Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 20:55:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПАЗАРДЖИК - част 2  (Прочетена 183714 пъти)
 
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: август 17, 2011, 14:38:50 »

Здравей,Митко е  достатъчно млад,за да  разбира  от  хубава  музика,но за  това  всеки има право на  избор.Решението  си е лично  твое.Мн  се  радвам ,че  си  се ориентирала какво искаш.Успехи
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #346 -: август 18, 2011, 11:35:27 »

Знам, че М. Пильов също е млад човек, както и че има добри отзиви за него, но посочих вече и че параметрите на другата оферта са ми по-изгодни Wink. В града има места, на които предлагат пакет фото+видео+ди-джей за към 600 лв., така че за някой, на който не му се дават много пари и това е вариант. Аз лично бих дала по-голяма сума за фото-то и видео-то, защото това е, което ти остава за цял живот след т.нар. ден, с главна буква pleasantry. А и харесвам креативни хора, които не си падат по клишетата и си избрах такъв човек, та да се получи нещо малко по-различно, макар че за съжаление Пазарджик не дава големи възможности за кой знае каква нестандартна фотосесия, пък и с нашия месец, току виж плиснал някой november rain и плановете ни ще се "удавят" blum. Сега следващата ни стъпка е да се насочим към избор и изработка на покани и скоро към Асеновград за оглед на дрешки и подаръчета, което лично за мен ще бъде най-вълнуващо danceg.
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #347 -: септември 06, 2011, 13:57:04 »

Mano, снимките ти са много позитивни smile, надявам се повече булки да оценяват труда на фотографа и да проумеят, че както се казва всяко чудо е за три дни ( в случая за един pardon) и колкото и средства да инвестират в бюджета на сватбата - фото-то и видео-то са може би най-оправданите пера в бюджета, защото всеки път, когато посегнем към тях ще пораждат отново и отново емоциите от сватбения ден. Казвам го като човек със слабост към фотографията, като бъдеща жена на човек, занимавал се професионално с фотография и с безкрайно уважение към всички, които влагат много креативност в тази работа. Лично ние ще имаме фотосесия в сватбения ден и следсватбена най-вероятно също, пак казвам, за да се получат малко по-разчупени снимки, отколкото от типа "булка и младоженец любовно прегърнали храстче" Wink
Активен
Bubeto:0)
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6


Щастлива с мъжа до себе се!!!


« Отговор #348 -: септември 09, 2011, 12:23:44 »

Zdravei girl_wink La_Fleur radvam se e she bade6  bulka skoro. Mai nqkade po gore prochetoh che si vidqla spisaka prez oktomvri  v ritualnata zala edna ot tezi 2 svatbi  weddingday za koito spomenavash shte e nashata sas sigornost. Bqh se otchaqla  Boy cry veche che nikoi drug nqma da se omajva prez oktomvri ili noemvi za6toto sledq foruma ot dalgo vreme i nqma6e s koi da pogovorq za cqlostnata organizaciq , no sega veche sam po spokoina .Ti izbra li data za svatbata veche, nashata shte bade v Elbrus za tam sam slushala kakto dobri taka i loshi neshta no v kraina smetka nikoga nqma da bade idealno.  blum
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #349 -: септември 13, 2011, 12:40:16 »

Здравей, Бубето и аз се радвам, че се намерихме с друга есенна булка girl_wink! И нашата сватба ще е в "Елбрус", на 12 ноември. Капарирала съм, запазила съм и час за ритуала, и за църквата. Ще е "Света Петка", защото е много специална за нас. Купих булчинската рокля, остават обувки и чанта, мисля да са по поръчка. Набелязала съм фризьор и гримьор. Имаме фото и видео, имаме си и ди-джей. Купихме и някои неща за ритуалите - шампанско, свещи, бутониери. На младоженеца ще шием костюм, така че ще има и втори тур на покупките. Сега смятаме да се заемем с поканите и още мисля какви да са ни подаръчетата за гостите crazy. После ще дойде ред и на халките, колебаем се дали да са от "Сара Трейд" или да не се разкравме до Раковски, а да си ги поръчаме тук...и така сме с подготовката. При вас как върви? Каква ви е идеята за украса на ресторанта? Ние се спряхме на вариант украсата да е от тях и всичко в бяло, ама не съм на 100% сигурна, защото не знам дали ще стане така, както на снимките - бяло и семпло. Имаш ли някакви отзиви по този въпрос?
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: септември 14, 2011, 15:08:24 »

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=186452591421702&set=a.182906691776292.44200.182831341783827&type=1&theater

Здравейте,ето това  бяха  подаръчета за  моята  сватба.Бяха  в  2  цвята -бяло и  бордо,като  цветовете  на  сватбата  ни.И  не  ни  излезнаха  никак  скъпо.Всички много  ги  харесаха  и се  забавляваха с  тях.
Активен
Bubeto:0)
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6


Щастлива с мъжа до себе се!!!


« Отговор #351 -: септември 15, 2011, 15:12:44 »

Такаааа нашата сватба ще бъде на 22.10.2011г. още от Януари сме запазили, ритуалната зала, църквата и ресторанта ,почти всичко вече сме купили рокля е от асеновград, чантичката ми е подарък от дизайнерката, убувчиците си ги поръчах от там и когато ходихме втория път си ги взех  good тип пантофки много са ми удибни и валото ми е от там аааамммм  подарачетата за гостите са взети, бутониерите също, шампанското и ритуалните чаши, само свещите не знам от каде да си вземе никак не ми харесват тези в Пазарджик по магазините какво ще правя с тях ще видим .Младоженеца също е облечен от горе до долу, него го наредихме точно за половин ден костюм, обувки, чанта, чадър а аз (бъзикам се малко tease не може все да сме сериозни)  .Сега обаче се сещам да те попитам за менюто на вашата сватба, уточнено ли е, защото аз още се колебая какво да избера .Поканите къде ви ги правиха !!! А относно украсата на ресторанта май не ме кефи много защото няма цветовете на сватбата ни и може би защото бият леко на кремаво не ми се връзват, мнението си е лично мое аз предпочитам Ивона или Сбъднати мечни с който можеш да се догивориш за една добра цена например .Ходихме в Елбрус над 10 пъти от май месец та до сега дори в събота има сватба и пак ще отида да видя по конкретно украсата на ресторанта, ако не се лажа украсата ще бъде от Сбъднати мечти но не съм мн. сигурна да не подведа някой, нооо аз ще съм там по някое време непосредствено преди гостите да се настанят, но така или иначе, danceg вече знам какво искам а тава е по важното blum Пишете булчици млади да обменяме инфо.  blum smile girl_wink Сватбаааа може и младоженци да се включват, те се правят само че нищо не знаят много са си в час дори!!!
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: септември 16, 2011, 11:17:51 »

Пишем  пишем,обменяме  инфо.Моята  сватба  мина преди  3 седм и сега  ви  се  радвам
Активен
teriJ
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #353 -: септември 20, 2011, 09:55:13 »

Здравейте!
Нашата сватба беше в Пазарджик преди 10 дни. Беше една истинска приказка каквато трябва да бъде за всяка двойка младоженци.
За да се осъществи този незабравим и много щастлив за нас ден си има виновници и те са на първо място родителите ни, приятелите, роднините и разбира се DJ, фотографи и видео оператор. Без всички тези хора нямаше как да стане толкова хубаво.
Но да приключа с въвеждащите думи и да пристъпя към нещата, които биха могли да бъдат полезни за младоженците от Пазарджик.
Ресторантът - Сватбата беше в Елбрус. От ресторанта сме доволни, както от храната, така и от обслужването, сервитьорите бяха като пружинки. Нещото, което не бяха изпълнили беше, че искахме лука в салатата да е отстрани, за да може ако някой не яде лук да е по-лесно да си го отдели, но явно бяха забравили за тази уговорка. Гарнитурата към вечерята беше задушени зеленчуци и с тях не се бяха справили много добре, но всичко останало беше на ниво и като цяло , пак казвам, сме доволни от ресторанта.
Украсата на ресторанта - Украсата беше от агенция Амур и беше повече от хубава, по-красива отколкото я бяхме поръчали.
DJ - Митко Пильов. Искрени благодарности на момичетата от форума, които ми препоръчаха този човек. Той направи една страхотна сватба, хората не седнаха по местата си, дансингът беше винаги пълен, имаше много хора, разнообразна музика и без чалга (на което много държах), е, добре де, имаше 2 песни, но една от компаниите много много ни се помоли и нямаше как да им откажем. Препоръчвам този DJ не с 2, а със 100 ръце.
Видео - Стоян Навущанов (WWW.STUDIO-CAM.COM) - още не съм получила материала, така че не мога да дам отзиви
Фотографи - Фотостудио Нана (http://photostudionana.com/). Те се справиха повече от перфектно. Нямам думи да опиша колко съм им благодарна, създадоха страхотно настроение докато снимаха и всички гости бяха много впечатлени.

За сега за това се сещам, ако имате въпроси, питайте, ще помогна с каквото мога.
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #354 -: септември 20, 2011, 21:54:37 »

И на нас фото и видео ни е Стоян Навущанов, но аз съм в ппубличен бранш (ако мога така да се изразя girl_wink) и отдавна имам впечатления от работата му, която намирам за повече от добра, така че нямам никакви колебания за него. Моля, някое от момичетата да ми пише тук или на лични какви са офертите ви за украса на ресторанта (покривка, калъфи за столове, арка и младоженска маса), защото на мен предложението ми е за 5 лв. на гост и ми се струва доста изгодно, а ние не искаме много цветове, просто всичко да е в бяло ( с отенък на екрю). И също дайте съвет за подаръци, не сме ги измислили все още. Не сме уточнили менюто, аз имам само примерни от ресторанта и идеите ми са сходни с тях. Умуваме и с внасянето на алкохол, някой минал вече по този път, ако може да посъветва колко е било изпито smile. Рокля купих,обувки и чанта сигурно ще поръчвам, младоженецът щял да се облича в последния момент Girl_hide. Покани ще правим тия дни, та ще се отчета пак! Леки приготовления на всички!
Активен
teriJ
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #355 -: септември 20, 2011, 22:54:46 »

Ето тук са цените на агенция Амур.
http://svatbi.info/prices.htm
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: септември 29, 2011, 10:14:53 »

И на нас фото и видео ни е Стоян Навущанов, но аз съм в ппубличен бранш (ако мога така да се изразя girl_wink) и отдавна имам впечатления от работата му, която намирам за повече от добра, така че нямам никакви колебания за него. Моля, някое от момичетата да ми пише тук или на лични какви са офертите ви за украса на ресторанта (покривка, калъфи за столове, арка и младоженска маса), защото на мен предложението ми е за 5 лв. на гост и ми се струва доста изгодно, а ние не искаме много цветове, просто всичко да е в бяло ( с отенък на екрю). И също дайте съвет за подаръци, не сме ги измислили все още. Не сме уточнили менюто, аз имам само примерни от ресторанта и идеите ми са сходни с тях. Умуваме и с внасянето на алкохол, някой минал вече по този път, ако може да посъветва колко е било изпито smile. Рокля купих,обувки и чанта сигурно ще поръчвам, младоженецът щял да се облича в последния момент Girl_hide. Покани ще правим тия дни, та ще се отчета пак! Леки приготовления на всички!
Тази цена 5лв. на човек е доста изгодна.  good
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: септември 29, 2011, 11:11:18 »

Зависи  какви са  ви  изизскванията,според мен може  и по  ниска
Активен
Bubeto:0)
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6


Щастлива с мъжа до себе се!!!


« Отговор #358 -: октомври 05, 2011, 15:46:02 »

La_Fleur според мен работата на Стоянчо е много добра поздравления за това, до колкото цената  на украсата в ресторанта е нормално 5 лева на стол и щом казваш че екрю е твоя цвят значи калафите  те устройват, а ако все още се колебаета за подараците на гостите и нямате време да обикаляте обърнете се към някоя агенция да ти помогне частично само за подаръците можеш да се обадиш на "Сбъднати мечти", "Ивона",на "амур" казаха ми че няма проблем да се погрижат за това .Каде да им намериш кординатите ли,  в facebook ги има всички не се тревижи ние харесахме мн. работата на Ивона и се разбрахме с нея за някой от нещата сигурна съм че ще се справи безупречно тя е много надъхана и приветлива девойка.На нас ни казаха относно менюто че могат да измайсторят всичко каквото сме избрали стига да е на стойност 26, 27 лева за да ни посволят да си вкараме ядки, още безалкохолно включващо кола,фанта,газирана вода, минерална вода, и алкохола уиски,ракия,вино и т.н.Как върви подготовката направихте ли покани,медицински,грим ще имаш ли ,прическа. good
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: октомври 06, 2011, 12:03:19 »

Здравейте бъдещи булки.Имам  малка идея  за  вас,относно подаръците  за гости.Можете да подарите на вашите  гости  салфетки с вашите  инициали.Имам  в  предвид тези салфетки,които  са  за  сервиране направени с  цвета на  вашата  сватба и с  вашите инициали.Така хем  ще имате  украса  на  масата хем ще имате  подарък.
успех
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines