..
merci za otgovorite,
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: март 26, 2010, 08:58:42 »

acide, добре дошла при нас!
Друг по-битов ресторант, за който се сещам аз е Българан, скоро говорихме за него тук.
Ето сайтът им: http://balgaran.com/indexbg.htm
Някъде в началото на първата част на Булките от Казанлък трябва да има още изброени ресторанти.
Ако имаш нужда от някаква друга информация или помощ - казвай, ние сме тук  girl_wink
Успех ти желая!

Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: март 26, 2010, 10:21:30 »

Здравей,acide  welcome-2
Поздравления за сватбата и приятна подготовка girl_wink
Аз мога да ти препоръчам този битов ресторант http://www.chiflika-bg.com/restorant.html в Казанлък,градината е голяма и има хотелска част,ако се налага DANCE
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: март 29, 2010, 06:25:31 »

acide,  Welcome
И аз съм на мнение, че Чифликът и Магнолия са подходящи. Българань е страхотен, но е много голям за броя гости, който си посочила, а по-неприятното е, че правят само дневни сватби и то само в неделя. Аз се съмнявах в това за Българань, но питах и агентката и тя също потвърди инфото, което ми изпратиха в отговор на моето питане от там.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: април 03, 2010, 05:21:27 »

Хайде, мили булки от Казанлък, някоя няма ли да се похвали с нещо?  tease
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #460 -: април 04, 2010, 13:11:55 »

Здравейте,мили булки!Христос вускресе!
Аз незнам дали моето е за хвалене,но съм много ядосана diablo чудя се дали това е правилният избор за ди джей-Жоро главата,сска ни 90 лв.на час Oh my ... Според Вас нормално ли е като цена cray
Активен
miffry
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #461 -: април 04, 2010, 18:08:07 »

 Ами bobi, малко множко ми се вижда, не знам дали всички са си вдигнали цените, моите музиканти ми искаха 350 за 2 часа, като те са 2ма човека. Дано не ме сюрпризират и мен, че не е добре това! Питай и други dj и се ориентирай за цената.
Активен
foto_kz
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #462 -: април 04, 2010, 18:45:55 »

Здравейте,мили булки!Христос вускресе!
Аз незнам дали моето е за хвалене,но съм много ядосана diablo чудя се дали това е правилният избор за ди джей-Жоро главата,сска ни 90 лв.на час Oh my ... Според Вас нормално ли е като цена cray


Zdraveite,cenata mislq che e normalna/malko e po visoka ot drugite dj's,no vse pak tova Joro-Boby,ti "spestqvash nai vajnoto",che v Kapital dj-qt parvite 4 chasa e bezplaten za vas-ne zablujdavai horata!!!

Chudq se da li tozi forum poveche pomaga ili prechi,a pak Joro napalno si zaslujava vseki lev,ako iskash na lichni moga da ti preporacham "hora"na 40-50 lv/h.-...i da ti pojelaq "veselo izkarvane"...
Активен
tedi_rusenova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: април 05, 2010, 14:00:04 »

Христос воскресе ! Здр. момичета отдавно не съм влизала във форума , но просто нямам никакво време скоро време ми се случват само  лоши неща и всичко върви на опаки и не знам , какво да правя останахме без кумове cray cray cray cray и т.н. да не се полаквам много , а боби 123 мисля , че са много паричките за дижея на нас ни искат 70 лв на час пълна програма и тези 70 лв включва ди джей и водещ , а за Жоро Главата съм пресъствала на сватби които е водел и ,  не ми хареса но това си е лично мое мнение smile
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: април 05, 2010, 14:14:01 »

ЧИСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО на всички!
Аз мисля, че си е високичка цената, но ако наистина 1-те четири часа са безплатни (подарък) , си е добра оферта.  good
Да си призная, не ми е ясно, как на тази криза вдигат цените си толкова много, имайки впредвид, че миналата година повечето за час за взимали 50 лв. .
tedi_rusenova, ако не е тайна, вие на кой ди джей се спряхте?  blum
« Последна редакция: април 05, 2010, 14:43:27 от lunno momiche » Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines