Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:57:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на betina - 29.08.2009г.  (Прочетена 19274 пъти)
 
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« -: август 11, 2009, 22:22:02 »

betina, остана малко време до приказния ви ден. Пожелавам ти прекрасни емоции в подготовката и още по-прекрасен финал.
Това е твоята темичка, макар и по-късничко пусната ние всички чакаме да споделяш емоциите си и най-вече да показваш нещата, които си подготвила, за да съпреживеем и ние твоя ден!!!
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 11, 2009, 23:44:04 »

betina , мила, кой си има темичка???  danceg Чакам с нетърпение да споделиш кое как върви. Казвай кое е свършено и кое предстои още  girl_wink Разкажи ни и нещо за вас ако искаш.  blum
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 11, 2009, 23:50:17 »

Честита темичка give_rose
Приятни оставащи дни до заветното ДА!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 12, 2009, 09:16:48 »

Честита тема и от мен, насладете се пълноценно на тези прекрасни моменти Wink


* lubimi.jpg (30.56 KB, 250x381 - видяно 3052 пъти.)
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 12, 2009, 13:31:20 »

Честита темичка и от мен и спорна подготовка  Сватбаааа
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 12, 2009, 20:05:58 »

Здравейте момичета, и много Ви благодаря  за пожеланията.
Тааа докъде съм стигнала ли... ами да ви кажа че вече треската ме тресе от няколко дена, до преди това ни мислех толкова, т.е. радвах се, върших си поставените задачки, но от няколко дена  съм почти неедекватна, на работа вече не ми е интересно а и в отпуска излизам след 2 дена, с две думи в главата ми е само сватбата и всичко около нея.
Какво да ви разкажа, до къде съм стигнала, ами остана последни уточнения с видеооператора и фотото, в ресторанта как ще се подредят масите и украсата на масите за гостите. Украсата ще си я правя сама. Остана да купим част от алкохола, безалкохолното и мезетата за ресторанта но все още има време за тях. Младоженеца все още няма обувки но ще си вземе тия дни. Да се оплача не ми показва костюма, защото аз не съм показвала роклята.  smile А роклята ми - тя е почти като снимката в галерията, няма как да ви я покажа тъй като е в майка ми но е прекрасна danceg е поне за мен де, има шлейф който се маха. Тия дни се срещнах с аранжорката на букета ми, тя ще ми прави украсата за колата и сватбената маса. Ще имам и цвете в косата - орхидея. Нямам снимка и на букета защото аз съм си го измислила - но непомна имената на цветята - тя ми ги казва с латинските им названия.
Какво друго купих си два чифта сандали но май ще съм с тия в галерията макар не знам дали ще изтърпя на тях цал ден и бурни танци. търся си нещо като отворена обувка но все не си харесвам. Чакам си тейбъл картичките от Виолет - поканите бяха страхотни - за което й благодаря give_rose. Всички останали украси са отново при майка ми но катоси отида тия дни ще направя снимки - на чаши , кошншчко и така нататък
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 12, 2009, 20:15:56 »

Каква е организацията в деня -
ами младоженеца ще тръгне от дома на сестра си (той е от Горна Оряховица) а сестра му се омъжи тук, после ще вземат кръстниците от нашия дом понеже те са от Св. Влас и после идват да ме вземат от родния ми дом. Потегляме към ритуалната зала на гр. Варна, църковен брак в църквата Св. Атанасий, снимки и ресторанта е хотел София на Златни пясъци. После който има сили и желание има и много дискотеки в комплекса.
Надявам се всичко да протече като мед и масло и да е един страхотен ден за всички наши гости и за нас естествено.
Песента за първия ни танц е на Брайън Адамс  Have You Ever Really Loved A Woman.
Ох, много неща са и не знам за кое по напред да пиша, в главата ми цари хаос и не мога да подредя мислите си та ако пиша така разбъркано - простете ми  blum


Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 13, 2009, 09:04:49 »

Бетина, честита ти темичка Wink Пожелавам ти спорна подготовка. Ти вече почти си готова, но ... не ти остава много време. И виждам много ще пътуват, за да те вземат. smile
Видух в галерията нещата ти. Обувките ти ми харесват много, да са ти честити. А роклята е повече от прескрасна.  Bravo
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 13, 2009, 11:27:02 »

betina, нещата в галерията са много хубави. Да не забравиш да ни покажеш и букета и тейбълките.  girl_wink
Да ти кажа честно напълно те разбирам, че не ти се работи всички булки са така, но стискай зъби още два дни останаха и след това само за сватбата ще имаш време.

А бутониерите ви ти ли ще ги правиш или сте си взели готови?
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 13, 2009, 18:50:18 »

Ох, тейбълките ми се бавят, всъщност то има време но аз вече нямам търпение да ги видя. Относно букета нямам готов на снимка но ще се състои от орхидея фаленопсис, алстромерия, гипсофила и още едно цвете но не му запомних името, но наподобявало нещо като фрезиите - моите любими цветя. И в косата ще е орхидея. А за колата и булчинската маса освен от същите цветя ще има и лилиуми. Харесват ми този ти букети


* букет2.jpg (34.61 KB, 310x300 - видяно 3183 пъти.)
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 13, 2009, 18:51:42 »

оф защо не мога да ги качвам така tuktuk tazran
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 13, 2009, 18:53:28 »

ха сега май стана


* 2.jpg (34.61 KB, 310x300 - видяно 2982 пъти.)
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 13, 2009, 18:54:46 »

този също ми харесва но няма такива от типа на божурчетата


* 3.jpg (34.27 KB, 310x300 - видяно 5269 пъти.)
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 13, 2009, 18:58:17 »

А Рени, в началото бях решила да правя, ъъъ да поръчам да ми направят бутониери за родителите, кумовете и младоженеца но после се отказах  и купих едни много сладки, но и те не са при мен сега. но скоро ще направя сними
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 13, 2009, 19:26:58 »

Честита темичка и от мен.
То съвсем не останало време до сватбата. Ама и както чета доста добре действате и сте почти готови  Bravo Bravo Bravo

А този букет е невероятно нежен и красив. Страхотен избор. А тези божурчета немогат ли да се заменят с някакви по-отворени рози (виждала съм такива варианти) ...

Аз се нареждам тук с останалите и ще отварям периодично темичката, за да следя подготовката и да гледам красоти.

Успех!
« Последна редакция: август 13, 2009, 19:28:44 от StAsSi » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines