Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:33:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на betina - 29.08.2009г.  (Прочетена 19272 пъти)
 
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 18, 2009, 09:45:17 »

Бетина, късмет с пробната прическа и да се покажеш да види какво сте сътворили с фризьорката. А за снимката на халките фотоапарата ти трябва да има опция за снимане на близки обекти - т.нар. макро с него стават снимки от близо без да са размазани
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 18, 2009, 18:45:59 »

ето това е долу горе- в смисъл че изпробва по-различен начин обработването на косата - лак и преса, лак и маша, специално пръскало не знам какво съдържа, явно някакъв стилизатор пак с маша и преса, затова къдриците са различни. не ми хареса как отдзад се вижда косичка над булото но и това го уточнихме че няма да е така. но просто аз съм герой -защото изтърпях боядисване и кичури едновременно и приченска - а мойта коса по принцип трудно податлива на обработка. Снимките са в галерията. А по-късно днес ще ходя и на пробен грим. Също така днес мама ми купи и колие и обици на Сваровски по - точно ки поръчахме и утре ще ми ги доставят но са супер. danceg
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 18, 2009, 21:55:40 »

качих снимки в галерията вече и гримирана - много съм доволна от всичко- семпъл грим за през деня, а понеже гримьорката ми е и от гостите на сватбата вечерта ще ми добави нотка и за нощен грим.
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 24, 2009, 11:23:46 »

Вече имам и тейбълки  danceg страхотни са, качила съм снимки в галерията заедно с подаръчето кошничка долу горе как ще изглежда - чинията и салфетката няма да са тези
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 24, 2009, 17:33:30 »

Бетина, браво. Гримът е много хубав good прическата също ще стане по-добре, ако няма изкарана коса. А и с тази орхидея. Bravo
Тейбълките са много изчистени, страхотни са. Wink
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 25, 2009, 08:18:29 »

Бетина, гримът много ми харесва, много е лек и свеж. Не е натрапчив. Bravo И останалите неща, които видях в галерията са супер.

Кажи решили ли дилемата си с чашитеи свещите? И как се чувстваш 4 дни преди големия ден? Останал ли нещо, което трябва да се свърши?
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 25, 2009, 09:33:36 »

Чувствам се учудващо много спокойна  smile, може би отпуската-почивката си дават отражение или пък че сме почти готови с всичко. Днес обаче пак имам много задачи-да платя изцяло тортата и тази за кумата, да отида до царквата, да си украся трите бутилки-в златно, червено и сребро, а да две имена съм изпуснала да дам на  Силвето от Виолет, а пък има гости които се отказаха и ще ползвам техните тейбълки,че сега и до рекламно студио ще ходя да видя как ще ги сменя имената.
А относно с чашките направих опита  smile в къщи просто сложих малко камъчета и и 3цветчета, а в центъра е сещичката, така няма да плава и пламъка грее на право на горе от отвора, горя 2 часа свещта и камъните бяха студени като лед, говорих с аранжорката ми и тя има грижата да ги нарправи в деня на събитието. купих си 20 чаши за коняк и после ще направя подарък на мама и баба с по едни сервиз.  smile баба вика ни трябва да ви подаряваме подаръци а не вие на нас.
Днес още трябва да се купят безалкохолно и мезетата и да се нарежат, какво друго.....
Снощи свекито се върна от Испания и нали съм снаха, и като започна с подаръците започна първо от мен и то с едни златен пръстен, много е хубав, имаше и други подаръци.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 25, 2009, 10:17:39 »

 Bravo за добре свършената работа. Чакаме и отчет след задачките днес и разбира се да ни го покажеш този пръстен няма да ни държиш в напрежение. Това, че си спокойна е много хубаво, защото ще бъдеш много по-организирана през последните дни до сватбата. Ох, нямам търпение вече да разглеждаме снимки от събитието.

Аз може да съм пропуснала, ама да те питам. Ще ходите ли някъде след сватбата и къде?
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 25, 2009, 15:57:19 »

Наминавам да видя сестрата по дата  girl_wink
Чудесно е да порчета че си спокойна и всичко е ок. Честито за подаръците.
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 26, 2009, 00:06:56 »

 diablo Бясна съм, но и аз имам вина, че не обърнах внимание по навреме. Свещите си ги купих от едни магазин, а шампанско и всички останали джунджурийки от магазин Ванила, и понеже да спазя украсата в едни и същ тон трябваше и свещодържачите да са такива, но понеже свещите са от по-дебелите оставих само едната за да се вземат размери. Минавах веднъж покрай Ванила и точно в този момент се украсяваха едни свещи и даже възкликнах "А, ето това са моите свещи!" но собственичката вика "Не, тези не са твоите, по тези има нарисувани  брачни халки, ето ги твоите, но те не са готови, тъй като има време", и толкова. След седмица минах вземах си свещта и свещодържачите и си я прибрах в къщи, а другата свещ беше вече в майка ми. Тази вечер си отивам да си нагледам вече всичките си сладурски нещица и да им се порадвам, а бе като слагам свещо държачите, забелязах, че едния по-трудно влиза и излиза, снимах си ги, дори и кутиите се отваряха по различен начин, но нищо не ми направи впечатление, и изведнъж  shok ооо но те са различни, и разбрах че са ми дали другата свещ тази с брачните халки GROAN ами сега, сетих се че може би другото момиче се чувства по същия начин по който и аз се чувствах за около части от секундата, но утре отивам до Ванила и се моля да стане чудо иначе ще трябва да купувам още една свещ, не ми е за парите но просто се почувствах много неприятно от ситуацията sad
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 26, 2009, 00:18:53 »

а иначе ето вече качих снимки на всички неща за сватбата - кошничката, чашата със свещичката, но сега пък нямах по-малки цветове, подложката за пръстените, чашите, шампанското, обърканите свещи, пръстена от свекървата, а и тази вечер получих още подаръци от нея - халат за баня  сатетнена нощничка с халатче. Брей то било хубаво да се омъжваш само подаръци получаваш danceg
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 26, 2009, 09:48:14 »

Миличка , всички нещица са много красиви и нежни  Bravo
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 26, 2009, 09:55:44 »

Мила, нещата ти са прекрасни. Пожелавам ти днес нещата със свещите да се оправят и да не ти помрачават настроението в последните дни преди сватбата. И двете свещи са красиви, но повече ми харесва тази без халките, т.е. твоята.
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 27, 2009, 00:45:19 »

Ха - ха, влизам в магазина на Ванила и ме посрещат с въпроса и лека усвимка като на ученик закъснял за час "Знаете ли какво сме направили с вас?" Били ми загубили номера на gsm-а и затова нямало как да ме уведомят за размяната на свещите, супер получих си моята свещ на мига danceg
Взех си още и трите бутилки,но не успях да ги снимам но са ефектно украсени. После отидох до магазина на Тайс и започна лудо пробване на червила докато си уцеля цвета, Избрах си  парфюм на Долче и Габана - THE ONE. Получих и тестери на още два парфюма на Ескада и Емпорио Армани, но избрах Долчето.
Уж казвам, че съм много спокойна, но не е така правя такива странни неща, като например като съм излязла днес следобед от вкъщи и съм заключила само външната врата и то само един път - досега не съм го правила, или пък забравям къде съм сложила разни си неща, боядисах новата небесносиня риза на мъжлето (подарък от майка му) като съм я пуснала с червения халат от  свекито, абе с две думи съм спокойна а пък в същото време съм отнесени от вихъра smile blum
И днес получих още един вече сватбен подарък, в смисъл колегите от банката събрали парички и трябваше да си избера подаръка - решох да е прахосмукачка, тъй като моята издава багажа та си купих Електролукс с двоен хепафилтър и контейнер, супер съм доволна, е ще я видя как чисти ама... занесах я на колежка да я опаковат. danceg

Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 27, 2009, 07:55:41 »

betina , радвам се , че всичко се е наредило със свещите  smile

А за разсеяността - нормално е , то и аз съм спокойна и имам още доста време, но забравям доста важни неща  pardon .
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines